dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

530 000 zł37 m² 14 429,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie w inwestycji eco-berensona realizowanej przez J.W. Construction Holding S.A. (jako partner J.W. Construction holding S.A. Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

1 129 000 zł81 m² 13 990,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Skoroszewskiej na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 80,7 m2 usytuowane jest na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku z windą (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

1 250 000 zł95 m² 13 104,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 95,39m , usytuowane na parterze w niskim bloku z 2008 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie bez wad, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 100 000 zł70 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

*Wyłącznie u nas* Szukasz przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji na Ochocie? Zależy Ci na wysokim standardzie wykończenia, zielonym otoczeniu i świetnej komunikacji? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

999 000 zł44 m² 22 751,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż I Dwa pokoje I Kłobucka 6c I 1 piętro I Osiedle Lifetown Prezentujemy Państwu, unikatową okazję nabycia mieszkania o powierzchni 43,91 m w prestiżowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 46 m2. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach na ulicy Bogusławskiego. Miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Na powierzchnię składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

2 450 zł30 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa Praga Południe Ul. Nowaka Jeziorańskiego Cena: 2450zł + 500zł (czynsz administracyjny) + prąd (możliwość wynajęcia garażu w cenie 200zł).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

2 253 000 zł88 m² 25 602,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne i jasne mieszkanie położone w samym sercu warszawskiego Żoliborza. Świetna lokalizacja to jeden z wielu atutów tej nieruchomości. Spokojna okolica z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Marywilska

Płudy,Warszawa

499 000 zł34 m² 14 522,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie z ogródkiem typu kawalerka z wydzielonym miejscem do spania zlokalizowane przy ul. Marywilska 60e w osiedlu Miasto Moje dewelopera Ronson.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł47 m² 61,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, nowe osiedle na Grochowie, ul. Przeworska. Układ mieszkania Salon wyposażony: regały, hamak. Duży balkon (ok. 5 m2). Kuchnia widna, połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

1 800 000 zł98 m² 18 438,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy jaką jest Ursus. Standard Prezentowana nieruchomość o powierzchni 97,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

1 100 000 zł43 m² 25 345,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 43,3 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Powązkowskiej na warszawskim Żoliborzu Artystycznym. Nieruchomość oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

600 000 zł57 m² 10 507,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy na prezentację mieszkania dwupokojowego o powierzchni mieszkalnej 57,1 m2 plus balkon - taras ok.5 m2 znajdującego się na strzeżonym osiedlu z portiernią, na ul. Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brukselska

Praga-Południe,Warszawa

6 740 zł70 m² 96,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania w wyjątkowej lokalizacji, które będzie idealną odpowiedzią dla poszukujących prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 275 000 zł64 m² 19 981,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Avenue Estate prezentuje przestronne, 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Warszawy Miasteczku Wilanów. Atuty wykończenie materialami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

718 282 zł43 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji I bez podatku pcc! Stan deweloperski | klucze dostępne od już Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie dewelopera Mennica Polska S.A. Stan deweloperski -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Sadyba,Warszawa

10 000 zł120 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl/eng/ua/ru pl Luksusowy apartament w prestiżowej lokalizacji na Mokotowie - idealny dla wymagających! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolska

Wola,Warszawa

3 130 zł37 m² 84,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja pełna korzyści Oferta wynajmu nieruchomości przy ulicy Kolskiej na Woli wraz z miejscem postojowym oraz boksem rowerowym. W pobliżu mieszkania znajdują się liczne udogodnienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 800 zł45 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl/eng/ua/rus. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w nowoczesnym osiedlu na Woli przy ul. Marcina Kasprzaka 29a. Dostępne do wynajęcia od 01/05.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 340 000 zł61 m² 21 999,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe, ciche, wygodnie rozplanowane mieszkanie, położone przy ul. Jana Kazimierza, na Odolanach. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się. Balkon z widokiem na patio, bardzo zadbane. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

6 000 zł40 m² 150 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl/eng/ru/ua pl: ekskluzywny apartament w prestiżowej lokalizacji - Browary Warszawskie Oferujemy wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Zerzeń,Warszawa

780 000 zł67 m² 11 642 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 66,79m2 z ogródkiem ok 30m2 w Wawrze osiedle- zerzeń w okolicy ul Trakt Lubelski/ul Skalnicowa Mieszkanie bez czynszowe znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

775 000 zł51 m² 15 196,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 51 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Płochocińskiej. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

719 000 zł49 m² 14 551,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w 8-piętrowym budynku, położonym przy ul. Wysockiego. Inwestycja wyróżnia się wysoką jakością wykończenia, dużymi przeszkleniami, przestronnymi balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

592 000 zł42 m² 13 932,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,49 m , położone przy ul. Marywilskiej w Warszawie. Lokal jest idealny dla pary, małej rodziny lub jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

864 000 zł46 m² 18 783 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 13. piętrze w 16. piętrowym bloku z 2016 roku znajdujące się tuż przy wejściu do Metro Kondratowicza i Lasu Bródnowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 250 000 zł58 m² 21 551,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż eleganckie, dwustronne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie położone na prestiżowej Woli przy Jana Kazimierza Apartament usytuowany jest na 6 piętrze o powierzchni 58m2. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 489 000 zł70 m² 21 271,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie sprzedawane z meblami, sprzętami i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych co umożliwia natychmiastowe wprowadzenie się lub jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

579 000 zł46 m² 12 694,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkaniem dwupokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z widną zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ulicy Płochocińskiej. Blok z 2019roku. Osiedle zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

2 490 zł50 m² 49,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i mp w garażu przy ul. Myśliborska 42f na warszawskiej Białołęce *przestronne i funkcjonalne, w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Błonia Wilanowskie,Warszawa

6 000 zł59 m² 101,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy do zaoferowania piękne trzy pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie. Opis mieszkania: nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną, monitoringiem i kontrolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

4 800 zł60 m² 79,77 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie blisko lasu W pełni wyposażone | 3 pokoje | Po remoncie | 2 miejsca postojowe | Blisko lasu ***** rozkład I standard: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

670 000 zł36 m² 18 564,70 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 11 piętrze w 14-piętrowym bloku z windą z 2018 roku zlokalizowane w -warszawie na Woli przuy ul. Stańczyka. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowy wyjątkowy apartament z w ścisłym centrum Warszawy, z widokiem na Pałac Kultury. Nieruchomość To eleganckie, nowoczesne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

898 000 zł54 m² 16 629,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie, w jednej z najbardziej pożądanych części dzielnicy - Stegnach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

649 509 zł59 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Inwestycji zrealizowanej przez J.W. Construction - Naturalnie Aluzyjna , mieszczące się przy ul. Aluzyjnej 39. (jako partner J.W. Construction.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 800 zł41 m² 92,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowy, komfortowo urządzony apartament 2-pokojowy 41 m Warszawa, ul. Kolejowa 47 Opis: oferuję do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Włochy / ul. Wschodu Słońca / 60 m2 / 3 pokoje / balkon / garaż Nowe, jeszcze nie zamieszkane, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem, oraz komórką lokatorską, położone w bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Czerniaków,Warszawa

1 080 000 zł60 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękny, unikatowy apartament o powierzchni 57,11m2 na Mokotowie-ul.Bobrowiecka. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie z balkonem w prestiżowej inwestycji przy Rondzie Wiatraczna Do wynajęcia komfortowe, słoneczne mieszkanie w nowym budownictwie, na 4. piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 mkw, na warszawskim Mokotowie. Lokal mieści się na bezpiecznym osiedlu przy ul. Cybernetyki. Znajduje się na 3. piętrze bloku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij