dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 200 zł49 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 2. piętrze (z 8) w prestiżowej inwestycji Pod Zegarem, zrealizowanej przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

5 500 zł58 m² 94,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 58m2 - 3 pokojowe na 6 piętrze z windą - Salon z aneksem kuchennym plus 2 dodatkowe sypialnie +gardeeroba,mieszkanie z balkonem - łazienka z prysznicem plus dodatkowe wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bednarska

Powiśle,Warszawa

7 500 zł89 m² 84,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym, trzypokojowym apartamentem o powierzchni 88,6 m , położonym w sercu Stare Miasto. To idealne miejsce dla osób ceniących eleganckie wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

3 999 000 zł100 m² 39 990 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy stworzony przez pracownię Moovin Interiors. To przestrzeń, w której każdy detal podkreśla kunszt projektowy i najwyższe standardy wykończenia. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płochocińska

Żerań,Warszawa

1 199 000 zł72 m² 16 652,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz miejsca, które łączy nowoczesny standard, prywatność i komfort codziennego życia - ta oferta zasługuje na Twoją uwagę. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

895 000 zł51 m² 17 415,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie, położone przy ul. Pełczyńskiego 32 - nowoczesny budynek z 2010 roku. Kuchnia - widna, z dużym oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

1 058 687 zł81 m² 13 099,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jeśli poszukujesz mieszkania, zapraszam do kontaktu telefinicznego, sms, email, wyślę pełną ofertę niepublikowanych mieszkań - różne rozkłady, atrakcyjne ceny, wszystko W jednym miejscu Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

5 000 zł50 m² 824 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, garażem i komórką lokatorską, klimatyzacją. 50 m na 9. piętrze w nowoczesnym bloku z 2026 roku, nigdy niezamieszkałe, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

1 865 000 zł80 m² 23 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dużą komórką lokatorską - 79,33 m w inwestycji przy ul. Zwierzynieckiej na Mokotowie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

530 000 zł39 m² 13 589,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o dokładnej powierzchni 38,76 m wraz z przynależnym ogródkiem około 13 m . Nieruchomość zlokalizowana na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

5 900 zł74 m² 79,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.Nowoczesny 3-pokojowy apartament z tarasem - Mokotów, ul. Jana III Sobieskiego Do wynajęcia wyjątkowy, nowy apartament w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarnołęcka

Międzylesie,Warszawa

1 080 000 zł75 m² 14 350,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jeśli cenisz codzienność wśród zieleni, śpiew ptaków o poranku i spacery w lesie, a jednocześnie chcesz mieć wygodny dojazd do miasta to miejsce może być dokładnie tym, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolonijna

Targówek,Warszawa

790 000 zł43 m² 18 467 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania bardzo ładne, nowoczesne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42.68m2 (+10.41m2 taras) znajdujące się na Osiedlu LaMelodie przy ulicy Kolonijnej 5 na Warszawskim Targówku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dubieńska

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla lub pary- umowa na 12 miesięcy- potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - bez zwierząt - wolne od kwietnia 2026 Do wynajęcia wygodne mieszkanie o powierzchni 28 mkw na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

1 258 000 zł68 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament Z widokiem na park, 68 m2, dwa pokoje, ul. Powsińska, mokotów. Budynek: elegancki budynek z elewacją z piaskowca, całodobową ochroną i udogodnieniami dla osób starszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

950 000 zł45 m² 21 200,60 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: warszawa, mokotów, ul. Cybernetyki 3C Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 44,81 m2 wraz z balkonem 7,81 m2. Znajduje się na 1 piętrze z 12, w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł49 m² 67,35 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i nowoczesne mieszkanie o łącznej powierzchni 48,8 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane na warszawskiej Pradze - Południe, ul. Kobielska 23. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*co: mieszkanie dwupokojowe, 41 metrów kwadratowych z kuchnią i łazienką *gdzie: złota Oksza, *za ile: 2900 złotych plus czynsz (ok. 600) plus media (prąd, woda - ok. 200 złotych/msc),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Marysin Wawerski,Warszawa

1 307 000 zł90 m² 14 543,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

? komfortowe mieszkanie dla rodziny - Marysin Wawerski Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z wygodą miejskiego życia? To mieszkanie na nowym, kameralnym osiedlu w sercu Marysina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

8 200 zł90 m² 91,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 90 m2 na osiedlu eko park Budynek: osiedle Eko-Park to kompleks mieszkaniowy mieszczący się w zielonej części Mokotowa tuż obok parku Pole Mokotowskie. Składa się z 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

6 490 000 zł150 m² 43 266,70 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu absolutnie wyjątkowy apartament na sprzedaż usytuowany w ekskluzywnej inwestycji Mennica Residence przy ulicy Grzybowskiej 43a. Budynek znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława Augusta

Kamionek,Warszawa

3 500 000 zł108 m² 32 512,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowa inwestycja w centrum prawobrzeżnej Warszawy. Niepowtarzalny widok :) Do sprzedaży unikatowy w swoim rodzaju apartament w Rezydencji Stanisława Augusta. 4 pokoje o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

820 000 zł46 m² 17 668,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,41 m , położone na 3. piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą z 2006 roku. Nieruchomość znajduje się na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

986 000 zł35 m² 27 995 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Opis nieruchomości: mieszkanie w inwestycji Riverside Apartments: funkcjonalne studio o powierzchni 35,22m2 wykończone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bellottiego

Wola,Warszawa

1 195 000 zł53 m² 22 420,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe z tarasem zlokalizowane na warszawskiej Woli. Budynek ma całodobową ochronę: monitoring oraz pracownik ochrony na portierni. Budynek zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

10 500 zł58 m² 180,82 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

krochmalna 61 apartament dwupoziomowy ostatnie p Tylko u nas Panoramiczny apartament z antresolą Krochmalna 61 17 ostatnie piętro 58,07 m2 Widok na Warszawę. Klimatyzacja. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

4 800 zł48 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Oferujemy na wynajem funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na nowoczesnym osiedlu Pozytywny Mokotów przy ul. Konstruktorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 299 000 zł67 m² 19 388 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2%! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe świetna, ustawna loggia o powierzchni 6m2 okno w kuchni! mieszkanie jest wykończone, zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

1 490 000 zł61 m² 24 426,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli w zagłebiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego. Ciche mieszkanie, zamknięte osiedle, monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Wilanowie, przy ul. Al. Rzeczypospolitej 29d. W pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Czyste,Warszawa

3 490 zł38 m² 91,84 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 38m2, piętro 1/7 z windą, w budynku z 2017r. przy ul. Siedmiogrodzkiej, wola Czyste. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

3 300 zł41 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Fort Wola 14 na warszawskiej Woli. Budynek oddany do użytku w 2022 roku, zrealizowany w wysokim standardzie. Doskonała lokalizacja! 4 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

869 000 zł44 m² 19 977 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Młyny Królewskie ul. Ostroroga 29. Lokal zaprojektowany bardzo funkcjonalnie, pomimo niewielkich rozmiarów jest jasno i przestronnie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Konopacka

Praga-Północ,Warszawa

649 000 zł31 m² 20 935,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż:Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m z możliwością przebudowy na dwupokojowe, w stanie deweloperskim. Pełna własność. KW. Lokalizacja: - wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dionizosa

Białołęka,Warszawa

600 000 zł32 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry :) Sprzedam moje ukochane mieszkanie na Białołęce. W związku z planem powiększenia rodziny o dwa pieski zdecydowałam się kupić większe mieszkanie z ogródkiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Joteyki

Ochota,Warszawa

5 500 zł55 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Starej Ochocie przy ul. Tadeusza Joteyki. Powierzchnia mieszkanie ok. 55 m2. Usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

1 110 000 zł51 m² 21 764,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dwiema loggiami i dwoma miejscami postojowymi - 50,7 m w prestiżowym budynku przy Alei Polski Walczącej na Mokotowie Nowoczesne mieszkanie w sercu Mokotowa - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

549 000 zł37 m² 14 821,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,04 m , położone na 7. (ostatnim) piętrze budynku przy ul. Światowida. To propozycja dla osób, które szukają gotowego lokalu bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliszówka

Bielany,Warszawa

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie umeblowane na bielanach.znakomita lokalizacja ;metro,tramwaj,sklepy,galeria,przedszkole,lasy.wszedzie blisko,a jednocześnie cisza i spokoj

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Włochy,Warszawa

2 999 zł38 m² 78,92 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| opis nieruchomości | Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, w nowym bloku z 2023 roku przy ul. Wiktoryn 6a na granicy Ochoty i Włoch. Powierzchnia, na którą składają się: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurajska