dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

749 000 zł38 m² 19 710,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Westate Śródmieście tel. Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowego mieszkania przy ul. Szeligowskiej 53C Lokalizacja: ul. Szeligowska 53C Bemowo, warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 069 000 zł61 m² 17 504,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnej dzielnicy Wola Odolany na Osiedlu Espresso na pierwszym piętrze budynku z 2016 roku. Mieszkanie składa się z salonu (20 mkw), który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

4 700 zł70 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English please scroll down. Wyobraź sobie, że ze wszystkich okien mieszkania widzisz zieleń, a rano pijesz kawę w ogródku słuchają koncertu ptaków :) Mam przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

608 013 zł32 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,17 m2. w stanie deweloperskim na drugim piętrze. Mieszkanie od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Termin realizacji: i kwartał 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubaszki

Stegny,Warszawa

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie przy ul.LUBASZKI - DOLNY MOKOTÓW BUDYNEK: Inwestycja zrealizowana przez czołowego dewelopera Robyg. Osiedle Green Mokotów to 6-piętrowy budynek z całodobową ochroną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

839 000 zł37 m² 22 675,70 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność prezentować 2 pokojowe mieszkanie, idealne na wynajem krótkoterminowy bądź prywatnie. Nieruchomość mieści się w jednej z najbardziej popularnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bez prowizji od najemcy Zapraszamy do wynajmu nowoczesnego, przestronnego mieszkania o powierzchni 30 m , położonego na 1 piętrze bloku z 2024 roku, zlokalizowanego przy ulicy Zupnicza na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Wyględów,Warszawa

4 400 zł57 m² 77,19 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronny apartament 2 pokojowy na osiedlu strzeżonym przy ul. Woronicza. Najem okazjonalny min. 12 mies. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu komfortowy, dwupokojowy apartament w kompleksie apartamentowym przy ul. Kaliny Jędrusik na warszawskim Żoliborzu (żoliborz Artystyczny). W skład mieszkania wchodzi salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 950 zł54 m² 92 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem komfortowego mieszkania na Bliskiej Woli Oferujemy do wynajęcia przestronne, luksusowe mieszkanie zlokalizowane na 9. piętrze nowoczesnego budynku na Bliskiej Woli. Mieszkanie o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

57 000 zł204 m² 279,41 zł/m²

 

Piętro:51/52

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Brief: złota 44. 51. piętro. Jedno z najbardziej spektakularnych mieszkań w Warszawie na wynajem. Fenomenalne widoki na Pałac Kultury. 204m2, 2 sypialnie, gabinet (może stać się kolejną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 500 zł37 m² 68,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, oferuję do wynajmu jasne, przestronne i bardzo ciche mieszkanie 1 pokojowe, w doskonałej lokalizacji miasteczka Wilanów w nowej inwestycji Villa Nobile, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Służewiec,Warszawa

5 000 zł43 m² 116,28 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 43m2, piętro 6/6 z windą, w budynku z 2023r. przy ul. Domaniewskiej, mokotów, służewiec. Czeka na pierwszych najemców, idealne dla singla/singielki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 179 000 zł74 m² 15 848,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Już gotowe. Są klucze, można oglądać. Nowe! Bez podatku pcc. Bez Prowizji! Apartament w budynku siedmiopiętrowym, 4 piętro, 74,39 m2, 3 pokoje, duży balkon ponad 8m2, miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wołoska

Służew,Warszawa

3 190 zł39 m² 82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pracujesz w zagłębiu biurowym Służewca i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy do pracy? Lubisz szybko przemieszczać się po mieście, dlatego korzystasz z różnych form.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli (al. Prymasa Tysiąclecia). Mieszkanie usytuowane na 3. piętrze z (11) w budynku z 2020 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polska

Siekierki,Warszawa

690 000 zł41 m² 16 911,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjatkowy powrót mieszkania skorzystaj! 2 pokojowe mieszkanie na parterze, na Mokotowie rejon Siekierki z ogródkiem o powierzchni ponad 32 m2. Apartament znajduje się na parterze, przylega do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Kabaty,Warszawa

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe Budownictwo | Garaż | Duży Balkon | Garderoba | Doskonała Lokalizacja | Zielona Okolica | 3 pokoje | Jasne Kameralny apartamentowiec przy Metrze Kabaty to nowoczesny budynek w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przedpole

Włochy,Warszawa

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miasteczko Nova Ochota - przy ulicy Łopuszańska (przedpole 9) nowe mieszkanie "b"- nowe Osiedle 2 pokoje z balkonem ***dostępne od 01.07.2024r*** Szanowni Państwo, Oferuję do wynajęcia nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

811 200 zł40 m² 20 264,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Wkrótce będziesz mógł się wprowadzić. Miejsce w garażu podziemnym w cenie mieszkania. Funkcjonalne mieszkanie z garderobą już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowiecka

Stary Mokotów,Warszawa

4 200 zł62 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 62m2, piętro 1/6 z windą, w budynku z 2009 r. przy ul. Rakowieckiej, stary Mokotów. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Cena: 4200 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

4 200 zł62 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo cichy apartament 62m2 (plus loggia 5m2), garaż podziemny, i piętro w prestiżowym budynku Casa Verde (z ochroną) przy ul. Rakowieckiej, naprzeciwko parku Pole Mokotowskie (przejście przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 950 zł30 m² 98,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 , zlokalizowane na Woli przy ul. Kolejowej. Doskonała lokalizacja. W pobliżu stacja metra Rondo Daszyńskiego (1 km) i Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klinkierowa

Raków,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prawie nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 - Nowy Raków. Mieszkanie umeblowane, wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, meble w większości robione "na wymiar".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

11 800 zł63 m² 187,30 zł/m²

 

Piętro:36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowoczesny, przestronny apartament położony przy Złotej 44, usytuowany na 36 piętrze w budynku z całodobową ochroną i recepcją *budynek zaprojektowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 667 677 zł120 m² 13 935,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą mieszkania, które właśnie pojawiło się na rynku! To wyjątkowe mieszkanie znajduje się w świeżo ukończonej inwestycji na Bemowie, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

1 360 000 zł86 m² 15 759 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Aligant nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą: w skrócie: ul. Ponarska 4, targówek Rok budynku 2018 r. Powierzchnia 86,30 m 4 pokoje (w tym salon z aneksem kuchennym) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

980 000 zł52 m² 18 955,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Płaskowickiej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 800 zł42 m² 66,79 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego, dwupokojowego mieszkania, które znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - dzielnicy Wola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

770 000 zł52 m² 14 807,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie na Bemowie. Lokal posiada około 6 mkw loggię z wejściem. Kadego pokoju. Pokoje są ustawie w kwadracie, na podłodze panele w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

879 000 zł61 m² 14 485,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym, rodzinnym osiedlu w warszawskim Ursusie (skorosze). Nieruchomość.