dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 511 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

4 400 zł67 m² 66,13 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia przytulne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 na Dolnym Mokotowie. To jedna z ulubionych i najbardziej cenionych przez mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowy apartament o powierzchni 57m2, zlokalizowany przy Al. Rzeczypospolitej 2 na warszawskim Wilanowie, mieszczący się w budynku z 2017 r. Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Tarchomin,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje Pięknie wykończone 2-pokojowe mieszkanie na monitorowanym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy, usytuowane na Tarchominie w pobliżu Galerii Północnej. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

7 500 zł80 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 stycznia 2024 available from 1st January 2024 Najem okazjonalny/occasional agreement bez zwierząt/no pets fully equippted/wyposażone w pełni (sofa, łóżka) Jasne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Marina Mokotów,Warszawa

920 000 zł34 m² 26 940 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Marina Mokotów II - adres premium na mapie Warszawy. Unikatowa propozycją mieszkania dwupokojowego o wysokim standardzie w apartamentowcu Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piękna

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 700 zł51 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować w przestronny 2 pokojowy apartament o powierzchni 51m2 znajdujący się w prestiżowej lokalizacji przy ul. Pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kotsisa

Praga-Północ,Warszawa

610 000 zł30 m² 20 178,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie o powierzchni 30,23, usytuowane na 3 piętrze w budynku z 2022roku zlokalizowane na Pradze Pólnoc- osiedle Home Factory,ulica Kotsisa. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

3 150 zł37 m² 85,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,7 m2 zlokalizowane przy ul. Żeromskiego na warszawskich Bielanach. Świetna lokalizacja - stacja metra Słodowiec , przystanki tramwajowe i autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

490 000 zł39 m² 12 564,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: zielona Białołęka - Osiedle Regaty | Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rogalińska

Wola,Warszawa

1 890 000 zł108 m² 17 495,10 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe mieszkania dla wyjątkowej osoby. Jeśli poszukujesz przestronnego i komfortowego mieszkania w sercu miasta i preferujesz nietuzinkowe rozwiązania architektoniczne, to jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

6 400 zł55 m² 116,36 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe, bardzo ładne, nigdy nie wynajmowane mieszkanie wykończone w wysokim standardzie usytuowane na 1 piętrze 7 piętrowego apartamentowca z 2022 r. w znakomitej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 750 zł47 m² 79,18 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, 2-pokojowy apartament w budynku z 2022 roku, jeszcze niezamieszkany. Rozkład 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,35 m2 Położone na 5 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

800 000 zł45 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2pokojowe mieszkanie na Wiślanym Mokotowie Nieruchomość ma 45 m2 składa się z: - z dużego pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 567 678 zł120 m² 13 096,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bemowo I 4 pokoje I metro I balkon I bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera, czyli bez pcc! Bez prowizji agencji! Apartament znajduje się na pierwszym piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gandalfa

Służewiec,Warszawa

3 200 zł54 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 53,50 m2 na Mokotowie, przy ul. Gandalfa (kiedyś Konstruktorskiej) - Służewiec biznesowy. Wolne od 1 stycznia 2024 r, możliwość oglądania wcześniej. Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie we Włochach przy ul. Jutrzenki 114b o powierzchni 38m2. Nowe, świeżo wykończone, z klimatyzacją. Zapraszam do kontaktu w godzinach 10:00 - 18:00, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

801 000 zł45 m² 17 764,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,09 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2020 roku -warszawa, ursynów, ul. Kłobucka. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

569 000 zł46 m² 12 434,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do obejrzenia dwupokojowego mieszkania na Białołęce, przy ul. Odkrytej 65. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 2-gim piętrze 4-ro piętrowego budynku z 2010 roku z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

1 420 000 zł102 m² 13 922 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Apartament 102m2. Al. Jerozolimskie! Nieopodal Placu Zawiszy, dworzec Zachodni, dworzec Warszawa Główna, wylot na lotnisko. Apartamentowiec z 2010 roku z miejscem parkingowym w garażu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

810 000 zł46 m² 17 562,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie na Kamionku - Praga Południe, blisko Parku Skaryszewskiego. Mieszkanie znajduje na ostatnim - 4 piętrze się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tawerny

Mokotów,Warszawa

5 500 zł59 m² 93,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i nowocześnie wykończone - dwupokojowe mieszkanie na Marinie Mokotów - ulica Tawerny. Mieszkanie w pełni wyposażone i urządzone. Dostępne od połowy stycznia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wilczy Dół

Kabaty,Warszawa

2 123 800 zł123 m² 17 259,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0 % Prowizji Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! Termin oddania: i kwartał 2024 r. Zamieszkaj w świetnej lokalizacji. Tuż przy Lesie Kabackim niedaleko stacja Metro Kabaty. Mieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

972 716 zł46 m² 21 022,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0 % Prowizji 0% Podatku pcc Termin oddania grudzień 2023 r. Największym atutem miejsca jest lokalizacja. Budynek tuż przy Lesie Kabackim obok stacja Metro Kabaty. W sąsiedztwie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m czeka na nowych najemców! To wyjątkowe mieszkanie o bardzo wysokim standardzie usytuowane jest w nowoczesnym budynku z roku 2016,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

981 887 zł48 m² 20 520,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0 % Prowizji 0% Podatku pcc Termin oddania grudzień 2023 r. Świetna lokalizacja. Budynek tuż przy Lesie Kabackim obok stacja Metro Kabaty. Bardzo dobry dojazd do centrum Warszawy. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

960 659 zł46 m² 20 744,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0 % Prowizji 0% Podatku pcc Termin oddania grudzień 2023 r. Czynsz 0 zł przez 12 miesięcy! Największym atutem miejsca jest lokalizacja. Budynek tuż przy Lesie Kabackim obok stacja Metro Kabaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 200 000 zł160 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Na Sprzedaż mieszkanie 160m2 Rozkładowe, słoneczne, przestronne mieszkanie, znajdujące się na VI piętrze (dwie duże windy) w luksusowym apartamentowcu. Obecnie jest przerobione na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023