dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

11 500 zł103 m² 111,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Podstawowe informacje: do wynajęcia apartament o powierzchni 102,7 m2. Mieszkanie znajduję się na Starym Mokotowie przy ulicy Biały Kamień. Do lokalu przynależy 130 metrowy ogródek z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Coopera

Chrzanów,Warszawa

1 330 000 zł74 m² 18 095,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do kupienia 3 pokojowe mieszkanie 73,5 m2, piętro 1/3 z windą, w budynku z 2023r. Bemowo, chrzanów. W cenie umeblowanie i wyposażenie, gotowe do zamieszkania. Idealne dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

749 000 zł42 m² 17 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m , zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Pragi-Południe. Stan prawny Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[eng below] Wynajmę mieszkanie z tarasem i garażem - Wola, ul. Jana Kazimierza. Do wynajęcia mieszkanie 52 m z dużym tarasem 20 m , położone w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

6 600 zł68 m² 97,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description hereunder Nowy apartament 68 m | Wiślany Mokotów | 2 sypialnie, 2 łazienki, taras, 2 miejsca w garażu Opis nieruchomości Na wynajem nowy apartament o powierzchni 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe świeżo po remoncie. Umeblowane i nowocześnie wykończone w Centrum, osiedle Murano. W budynku sklep Auchan, fryzjer, salonik prasowy i wiele innych usług!. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Pyry,Warszawa

7 800 zł147 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia duże (147m2) mieszkanie na warszawskim Ursynowie - Pyry. Usytuowane na 2 piętrze budynku kilkulokalowego. Lokal posiada 4 przestronne pokoje, 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny w pełni wyposażony apartament 48m2 z miejscem parkingowym w garażu podziemnym .Bardzo ładny rozkład przy wejściu jest otwierana garderoba/spiżarka,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

4 100 zł55 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz idealnego miejsca na swoje biuro, gabinet.? Ważny jest dla Ciebie wygodny rozkład pomieszczeń, cisza, dogodna lokalizacja, ale też zielony ogródek pozwalający miło spędzać przerwę? Pragniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

920 000 zł50 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja do 20.01.2026! Na sprzedaż komfortowe, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 49,59 m , usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2019 roku przy ul. gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

5 000 zł62 m² 81,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego lokum, w dobrym punkcie Warszawy, z którego blisko jest do każdej dzielnicy? english version below Nie trać czasu na dojazdy i zamieszkaj w komfortowych warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

621 500 zł25 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

We speak pl,ua, ru, eng Jeśli szukasz mieszkania, które zachwyca od pierwszego kroku i nie wymaga żadnych nakładów finansowych właśnie znalazłeś idealną ofertę. Opis mieszkania Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilanów,Warszawa

790 000 zł40 m² 19 919,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie Z opcją wydzielenia dwóch pokoi Idealne dla singla lub pary | Doskonała lokalizacja | Zakup inwestycyjny | Możliwość aranżacji 2 pokoi I Piękne widoki na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

699 000 zł56 m² 12 393,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzypokojowe, wygodnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 56,4 mkw. położone na Białołęce, przy ul. Podłużnej. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze, dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Głębocka

Targówek,Warszawa

855 000 zł43 m² 19 883,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z panoramicznym widokiem : Głębocka 5 ,metro, las, komórka lokatorska. Mieszkanie w inwestycji Moderna przy ul. Głębockiej 5 na warszawskim Targówku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magiczna

Grodzisk,Warszawa

740 000 zł50 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.5m2 usytuowane na wysokim parterze w 3.piętrowym bloku z windą znajdujące się najlepiej lokalizacji na Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Odolany,Warszawa

1 450 000 zł67 m² 21 641,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta bez pośrednika. Na sprzedaż w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,06 m , położone na parterze z prywatnym ogródkiem o powierzchni 72,8 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

850 000 zł53 m² 15 962,40 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 53,25 m2, piętro 12/15 z windą, w budynku z 2009r., Bielany Chomiczówka. Gotowe do wprowadzenia się, do ewentualnego odświeżenia, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 480 000 zł76 m² 19 473,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie 76 m Osiedle Saska, gocław (praga-Południe) Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

7 500 zł84 m² 89,39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartament o powierzchni 83,9 m , położony na 7. i 8. piętrze, zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Układ: przestronny salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

237 000 zł11 m² 21 545,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy zaadaptowany na niezależną kawalerkę (suterena) o powierzchni 10,5 m , zlokalizowany w estetycznie odnowionej w 2017 roku kamienicy przy ul. M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

11 800 zł140 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem oferujemy przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 140 m , zlokalizowany przy ul. Adama Branickiego 14 na dzielnicy Wilanów w nowoczesnym apartamentowcu z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

1 135 000 zł55 m² 20 487,40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o optymalnej powierzchni 55,4m2. Pokój dzienny, aneks kuchenny, sypialnia, łazienka z wc. Duży taras: 27,7m2 dostępny z pokoju dziennego. Dodatkowo balkon 2,4m2 wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białołęka,Warszawa

3 900 zł43 m² 90,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą, przy ul. Szałasa 5 na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

5 300 000 zł145 m² 36 551,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Luksusowy apartament W mennica residence Wysoki standard | 4 sypialnie | 2 miejsca garażowe | Funkcjonalny rozkład ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 145 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 270 000 zł71 m² 17 887,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferujemy do sprzedaży urokliwy apartament o powierzchni 71m, usytuowany na parterze z wyjściem na imponujący prywatny ogród o powierzchni 51 m, w którym każdy może zaznać chwile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

5 950 zł70 m² 85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Kłobuckiej. Opis mieszkania Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

627 000 zł54 m² 11 611,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona/chudoby Mieszkanie 3 pokojowe 54,20m2 z dwoma balkonami 12m2 Cena 627 000,00 pln do negocjacji Kontakt: do mieszkań przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

415 000 zł27 m² 15 370,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

***bezpośrednio***bez prowizji*** Al. Jerozolimskie 216 apartament 1 pokojowy 26,65m2. W pełni wykończony I wyposażony Z klimatyzacją cena 415 tys. DO negocjacji Lokale inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

560 048 zł39 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja Kontakt : Białołęka ul. Berensona/głębocka ***ok.10min. do stacji metra *** mieszkanie 3 pokojowe lub 2 pokojowe z garderobą 39,44 m2., BALKON 4m2 lub TARAS 50m2 (Trzeci pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł58 m² 95,49 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament w centrum Warszawy, ul. Bagno Do wynajęcia przestronny i komfortowy apartament o powierzchni 57,6 m , położony w samym sercu Warszawy przy ul. Bagno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława

Fort Bema,Warszawa

5 950 zł104 m² 57,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta godna polecenia! Do wynajęcia od zaraz- dwustronny apartament z dwoma balkonami, bezpośrednio przy parku Fort Bema. Pożądana lokalizacja. Mieszkanie po remoncie- świeżo malowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waldorffa

Bemowo,Warszawa

3 750 zł44 m² 84,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia eleganckie i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 44,3 m , położone w nowym, kameralnym budynku z ochroną i pięknie utrzymanym dziedzińcem. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ateńska

Saska Kępa,Warszawa

3 400 zł38 m² 88,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: umeblowane, ładne 38,5 m2, dwupokojowe mieszkanie z loggią na Saskiej Kępie z miejscem garażowym pod budynkiem. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja komunikacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 260 zł43 m² 52,79 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nieporęcka

Praga-Północ,Warszawa

749 000 zł54 m² 13 870,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż 2 niezależne studia z ogromnym potencjałem w jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji Warszawy Praga Północ, ul. Nieporęcka 12a. Właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 107,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe z ogródkiem usytuowane na parterze w bloku z 2012 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. ul. Jana Kazimierza. OSiedle zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

6 000 zł107 m² 56,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 5-pokojowe mieszkanie w budynku wybudowanym przez Budimex w 2010 roku. Osiedle chronione. Mieszkanie w pełni umeblowane. Do dyspozycji 2 miejsca postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łowicka

Górny Mokotów,Warszawa

1 540 000 zł48 m² 31 943,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowy 2 pokojowy apartament zlokalizowany w prestiżowej, willowej części Starego Mokotowa (górny Mokotów) przy ul. Łowickiej 23. Okolica stanowi istną oazę spokoju połączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 590 zł31 m² 82,54 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładny apartament o powierzchni 35 m2 usytuowany na 6 piętrze 7 piętrowego nowoczesnego budynku z 2023 r. w Ursusie. Rozkład: salon z kuchnią i jadalnią (20.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij