dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 516 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 516 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pawia

Wola,Warszawa

2 700 zł25 m² 108 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wola, nowolipki - ul. Pawia 51 (wejście od ul. Dzielnej) Metraż: ok. 25 m + balkon 6 m Piętro: 1/5 Koszt wynajmu: 2700 zł Czynsz administracyjny: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

616 000 zł41 m² 14 951,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Marii Callas Całkowicie nowe, nigdy nieużywane, wykończone mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu Olchowy Park dewelopera Victoria Dom > 41,2 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursus,Warszawa

619 056 zł43 m² 14 423,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje Nowe Życie na Ursusie! Marzysz o idealnym połączeniu komfortu, nowoczesności i doskonałej lokalizacji? Poznaj - inwestycję stworzoną dla tych, którzy cenią miejski styl życia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Corellego

Białołęka,Warszawa

452 000 zł28 m² 16 114,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kawalerka z dużym balkonem na zielonej Białołęce | 28,05 m | Corellego Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Corellego

Białołęka,Warszawa

452 000 zł28 m² 16 114,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kamionek,Warszawa

995 000 zł59 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzy pokojowe mieszkanie na "soho 14". Oferuję rozkładowe, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie (58,62 m ) w stanie deweloperskim. Nieruchomość położona jest na Kamionku, w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

920 000 zł57 m² 16 117,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle na warszawskiej Pradze. Doskonała lokalizacja, zapewniająca mieszkańcom łatwy dostęp do wielu udogodnień - Park Skaryszewski, sklepy i restauracje np. Warszawa Wschodnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ursus,Warszawa

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z 2023 roku, pierwszy najemca, 42m2 / dwa pokoje Z aneksem kuchennym, łazienka, balkon. W cenie miejsce postojowe W garażu podziemnym. NA cele mieszkalne, blisko pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Piekiełko,Warszawa

855 000 zł60 m² 14 245,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 60,02m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku przy ulicy Modlińskiej 73C. Mieszkanie Mieszkanie ma świetny rozkład, centralną częścią jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

750 620 zł29 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:3/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Kawalerka o powierzchni 28,87 m2. Wynajęte mieszkania w budynku, w którym prowadzony jest hotel pod marką Royal Tulip. Każdy lokal ma status pełnoprawnego mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bielany,Warszawa

730 000 zł35 m² 20 958,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,83 m mieszczące się w nowoczesnym budynku na warszawskich Bielanach. Zamknięte, ogrodzone, monitorowane osiedle z własnym kortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

509 000 zł35 m² 14 513,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Odbiory wiosna 2027 * Zielona okolica * Duży wybór mieszkań Prezentujemy Państwu nową inwestycję deweloperską, strategicznie zlokalizowaną w prężnie rozwijającej się dzielnicy Białołęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

4 500 zł38 m² 118,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Oferta specjalna 4500zł z miejscem parkingowym! Na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 995 000 zł74 m² 26 959,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wysoki standard wykończenia - gotowe do zamieszkania Apartament wykończony zaledwie kilka dni temu. Największe zalety: -wysoki standard wykończenia -bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń -duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Granitowa

Służew,Warszawa

3 900 zł63 m² 61,81 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 63,1 m2, piętro 4/12 z windą, w budynku z 2007r. przy ul. Granitowej, mokotów Służew. Ciche, idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3900 zł + 1335 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Centrum,Warszawa

5 700 zł53 m² 107,55 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, elegancki apartament, położony w samym Centrum Warszawy, przy ul. Złotej. Pięknie wykończony z dbałością o detale, elegancki i stylowy o powierzchni 53 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

735 000 zł46 m² 16 083,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w bloku z 2005 roku zlokalizowane na warszawskim Ursusie przy ul Chełmońskiego. Klatka schodowa jest bardzo duża, znajdują się w niej dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 48 M2, 2 pokoje, pierwszy najemca, ul. Handelsmana, wilanów. Budynek: nieruchomość usytuowana jest w inwestycji Royal Residence nowoczesnej enklawie niskiej zabudowy, stworzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 771 000 zł89 m² 19 898,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 89 m , zlokalizowany na 2. piętrze nowoczesnego budynku w sercu Miasteczka Wilanów - jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

700 000 zł45 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wejdź zanim zrobi to ktoś inny przed Tobą mieszkanie z potencjałem, które trudno przebić! Jeśli szukasz miejsca, które połączysz z własnym stylem i wykończysz dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drawska

Szczęśliwice,Warszawa

1 199 000 zł68 m² 17 526,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie z widokiem na Park Szczęśliwicki Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim. Nieruchomość jest prezentowana w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajęcza

Powiśle,Warszawa

2 200 000 zł44 m² 50 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowy apartament W najmodniejszej części powiśla Duży taras | Wysokość - 3 m | Z parkingiem podziemnym i komórką lokatorską | Gotowy do zamieszkania | Inwestycja Moderna *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

3 640 zł46 m² 79,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Śródmieście Południowe,Warszawa

430 000 zł32 m² 13 646,50 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż lokal o powierzchni 31,51 m , obecnie zaadaptowany jako mieszkanie, położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie - przy ul. Stefana Batorego, tuż obok parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 437 920 zł69 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowa cena! informacje ogólne: apartamenty Saska Nad Jeziorem Lokalizacja: warszawa Praga Południe, gocław, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48 Metraż mieszkania: 68,80m2 Rok budowy: 2016 Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Polski Walczącej

Mokotów,Warszawa

5 000 zł54 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela do wynajęcia Dostępny od 12-11-2025, apartament dwu pokojowy z oddzielną kuchnią powierzcnia 54m2 na Mokotowie ul. Polski Walczącej 2 Mieszkanie na 12tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

699 000 zł55 m² 12 704,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Klucze dostępne jeszcze w tym roku! Sprawdź dostępne metraże - umów się na spotkanie Mamy wspaniałą wiadomość! Mieszkanie jest już gotowe i czeka, byś mógł w nim zamieszkać!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów Wysoki,Warszawa

1 099 000 zł55 m² 19 981,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy al. Wilanowska 33 w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe (dwustronne, ekspozycja południe/północ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Targówek,Warszawa

1 299 000 zł104 m² 12 442,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe, 2 poziomowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 104 m2, które znajduję się w dobrze skomunikowanej części Targówka, niedaleko Lasu oraz Parku Bródnowskiego. Zobacz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokwi

Henryków,Warszawa

1 060 000 zł71 m² 14 971,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

: jasne i komfortowe mieszkanie dla rodziny na zielonym osiedlu : Wygodne, rozkładowe i ciche mieszkanie w stanie gotowym do wejścia. Lokalizacja I osiedle Mieszkanie znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

960 000 zł66 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , zlokalizowane przy ulicy Głębocka 98 na warszawskiej Białołęce. To idealna propozycja dla pary lub rodziny z dziećmi ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 800 zł40 m² 69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowoczesnym apartamentowcu na osiedlu o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem

Włochy,Warszawa

589 600 zł44 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe do odbioru mieszkania w stanie deweloperskim (z 8% vat) | Ceny od 13 400 /m2 (deweloper w II etapie sprzedaje po 18 000 / m2) 0% Oferta bez prowizji Podstawowe informacje: - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

3 999 zł41 m² 97,54 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, ciche 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia! Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 6 piętrze z 8 w nowym budynku przy ul. Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

1 074 203 zł57 m² 18 999 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu niesamowicie klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie 56,54 m2 z obszerną loggią ok. 15,14 m2 położone na terenie wyjątkowego osiedla na Pradze Południe - soho Factory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

1 149 000 zł68 m² 16 897,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania położonego w Warszawie, w dzielnicy Dolny Mokotów, przy ulicy ul. Bobrowieckiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 68 m2. Znajduje się na parterze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

765 000 zł42 m² 18 209,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rozważasz inwestycję pod najem krótko/długoterminowy? Trafiłeś w punkt! Jaki? Po pierwsze centrum życia biznesowego Woli (rondo Daszyńskiego 10 min komunikacją); po drugie bliskość Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radziwie

Młynów,Warszawa

1 500 000 zł75 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do wyjątkowego, w pełni urządzonego mieszkania o powierzchni 75m , które łączy w sobie design zaprojektowany przez architekta wnętrz z niezwykłą funkcjonalnością. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

2 000 000 zł88 m² 22 701,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Tylko U nas English version below! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż usytuowane na pierwszym piętrze eleganckiego apartamentowca wybudowanego przez znanego i cenionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 244 763 zł55 m² 22 797,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! mokotów | 3 pokoje | 54,60 m2 | 2 duże balkony | Zapraszamy do oglądania mieszkań znajdujących się na prestiżowym osiedlu apartamentowym w sercu Biznesowego Mokotowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Kabaty,Warszawa

3 430 000 zł80 m² 42 661,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Penthouse | Powierzchnia: 80,4 m | 3 pokoje | 50 m taras z ogródkiem | Balkon- 19 m Luksusowy apartament położony w prestiżowej, kameralnej inwestycji Forest Club przy ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij