dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

765 000 zł35 m² 21 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Jednopokojowe Bielany na sprzedaży w Warszawie ul. Kasprowicza 119e,woj. mazowieckie, cena:770 000 zł Rynek: wtórny, dostępne - natychmiast, własność- księga wieczysta Powierzchnia mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Gocławek,Warszawa

4 000 zł65 m² 61,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 65,18m2, piętro 3/5 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Liwieckiej, praga-Południe Gocławek. Idealne dla rodziny lub pary. Zwierzęta do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże mieszkanie z 3 osobnymi pokojami, balkonem, garderobą do wynajęcia od zaraz przy ul. Głębockiej na Białołęce. Mieszkanie jest jasne, przestronne, świeżo odmalowane. Nowoczesne budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

668 000 zł39 m² 17 123,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż ciche, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,01 m, położone na 4. (ostatnim) piętrze budynku z 2010 roku przy ul. Powstańców Śląskich, w rejonie skrzyżowania z ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Służew,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, przytulne, odmalowane i gruntownie wysprzątane dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Melody Park. Z panoramicznych okien salonu oraz sypialni można wyjść na balkon i podziwiać piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

820 000 zł40 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bemowo ul. Szeligowska | 300 m do stacji metra Chrzanów (oddanie metra już w 2026 roku) > 40 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym > balkon typu loggia o powierzchni ok 10 m > piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

599 000 zł32 m² 18 695,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Herbu Janina 3 | Młody Wilanów - jasne mieszkanie z balkonem i pełną infrastrukturą Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 32,04 m zlokalizowane w prestiżowym kompleksie Młody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

2 800 zł34 m² 81,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w Ursusie, przy ul. Warszawskiej. Mieszkanie jest idealne dla singla. Mieszkanie składa się z: - sypialni z szafą w zabudowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Botewa

Nowy Tarchomin,Warszawa

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 56m2, piętro 2/8 z windą w budynku z 2008r. przy ul. Botewa, białołęka Tarchomin. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3300 zł + 950 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

857 000 zł45 m² 19 206,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym tarasem , położone na parterze siedmiopiętrowego budynku z windą z 2019 roku na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oliwska

Targówek,Warszawa

537 000 zł45 m² 11 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Warszawa - Targówek | ul. Oliwska Nowe mieszkanie 2024 | bardzo jasne | poddasze Na sprzedaż nowy, bardzo jasny lokal mieszkalny położony na ostatnim piętrze kamienicy przy ul. Oliwskiej na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 549 975 zł74 m² 20 833 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedaż | Mieszkanie 3-pokojowe - 74 m | Miasteczko Wilanów Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, cichego mieszkania 3-pokojowego. Lokal znajduje się w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

1 549 549 zł46 m² 33 685,90 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,37 m , przy ul. Bagno w Śródmieściu Warszawy. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze bloku z 2009 roku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

477 081 zł31 m² 15 389,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 30.44 m + OGRÓDEK 29.55 m PROMOCJA NA PARKING PODZIEMNY TYLKO TERAZ 30.000 ZŁ OSTATNIE MIESZKANIE 2-POKOJOWE URSUS / WARSZAWA 20 MIN BEZPOŚREDNIO POCIĄGIEM DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

790 000 zł47 m² 16 645,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Jasne i funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,46 m2 w Ursusie Podstawowe informacje: mieszkanie z 2018 roku, gotowe do wprowadzenia, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 379 000 zł66 m² 21 037,40 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 3 pokoje na Woli | Ul. Radziwie | Nowoczesne osiedle pełne zieleni Na sprzedaż jasne, przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

980 000 zł41 m² 23 902,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane przy ul. Przasnyskiej składające się z: - salonu - sypialni - aneksu kuchennego - łazienki - przedpokoju - balkonu Mieszkanie położone przy zadrzewionej ulicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Polski Walczącej

Mokotów,Warszawa

875 000 zł38 m² 22 984 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania apartament do podziału na dwupokojowy z wydzieloną kuchnią, o powierzchni 38,07 m z loggią i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Jest położone na 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

565 000 zł38 m² 14 868,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 37m2. Dwa pokoje z aneksem kuchennym, łazienką oraz dużym balkonem. Mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, zadbanym i kameralnym osiedlu. Dobrze skomunikowane. Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konotopska

Gołąbki,Warszawa

996 000 zł71 m² 13 988,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedstawiamy Państwu nowocześnie urządzone, trzypokojowe mieszkanie, które czeka na nowego właściciela. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, styl i doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohdanowicza

Ochota,Warszawa

1 199 000 zł57 m² 21 035,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio sprzedam Nowoczesne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie w sercu Rakowca. Ul. Karola Bohdanowicza 21 (agencją dziękuję za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

1 755 000 zł78 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,21 m , wykończone w wysokim standardzie, położone na 4 piętrze w 6-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 190 000 zł68 m² 17 397,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 68,4 m | Warszawa, ul. Olbrachta 23 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,4 m , zlokalizowane na 5. piętrze z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Służew,Warszawa

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Fantastyczne mieszkanie z pięknym widokiem! Melody Park marvipol - osiedle z ochroną, siłownią wraz sauną oraz salą bilardową przeznaczonymi wyłącznie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

950 000 zł70 m² 13 563,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,04 m , położone na 1 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2022 roku, na osiedlu Park Leśny Rembertów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Rembertów,Warszawa

700 000 zł55 m² 12 727 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest w okolicach ul. Paderewskiego, kramarskiej oraz Kadrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Powsinek,Warszawa

2 350 000 zł115 m² 20 434,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny apartament z ogrodem 500 m prestiżowa lokalizacja Wilanów / Powsin Szukasz wyjątkowego miejsca do życia, które łączy komfort, elegancję, bliskość natury i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

510 000 zł28 m² 18 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,7m2, usytuowane na parterze w bloku 9 piętrowym zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Mieszkanie w pełni wykończone. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Szreniawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 450 000 zł70 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż słoneczne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,5 m , zlokalizowane przy ul. Herbu Szreniawa 11 (miasteczko Wilanów). Jest to propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 750 000 zł78 m² 22 347,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 78,31 m i znajduje się na 3 piętrze w inwestycji Eko Park przy ul. Chodkiewicza. Stan prawny : własność W cenie mieszkania jest miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, ua, ru, pl Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie | Stanisława Augusta, warszawa Nowoczesne i przestronne mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane przy ul. Stanisława Augusta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

999 000 zł70 m² 14 172,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie 70 m z garderobą i garażem Osiedle Cztery Pory Roku, białołęka Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

840 000 zł64 m² 13 228,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce - Tarchomin. Osiedle strzeżone, zamknięte. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

598 000 zł30 m² 19 645,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przytulna, nowocześnie wykończona kawalerka na Pradze-Południe - ul. Żupnicza 26, inwestycja Metro Art. Mieszkanie zostało odebrane w 2024 roku i wykończone z najwyższą starannością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 795 000 zł106 m² 16 895,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 106m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2022 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Batalionów Chłopskich. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wiktoryn

Włochy,Warszawa

539 000 zł32 m² 17 024,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Inwestycja Modern Space ul Wiktoryn Oferujemy do sprzedaży studio w pełni wykończone, gotowe do zamieszkania przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Atuty nieruchomości - Wysokość pomieszczenia 2,9 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 890 000 zł93 m² 20 403,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament premium W sercu nowoczesnej woli Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 92,63 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku renomowanego dewelopera Skanska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

785 000 zł60 m² 13 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania? Kup bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Pomożemy Ci na każdym kroku: wybór lokalu, formalności kredytowe, podpisanie umowy - jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

8 700 zł83 m² 104,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wola / ul. Karolkowa / 83 m2 / 3 pokoje / 2 loggie / garaż Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie z dwoma loggiami, położone w centrum Warszawy. Mieszkanie Mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

1 700 000 zł87 m² 19 551,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i doświetlone 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części Miasteczka Wilanów przy ulicy Ledóchowskiej. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia.