dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

1 190 000 zł68 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z zachwycającym widokiem. Ta nieruchomość jest idealnym wyborem dla osób ceniących ciszę, bezpieczeństwo, wysoki komfort życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

15 500 zł121 m² 128,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ekskluzywny apartament w prestiżowym Miasteczku Wilanów - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. Okolica słynie z nowoczesnej infrastruktury, pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Torach

Ochota,Warszawa

686 000 zł34 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mówimy po pl/en/ua/ru Prezentujemy ofertę sprzedaży nowego dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze przy ulicy Przy Torach w Warszawie. Nowe osiedle Aurora zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Odolany,Warszawa

5 700 zł54 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:2/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak pl/ru/ua/en - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

849 000 zł53 m² 15 913,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować niezwykle przytulne, w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym Osiedlu Klasyków, warszawa Białołęka. Mieszkanie Przytulne, komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

940 000 zł44 m² 21 223,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Mokotowie Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym osiedlu, które wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

1 850 000 zł87 m² 21 372,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż unikatowy apartament z przepięknym kominkiem na drewno i ogromnym trasem na dachu, zlokalizowany na Warszawskiej Woli. Czteropokojowy apartament, znajduje się na ostatniej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

1 050 000 zł60 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Woli Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym osiedlu, które wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

3 990 000 zł148 m² 26 868,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ostatni dostępny apartament 4-pokojowy o powierzchni 148,54 m2 zlokalizowany na 1 piętrze w inwestycji Apartamenty Górska 32. Charakteryzuje się panoramicznymi oknami, skierowanymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

543 200 zł27 m² 19 810,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,42 m2. w stanie deweloperskim na pierwszym piętrze w nowej inwestycji przy ul. Szeligowskiej, dzielnica Bemowo Mieszkanie od dewelopera bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tytoniowa

Wawer,Warszawa

2 850 zł35 m² 81,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem. Nieruchomość położona jest w Warszawie, w dzielnicy Wawer, przy ulicy Tytoniowej 1.APARTAMENTYMARSA PLApartamenty przeznaczone dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wiktoryn

Włochy,Warszawa

400 000 zł24 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Idealna okazja inwestycyjna na Włochach - lokal z najemcami już teraz generujący stały dochód! Ten 24 m lokal to prawdziwa perełka dla inwestorów szukających pewnej lokaty kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dostatnia

Wilanów,Warszawa

2 880 000 zł115 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "vilanovia park" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Vilanovia Park - Twoja nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popradzka

Falenica,Warszawa

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie pozytywnie niestandardowe 2 pokojowe mieszkanie składa się z otwartej przestrzeni na którą składają się połączone: kuchnia, salon i hol. Kuchnia od pokoju przedzielona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

1 040 000 zł72 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Strumykowej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

999 500 zł43 m² 23 374,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przestronne mieszkanie | Metro Służew | Komórka lokatorska | Produkt Inwestycyjny z Najemcą | Miejsce Postojowe | Komórka Lokatorska | Wykończone Zapraszamy do odkrycia funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 800 zł63 m² 60,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe, 63 metrowe mieszkanie położone na parterze, przy ul. Sarmackiej 7, warszawa, wilanów. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

13 000 zł54 m² 240,74 zł/m²

 

Piętro:34/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament w Cosmopolitan - 2 pokoje na 34 piętrze z oszałamiającym widokiem na panoramę Warszawy. Rozkład Apartament o powierzchni 54m2 znajduje się na 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania dwupokojowego na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie jest zadbane. Budynek jest z recepcją. Doskonała lokalizacja z wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

777 000 zł37 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, komfortowo urządzone mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie Mieszkanie zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Tytoniowa

Wawer,Warszawa

1 690 zł19 m² 88,95 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem. Nieruchomość położona jest w Warszawie, przy ulicy Tytoniowej 1.APARTAMENTYMARSA PLApartamenty przeznaczone dla studentów i młodych osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

1 128 000 zł64 m² 17 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Polki 1C w Warszawie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

514 000 zł35 m² 14 685,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z wykończeniem przy ul.Kartograficznej 66A. Oferta bezpośrednia dewelopera! Zielony Lewandów to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana przy ulicy Kartograficznej, która zapewni mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gocławek,Warszawa

1 080 000 zł64 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocławek, ul. Kokoryczki 3 Metraż: 63,79 m2 Piętro: 2/8 Rok budowy: 2021 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 1 080 000 zł + 50 000 zł miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 230 000 zł62 m² 19 774,90 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, jaką jest Triton Park na warszawskiej Ochocie. Opis budynku Nowoczesny apartamentowiec Triton Park znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 950 zł70 m² 70,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 3-pokojowy apartament z tarasem i podziemnym garażem, zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu. Budynek znajduje się w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

7 500 zł115 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, prezentujemy do wynajęcia nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 115 m2, zlokalizowane na warszawskim Wilanowie przy Alei Wilanowskiej 95. Mieszkanie gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Saska Kępa,Warszawa

3 600 zł57 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę bezpośrednio piękne mieszkanie na strzeżonym osiedlu z dwoma balkonami i widokiem na centrum miasta. W okolicy park, 2 jeziorka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

835 000 zł36 m² 23 130,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Z dumą przedstawiam Państwu urokliwe mieszkanie usytuowane w sercu Warszawy, na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Szukasz oazy spokoju w samym centrum stolicy? Pragniesz otoczyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

746 258 zł45 m² 16 732,20 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Woli 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania dopasowanego do Państwa potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Wawer,Warszawa

1 375 000 zł105 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Wawrze. Mieszkanie Prezentowane mieszkanie znajduje się na trzecim i czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

3 090 zł66 m² 46,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Warszawskiej Białołęce przy ulicy Ceramicznej 37b *apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bursztynowa

Międzylesie,Warszawa

1 300 000 zł76 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wygodne mieszkanie z antresolą i wysokimi sufitami w Międzylesiu, wawer Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m z unikalną antresolą (12 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burakowska

Śródmieście,Warszawa

1 274 000 zł51 m² 24 980,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Burakowskiej, kilka kroków od Ronda Radosława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

4 650 zł46 m² 101,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znakomita lokalizacja | klimatyzacja | wysoki standard wykończenia | dostępne | 2 pokoje | pełne wyposażenie | miejsce postojowe | komórka lokatorska | zielone tereny Prezentujemy nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

4 290 zł106 m² 40,47 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie pięciopokojowe premium na Ochocie o powierzchni 106 mkw, składający się z 4 pokoi w tym: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam 2-pokojwe mieszkanie z loggią i m. postojowym na zamknietym osiedlu na Tarchominie. Mieszkanie o pow. 49 m2 gotowe do wprowadzenia. Bardzo widne, umeblowane. Pokój dzienny , kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

1 390 000 zł52 m² 26 730,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie: odnowione, gotowe do wprowadzenia, słoneczne, przestronne, wysokie (2,75 m), dwupokojowe, 52 m2, z dużym salonem i balkonem. Mieszkanie jest położone na 5 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

749 000 zł59 m² 12 673,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,1m2, usytuowane na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku z 2007roku zlokalizowane na Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 59,10 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Nowy Tarchomin,Warszawa

460 080 zł28 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta specjalna - szczegóły u doradcy. Na sprzedaż mieszkanie 1-no pokojowe. Idealna oferta dla jako pierwsze mieszkanie lub inwestora. Tramwaj ok 2 min dojazd do metra ok 9min Kontakt bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

890 000 zł64 m² 14 015,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-Pokojowe Mieszkanie - Twoja Oaza Spokoju! Odkryj nową propozycję - stylowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m . Ta nieruchomość, po kompleksowym remoncie, jest gotowa, by przywitać.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij