dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 516 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 516 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

11 800 zł87 m² 135,63 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Z panoramicznym widokiem na centrum warszawy Nowoczesny apartament | Dwa miejsca parkingowe | Komórka lokatorska | Widok na centrum | Metro | Centrum biznesowe ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

520 000 zł36 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku z windą z 2013 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Strumykowej. Osiedle zamknięte, bezpieczne. Okolica spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drogomilska

Bemowo,Warszawa

830 000 zł42 m² 19 975,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą z 2016 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Mieszkanie jest w pełni wykończone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

1 150 000 zł65 m² 17 611 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i ciche 3 pokojowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w przy ul. Płosa w Warszawie na 2 piętrze z 5. Lokal idealnie wpasuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Falenica,Warszawa

2 650 000 zł264 m² 10 055,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dom klasy premium lokale skrajne (większy metraż + większy ogród) Wyobraź sobie poranek, kiedy nie budzi Cię hałas miasta, tylko światło wpadające przez duże okna i cisza, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

850 000 zł38 m² 22 457 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na monitorowanym osiedlu Mozaika Mokotów wybudowanym przez Layetana Real Estate przy Cybernetyki 7. Jest widne, z dużymi drewnianymi oknami od pd-wsch, bez balkonu. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie - przestronne, miłe, ciche i słoneczne, położone na funkcjonalnym osiedlu, na Ursynowie. Zlokalizowane jest w dobrym punkcie komunikacyjnym, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

1 699 000 zł146 m² 11 637 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe 5-pokojowe mieszkanie o doskonałym, funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Ursynowa na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

11 650 zł155 m² 75,16 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 152 m soft-loft Z panoramicznym oknem miasto Do wynajęcia niepowtarzalny soft-loft, który łączy industrialną estetykę z wyrafinowanymi materiałami i artystycznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia 2-pokojowego apartamentu z klimatyzacją w inwestycji Marina Mokotów 2 przy ul.Białej Fłoty 2. Dostępne od 13.01.26r. Układ pomieszczeń: salon: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

1 830 000 zł68 m² 26 758,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

* english version below* Z przyjemnością oferujemy nowoczesne i funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68,4 m2, w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy - Sady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mangalia

Mokotów,Warszawa

1 245 000 zł59 m² 20 942 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje sprzedaż Warszawa | 3 pokoje sprzedaż Mokotów | 3 pokoje sprzedaż Stegny | 3 pokoje inwestycyjnie | 3 pokoje dla rodziny sprzedaż | Przedstawiamy trzypokojowe mieszkanie w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 999 000 zł74 m² 26 929,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż eleganckie i komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,23 m2 zlokalizowane w nowoczesnej części Żoliborza na osiedlu "zielony Żoliborz" przy ulicy Rydygiera 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rycerstwa Polskiego

Wilanów,Warszawa

22 000 zł140 m² 157,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Penthouse z wyjątkowym tarasem okalającym mieszkanie | Wilanów Elegancki i przestronny apartament położony w jednej z najbardziej kameralnych i prestiżowych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hemara

Białołęka,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 716,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Białołęka-Brzeziny, ul. Hemara nowe, zamknięte osiedle Hemara dewelopera Profit Development z 2021 roku > przystanek autobusowy: 150 m od osiedla > przy wejściu na osiedle sklep Żabka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dereniowa

Imielin,Warszawa

949 000 zł43 m² 22 069,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Okazja! Idealne pod wynajem! Śliczne, 2 pokojowe mieszkanie 42,71 m2 w nowoczesnym osiedlu z 2020 roku, w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Do Metra Natolin 500-600 m ( 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

5 500 zł64 m² 85,32 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny i komfortowy apartament o powierzchni 64,5 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2010 roku w prestiżowej inwestycji Apartamenty Murano przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

5 000 zł85 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie z loggią 7 m2. Przestronne mieszkanie w pełni wyposażone, wykończone i umeblowane w wysokim standardzie. Salon, otwarty na kuchnię z wyspą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

648 000 zł41 m² 15 980,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja - rezerwacja -rezerwacja Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe -aktualnie jedno z najładniejszych mieszkań na Białołęce - pachnące świeżością -wykończone i wyposażone pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Ulrychów,Warszawa

5 900 zł80 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy przestronny 3 pokojowy apartament. Apartament łączy ze sobą elegancję i komfort. Oferowany apartament, składa się z widnej kuchni otwartej na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

4 800 zł60 m² 80 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy i jasny apartament o powierzchni 60 m , położony na 10. piętrze (z 16) nowoczesnego apartamentowca przy ul. Żelaznej 59, na strzeżonym osiedlu z patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowy Służewiec

Ursynów,Warszawa

2 390 zł23 m² 103,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie z balkonem- ursynów, ul. Nowy Służewiec 21, klimatyzacja, najem na fakturę vat Szukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ku Rzece

Białołęka,Warszawa

950 000 zł58 m² 16 379,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Czy szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej części Warszawy, gdzie codzienność toczy się w harmonii z naturą, a jednocześnie do centrum dojedziesz w kilkanaście minut? Czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Gocławek,Warszawa

799 000 zł54 m² 14 837,50 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Serdecznie zapraszam do obejrzenia przytulnego, słonecznego mieszkania na Warszawskim Gocławiu. Te przytulne 2 pokojowe mieszkanie położone jest na zadbanym, ogrodzony oraz chronionym osiedlu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

7 200 zł88 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na wynajem w kameralnej inwestycji Infinity w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość 88 m , zaprojektowane przez pracownię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

555 000 zł28 m² 19 821,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Łopuszańskiej 51 na osiedlu Nowa Ochota. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

850 000 zł51 m² 16 699,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu na Ursynowie. Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 50,9 m , zlokalizowane na prestiżowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

769 000 zł39 m² 19 896,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 32- pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,65 m , położone w kamienicy przy ul. Grochowskiej 353. - bezpośrednio. Kamienica Grochowska 353, z 1910 roku, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

974 000 zł49 m² 19 796,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,2m2, położone na 1 w piętrze w czterokondygnacyjnym, nowoczesnym (2015r.) budynku z windą na Grochowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Siedmiogrodzka na bliskie Woli. Mieszkanie znajduje się w budynku, który został wybudowany w 2015 roku przez renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łuczek

Nowe Włochy,Warszawa

2 030 000 zł105 m² 19 409,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego i klimatycznego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 104,59 m (ok. 114 m ze skosami), położonego na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lekka

Wawrzyszew,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 49m2, piętro 3/7 z windą, w budynku z 2020r., przy ul. Lekkiej, bielany Wawrzyszew. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

499 000 zł32 m² 15 511,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka położona przy ul. Aleje Jerozolimskie w dzielnicy Włochy. Lokal znajduje się na 3. piętrze w apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

745 000 zł54 m² 13 796,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 54,00 m2, na którą składa się: salon + aneks (22,11 m2) z wyjściem na loggię (3,94 m2), niezależna sypialnia (10,74 m2), niezależna sypialnia (9,65 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Praga-Południe,Warszawa

920 000 zł60 m² 15 462,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,5 m , zlokalizowane przy ul. Koprzywiańskiej w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie. Lokal znajduje się na 2. piętrze (z 3).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Szczęśliwice,Warszawa

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowy, starannie wykończony apartament o powierzchni 48 m , zaprojektowany z myślą o wymagających najemcach ceniących komfort, estetykę oraz prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

850 000 zł53 m² 16 037,70 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Warszawa, bielany, - skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

1 119 000 zł54 m² 20 626,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży 2-pokojowy apartament o pow. 54,25m2 z dużym balkonem, położony na drugim piętrze w sześciopiętrowego budynku przy ul. Obrzeżnej. Osiedle hubertus położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Orzeszkowej

Ochota,Warszawa

2 950 zł32 m² 92,19 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne studio W rezydencji eliza na ochocie Nowoczesne wykończenie | Kameralne osiedle | 5 minut do Parku Szczęśliwickiego | W pełni wyposażone studio ***** rozkład pomieszczeń: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

898 000 zł54 m² 16 785,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie, w jednej z najbardziej pożądanych części dzielnicy - Stegnach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubieńska

Praga-Południe,Warszawa

2 290 zł53 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla, pary - potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 53 mkw na warszawskiej Pradze Południe przy ul.