dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 516 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 516 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

742 410 zł57 m² 12 920,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc! Cena promocyjna: 742 410 zł! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Posiadamy w ofercie więcej mieszkań od parteru do 3 piętra o różnej powierzchni. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Wilanów,Warszawa

2 890 000 zł152 m² 19 013,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Komfortowy apartament 152 m2, 4 pokoje, duży taras, 4 miejsca w garażu podziemnym, wilanów. Budynek: budynek przy Wiktorii Wiedeńskiej 9a to elegancka, sześciopiętrowa inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

1 150 000 zł57 m² 20 343,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

DO sprzedaży bardzo atrakcyjne, 3 pok mieszkanie, w najnowszej, zakończonej, inwestycji na osiedlu służew n/dolinką. Mieszkanie znajduje się W bardzo eleganckim, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

714 970 zł51 m² 14 019 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

50,92m2 | 3 pokoje + loggia możliwość obejrzenia mieszkania Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 6 minut pieszo do skm posiadam W ofercie ponad 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

798 000 zł48 m² 16 487,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES wyłącznie U mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

6 000 zł68 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy wygodny apartament w zielonym sercu Powiśla. Mieszkanie znajduje się na terenie osiedla Patria przy ulicy Kruczkowskiego, które charakteryzuje się dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Annopol,Warszawa

683 037 zł45 m² 15 034,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Otrzymaj wsparcie na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania po finalizację umowy Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu Idealna propozycja dla młodej rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

694 000 zł53 m² 12 996,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Białołęka ul. Skarbka z Gór > przystanki autobusowe 100 m od budynku > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > na tej samej ulicy liczne sklepy i punkty usługowe > 2 szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

929 000 zł45 m² 20 745,90 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

1 380 000 zł66 m² 20 852,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Rayskiego. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

621 000 zł51 m² 12 198 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Testowe ogłoszenie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

4 200 zł74 m² 56,68 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 74,1 m zlokalizowane przy ul. Górczewskiej 224 w Warszawie. Lokal wykończony w wysokim standardzie, idealny dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrąg

Powiśle-Solec,Warszawa

6 950 zł103 m² 67,48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4-pokojowe biuro Z tarasem W fenomenalnej okolicy na powiślu Apartament po remoncie | Powiśle | Bulwary Wiślane na wyciągnięcie ręki | Tętniąca życiem okolica | Parki nieopodal *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

2 215 290 zł105 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronny apartament na wilanowie Wysoki standard wykończenia | Dwa urokliwe ogródki | Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym | Zamknięte osiedle ***** rozkład pomieszczeń: na apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Targówek,Warszawa

712 097 zł52 m² 13 795 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Otrzymaj wsparcie na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania po finalizację umowy Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu Idealne na start - mieszkanie z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wawer,Warszawa

889 843 zł65 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 65,19 m , piętro 1/5, z balkonem od strony wschodniej. Narożne, jasne, ekspozycja północno-wschodnia - idealna na poranki z kawą na balkonie. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Monteverdiego

Mańki-Wojdy,Warszawa

3 100 zł45 m² 68,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 mkw, zlokalizowane na zielonym osiedlu Greenwood, przy ul. Claudia Monteverdiego, na Białołęce. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

549 933 zł36 m² 15 133 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Otrzymaj wsparcie na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania po finalizację umowy Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu Idealna propozycja na start, 2 pokoje w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

2 550 zł28 m² 91,07 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokoje, blisko metra Marymont z pięknym widokiem na centrum. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w inwestycji "stary Żoliborz" z 2006r. położonej u zbiegu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

548 690 zł37 m² 14 829 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

36,34m2 | 2 pokoje + loggia 6m2 Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 6 minut pieszo do skm Możliwość obejrzenia obejrzenia mieszkania na żywo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wawer,Warszawa

1 100 000 zł80 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowe mieszkanie dla rodziny ceniącej wygody i komfort przestrzeni Mam przyjemność zaprezentować piękne 3 pokojowe 80-cio metrowe mieszkanie, bardzo dobrze zaprojektowane i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Leszczyny

Mokotów,Warszawa

2 890 000 zł116 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 115,60 m2 z ogródkiem 143 m2 położony nieopodal Parku Arkadia na Górnym Mokotowie. Istnieje możliwość wydzielenia 4 pokoju - przykładowa aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

814 000 zł60 m² 13 501,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

899 614 zł60 m² 14 993,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 59,52m2 + 2x balkon 10,5m2 = 21m2 Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czechowa

Bielany,Warszawa

840 000 zł45 m² 18 859,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atuty nieruchomości: nowe budownictwo - wysoki standard wykończenia, przestronny balkon - mieści kpl mebli dla 4 os, gotowe do zamieszkania - zabudowa meblowa i agd w cenie, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kowieńska

Praga-Północ,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij stylowe mieszkanie przy samym Metrze Szwedzka! Nowoczesne, niedawno wykończone mieszkanie czeka na Ciebie w nowej inwestycji przy ul. Kowieńskiej 22, zaledwie 3 minuty pieszo od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

749 000 zł45 m² 16 614,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Twoje nowe miejsce na mapie miasta - komfort, cisza i przestrzeń do relaksu! Są mieszkania, które się ogląda, i takie, w których od razu widzisz siebie - z książką w ręku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świetlików

Bemowo,Warszawa

648 000 zł37 m² 17 494,60 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

W kilku słowach: biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo przytulne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Bemowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Żoliborz,Warszawa

3 800 zł44 m² 86,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, stylowo urządzone mieszkanie na prestiżowym osiedlu Żoliborz Artystyczny - idealne dla singla lub pary, ceniących komfort, estetykę i świetną lokalizację. Opis mieszkania 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia nowe mieszkanie z miejscem parkingowym w podziemnym garazu w budynku - data oddania marzec 2022. Przestronne, jasne mieszkanie, z drewnianą podłogą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

819 000 zł55 m² 14 890,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji Okazja Cenowa! Opcja kredytowania oraz wykończenia pod klucz. Cena: 819 000 zł Powierzchnia mieszkania: 55 m Balkony: 8 i 5 m Pralnia Łazienka wc Piętro: 5 z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Rakowiec,Warszawa

609 398 zł38 m² 16 036,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 37,34m2 + balkon 8,35m2 ochota/włochy - obok wkd Raków To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

5 500 zł64 m² 85,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia przepiękne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 na warszawskim Mokotowie ul. Bartycka 55 W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borsucza

Włochy,Warszawa

625 000 zł35 m² 17 821,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Najbardziej pożądane na rynku małe dwupokojowe mieszkanie w inwestycji apartamenty raków. Do wprowadzenia! Dodatkowo komórka lokatorska i miejsce w garażu podziemnym! - - - - - - - - - -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcie, ochota, ul. Bitwy warszawskiej 1920 r. 21 Apartament w bardzo dobrym standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony. Wyposażenie w (agd i rtv) pełne.