dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

4 950 zł62 m² 79,84 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa Lokalizacja | Metro M2 | Wysoki Standard Wykończenia | Pełne Wyposażenie | 3 pokoje / Miejsce postojowe Prezentujemy niepowtarzalną przestrzeń, stylowo urządzonego mieszkania na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Służewiec,Warszawa

957 365 zł34 m² 27 830,40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oddanie do użytku: III Q2025 Rzut lokalu znajduje się na drugim miejscu w galerii. Oferuję na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 34,45 m2. Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solińska

Włochy,Warszawa

946 000 zł48 m² 19 513,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż: warszawa Ochota / Warszawa Włochy. Lokalizacja: warszawa, ul. Solińska 19a, pogranicze Ochoty i Włoch Bydynek ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Józefa Becka

Mokotów,Warszawa

1 087 677 zł71 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedam Mieszkanie 4-Pokojwe w Nowopowstającym Osiedlu na Dolnym Mokotowie kupujesz - nie płacisz prowizji Zadzwoń Lokalizacja: warszawa, mokotów Opis Nieruchomości: w sercu tętniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rembertów,Warszawa

1 050 000 zł125 m² 8 379,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Kolejna oddawana do użytkowania inwestycja solidnego developera - dom czterolokalowy. Oferta dużego mieszkania 5 pokojowego 125 m2. Osobne wejście , na parterze sien, schowek i schody na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 100 000 zł57 m² 19 210,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mieszkania: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, które znajduje się w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 149 900 zł62 m² 18 499 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem znajdujące się w spokojnej i zielonej okolicy miasteczka Wilanów przy ul. Klimczaka. Atuty mieszkania: - rozkład nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zięby

Ursynów,Warszawa

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 62 mkw, zlokalizowane przy ul. Zięby na Warszawskim Ursynowie. Blok z 2019 r. znajduje się na strzeżonym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

934 000 zł55 m² 16 981,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na piątym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 roku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

810 000 zł62 m² 13 136,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować "jak spod igły" nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kąty Grodziskie na warszawskiej Białołęce zlokalizowane w bliskiej odległości punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lirowa

Ochota,Warszawa

1 139 000 zł72 m² 15 859,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronny i gotowy do wprowadzenia apartament, który będzie idealnym rozwiązaniem dla pary lub pary z dzieckiem. Przemyślany układ, najwyższe piętro, a to wszystko na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Muranów,Warszawa

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Przestrzenne, nowoczesne 2 pok. mieszkanie o pow. 63m2 w apartamentowcu Pirelli przy ul. Okopowej 56 (róg Anielewicza) tuż przy ch Klif,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

780 000 zł46 m² 16 956,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,42 m2. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7-piętrowym budynku z 2021 roku położonym w Warszawskim Ursusie przy ul. Habicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuflewska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

3 600 zł48 m² 75,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, dotychczas niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 47,5m2. Mieszkanie znajduje się na 3 kondygnacji kameralnego apartamentowca na Targówku z windą i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Groty,Warszawa

3 599 zł64 m² 56,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Przyjemne, ustronne 3 pok. mieszkanie 64m2 w apartamentowcu w zamkniętym osiedlu Fort Bema w samym sercu parkowej zieleni Fortu Bema - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

804 000 zł51 m² 15 764,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie, nowe, kameralne osiedle na Bemowie - komfort i bezpieczeństwo w przystępnej cenie - tylko 15 800 za m2 I podatku pcc :) tel. Na nowym osiedlu na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

1 098 000 zł62 m² 17 584,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkanie o pow. 62,44 m2 w budynku z 2017r. Osiedle zamknięte, z całodobową ochroną i monitoringiem. Mieszkanie ciche, zadbane, nadające się od razu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

780 000 zł64 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz pięknego rozkładowego mieszkania dla swojej rodziny w spokojnej okolicy? Jeśli tak, to pozwól, że zaprezentuję Ci to urocze mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Opis budynku Budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

820 000 zł43 m² 19 262,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie na kameralnym (49 mieszkań), zamkniętym osiedlu Bianco Bemowo przy ul. Dywizjonu 303 155 w Warszawie. Mieszkanie z południowo-wschodnią ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

11 500 zł140 m² 82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu bardzo przestronny, 4 pokojowy apartament na Miasteczku Wilanów przy ul.Hlonda. Idealny dla rodziny z dziećmi. Okna z salonu wychodzą na zielone wewnętrzne patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

854 000 zł61 m² 13 995,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

~ osiedle kameralne~ Mam przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojową rodzinną oraz przestronną nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Marywilskiej w otoczeniu ciszy i spokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Szreniawa

Wilanów,Warszawa

1 300 000 zł68 m² 19 117,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Agentów uprzejmie prosimy o zostawienie wiadomości sms z kontaktem. Bezpośrednio sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w budynku przy ul. Herbu Szreniawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

3 900 zł59 m² 66,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Witam, wynajmę bezpośrednio (wynajem okazjonalny) mieszkanie 56mkw. na Ursusie (skorosze). Komfortowe, czyste mieszkanie położone na Skoroszach, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 222 222 zł121 m² 18 365,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio jasne i przestronne 4 pokoje 121m Miasteczko Wilanów Sarmacka Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 120,6 m , z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lazurowa

Chrzanów,Warszawa

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 44 m2, parter/6 z windą, w budynku z 2024r. przy. ul. Lazurowej, bemowo Chrzanów. Nowoczesne, komfortowe, idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 578,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Ponarskiej na Targówku. Budynek: lokal położony jest na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płomyka

Włochy,Warszawa

4 990 zł80 m² 62,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia luksusowy klimatyzowany dwupoziomowy 3-pokojowy apartament przy ulicy Płomyka 15 (włochy). *Przestronne, starannie wykończone. *Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ochota,Warszawa

979 000 zł45 m² 21 877,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość na sprzedaż Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,75 m , usytuowane na trzecim piętrze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

1 000 000 zł57 m² 17 556,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja do 17/03/2025 na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji soho by Yareal. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie, które daje pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Holzera

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 999 zł46 m² 86,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, nowe mieszkanie w Wilanowie przy ul. Jerzego Holzera 1, w ekskluzywnym kompleksie Royal Residence. To doskonała okazja aby zamieszkać w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kabaty,Warszawa

1 990 000 zł102 m² 19 471,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m zlokalizowane na Kabatach w pobliżu Lasu Kabackiego. Mieszkanie znajduje się na parterze, w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Józefa Becka

Mokotów,Warszawa

878 667 zł51 m² 17 228,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż Mieszkania 3-Pokojowego w Nowopowstającym Osiedlu Zadzwoń Lokalizacja: warszawa, mokotów Opis Nieruchomości: w sercu tętniącej życiem Warszawy, gdzie każdy dzień przynosi nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 550 000 zł67 m² 23 134,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowej nieruchomości wykończonej w wysokim standardzie, który łączy funkcjonalność z elegancją. Apartament usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 295 000 zł55 m² 23 379,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta bez prowizji Z przyjemnością prezentuję Państwu słoneczne dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskim Wilanowie. Podstawowe informacje: lokalizacja: warszawa, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Giełdowa

Czyste,Warszawa

999 000 zł36 m² 27 750 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie w Warszawskim zagłębiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego, w apartamenowcu. Gotowe do wprowadzenia. Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mokotowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

18 000 zł120 m² 150 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English transcription hereunder Luksusowy apartament na wynajem w sercu Warszawy Śródmieście Oferuję na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni blisko 120 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

1 423 800 zł68 m² 20 938,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji /cena obejmuje w pełni wykończone, wyposażone i umeblowane mieszkanie w wysokim standardzie opisanym poniżej. Obecnie na mieszkaniu trwa remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

1 365 000 zł55 m² 24 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament. Dwa pokoje. Apartament przy metrze. Apartament dedykowany zarówno osobom fizycznym, jak i firmom. Zlokalizowany blisko centrum. Budynek posiada kameralne patio z ławeczkami, leżakami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł42 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie (42 m2) na wynajem, znajdujące się na 2 piętrze 6-piętrowego budynku z 2022 roku budowy przy ul. Powązkowska, 42. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława

Wola,Warszawa

3 700 zł49 m² 75,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, znajdujące się na Woli, przy ulicy Św. Stanisława. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w nowoczesnym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Wola,Warszawa

3 900 zł43 m² 90,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli położoną w Warszawie przy ul. Konstruktorskiej Mieszkanie z 2019 roku znajduje się na 4 piętrze. Na terenie.