dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 899 400 zł95 m² 19 993,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez uznanego architekta Marcina Mostafa. Opis mieszkania: -Powierzchnia: 95 m -piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Górce,Warszawa

1 600 000 zł85 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 85 m2 na 3 piętrze Apartamentowiec z tarasem o powierzchni 20 m2 Salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie + 2 łazienki z wc Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

1 345 000 zł58 m² 23 157,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Brief Praga Płn | Szwedzka 4 | Narożne mieszkanie o powierzchni 58 m2 | Salon z aneksem kuchennym, gabinet, sypialnia. 25 m loggia wokół całego mieszkania. Nowoczesny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

439 000 zł29 m² 15 269,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 28,75 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku bez windy zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Podłużnej. Osiedle jest całodobowo monitorowane, zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 184 000 zł93 m² 23 438,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Przedmiotem sprzedaży jest największy, najwyższy i niewątpliwie najbardziej prestiżowy apartament w tej inwestycji. Szczegóły inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

2 800 zł57 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, ul. Dywizjonu 303, bemowo, warszawa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego, widnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

4 700 zł51 m² 92,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa cena! Wilanów | Hlonda. Mieszkanie o powierzchni 51m2, sypialnia, łazienka, taras 10m2, miejsce parkingowe w garażu podziemnym. 3 piętro | na wynajem. Doskonały adres, ostoja Wilanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

3 190 zł41 m² 77,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe premium na Mokotowie o powierzchni 41 mkw, składająca się z: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 425 820 zł65 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu zlokalizowanego na warszawskiej Woli przy ulicy Kasprzaka 31a na prestiżowym osiedlu Bliska Wola. O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

1 380 000 zł79 m² 17 468 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Polecamy jasne, ciche wykończone w oparciu o detale 3 pokojowe na Ursynowie Budynek z 2020 r cegła Ekspozycja wschód-zachód 2 ogródki : 42 m , 10 m Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł70 m² 22 711 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

English below - Na sprzedaż 3 pokojowy apartament 70,01 m Służewiec, górny Mokotów, pozytywny Mokotów (yareal) Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 70,01 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

700 000 zł55 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością prezentuję Państwu gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską, usytuowane na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

4 000 zł74 m² 54,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Mieszkanie szuka pierwszego najemcy! Położone jest na 1 piętrze w nowym bloku przy ul. Szeligowskiej na warszawskim Chrzanowie. W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Wyględów,Warszawa

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 42 m2, piętro 4/6 z windą, w budynku z 2009r. przy ul. Woronicza, mokotów, wierzbno. W pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

797 000 zł38 m² 21 029 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam wszystkich, mam na sprzedaż mieszkanie: 1. Lokalizacja Warszawa ul. Cybernetyki 7f 2. Mieszkanie jest bezpośrednio od właściciela. Bez obciążeń. Pośrednikom dziękuję. 3. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biograficzna

Bielany,Warszawa

1 100 000 zł80 m² 13 836,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,90 m2 usytuowane na parterze w bloku pięciopiętrowym z windą z 2011 roku zlokalizowane w dzielnicy Bielany przy ul. Biograficznej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

600 000 zł38 m² 15 756,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do obejrzenia mieszkania w budynku z 2010 roku, znajdującego się w prężnie rozwijającej się dzielnicy jaką są Bielany. Dużo powstających nowych osiedli, tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarchomin,Warszawa

759 000 zł60 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

***bezpośrednio***bez prowizji Tarchomin ul. Aluzyjna nowe mieszkanie 3 pokojowe 59.82m2 z balkonem lub ogródkiem i tarasem CENA od 759 800,00 PLN Więcej informacji i pełna oferta pod nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 500 000 zł93 m² 26 790 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Trzypokojowy apartament z pięknym widokiem na warszawski Muranowie, na ulicy Pokornej 2. Opis nieruchomości Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze, i jego dużym atutem jest loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

4 097 zł43 m² 94,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl|ua|eng|ru wysokiej jakości przytulne mieszkanie W prestiżowej inwestycji strefa bohema - nowa praga. Ponadczasowy design | Balkon z widokiem na zachód słońca | Klimatyzacja |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

650 000 zł27 m² 24 074,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka na sprzedaż w topowej lokalizacji - ul. Jana Kazimierza! Mam przyjemność zaprezentować w pełni wyposażoną kawalerkę o pow. 27m2 usytuowaną na 6 piętrze w 11 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

4 800 zł59 m² 81,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia, mokotów, ul. Dywizjonu ak jeleń Apartament w bardzo dobrym standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony. Wyposażone (agd i rtv). Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Ulrychów,Warszawa

3 699 zł63 m² 58,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Przyjemne jasne 3 pokojowe mieszkanie 63m2 w kameralnym (tylko 6 pięter) osiedlu nowoczesnych apartamentowców na Woli - ulica Sowińskiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sielecka

Sielce,Warszawa

2 340 000 zł90 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Avenue Estate prezentuje ekskluzywny, przestronny, słoneczny, 4-pokojowy apartament, usytuowany w prestiżowej, kameralnej inwestycji Kolonii Sielce na warszawskim Dolnym Mokotowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne Mieszkanie 50 m na Ursynowie, 50 m od Stacji Metra Stokłosy Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania na Ursynowie, zaledwie 50 metrów od wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boryszewska

Sielce,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

60 M2 | 2 pok | garaż | mokotów Na wynajem klimatyczne, przestronne, pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 60 m2 z balkonem, windą , klimatyzacją i dodatkowo płatnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Zawady,Warszawa

920 000 zł55 m² 16 837,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania na warszawskich Zawadach, w prestiżowym, zamkniętym osiedlu. To nowoczesne, komfortowe lokum o powierzchni 54,64 m2 zostało oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Goleszowska

Wola,Warszawa

3 250 zł43 m² 75,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche,praktycznie nowe mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu strzeżonym przy ulicy Goleszowskiej 1 róg Jana Kazimierza .Ładny rozkład mieszkania : -salon wyposażony w narożnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 850 zł42 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przytulne, bardzo jasne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 42m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w apartamentowcu city link.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bądź pierwszym najemcą tego apartamentu! oferta dostępna tylko U nas! zapraszamy na prezentację - posiadamy klucze do apartamentu. Do wynajęcia 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

999 000 zł44 m² 22 751,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż I Dwa pokoje I Kłobucka 6c I 1 piętro I Osiedle Lifetown Prezentujemy Państwu, unikatową okazję nabycia mieszkania o powierzchni 43,91 m w prestiżowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

3 500 zł56 m² 63 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże komfortowe mieszkanie 2 pokojowe - świetna lokalizacja. Bliska Wola - 5 minut do stacji metra, doskonałe połączenie z całą Warszawą. Mieszkanie jest bardzo wygodnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Idzikowskiego

Sadyba,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie 60M2, duży balkon, garaż, sadyba budynek: osiedle wielorodzinnych, 4-piętrowych budynków z garażami podziemnymi to inwestycja firmy Budimex przy zbiegu ulic Idzikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł32 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wykończone w dobrym standardzie , ciche i słoneczne mieszkanie-pokój z oddzielną kuchnią w strzeżonym apartamentowcu przy ulicy Żeromskiego 1, tuż przy stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbu Oksza

Szamoty,Warszawa

1 019 000 zł60 m² 16 887,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Herbu Oksza w warszawskim Ursusie. Nieruchomość ta położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Muranów,Warszawa

2 150 000 zł89 m² 24 157,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferuję przestronne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 89 mkw zlokalizowane na Warszawskim Muranowie przy ul. Pokorna 2. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze z balkonem w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczęśliwicka

Szczęśliwice,Warszawa

3 000 zł46 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia częściowo umeblowane, dwupokojowe mieszkanie w pobliżu skrzyżowania ulicy Szczęśliwickiej i Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

2 099 000 zł105 m² 19 990,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny, 3-pokojowy apartament, który został wykończony w najwyższym standardzie. Zlokalizowany jest na zamkniętym osiedlu w niskiej zabudowie na Zawadach, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne, nowocześnie urządzone mieszkanie dwu pokojowe o pow. 54 m2 znajdujące się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku apartamentowym na Mokotowie tuż przy Wyścigach Konnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

799 000 zł42 m² 19 114,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m , z ekspozycją na południowy wschód. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

797 000 zł65 m² 12 261,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tarchomin ul. Talarowa/mehoffera nowe mieszkanie 3 pokojowe 65 m2 W cenie 797 000,00 pln. Kontakt : Inwestycja jest realizowana na warszawskiej Białołęce, składająca się z 142 mieszkań.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij