dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 556 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 556 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Imielin

Imielin,Warszawa

640 000 zł69 m² 9 275,36 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w stanie developerskim w pobliżu stacji metra Imielin w nowo powstałym osiedlu "pod brzozami". Termin zakończenia budowy przewiduje się na 30 listopada 2007 roku. Cesja praw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

825 000 zł81 m² 10 185,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ciche, bardzo ładnie urządzone i przytulne mieszkanie w inwestycji wybudowanej przez pko Development;. Zamknięte, strzeżone osiedle. Salon połączony z kuchnią, sypialnia, pokój (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł60 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

"Sady Bemowskie" to elegancki, kameralny budynek apartamentowy usytuowany wśród ogrodów i sadów zacisznej części Bemowa. W budynku znajduje się 81 apartamentów o powierzchni od 32,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

912 996 zł80 m² 11 412,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Bardzo wygodny rozkład duży salon, widna kuchnia częściowo otwarta na salon, 2 sypialnie, łazienka, toaleta i przestronny hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

1 001 004 zł84 m² 11 916,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bezpośrednio! Nowe, 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Bardzo wygodny rozkład duży salon, widna kuchnia częściowo otwarta na salon, 2 sypialnie, łazienka, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Szamoty,Warszawa

945 000 zł64 m² 14 881,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 63,44 m2, na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym 25,06 m2, - dwie sypialnie 13,05 oraz 12,96 m2, - łazienka 4,47 m2, - wc (przerobione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Mokotów,Warszawa

1 697 280 zł71 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mokotów | 70 m | Belvedere Residence | Balkon | Widok | Inteligentny dom Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 70,25 m , położony na 2. piętrze prestiżowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

580 000 zł42 m² 13 770,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tu poranki pachną kawą, a wieczory ciszą własnego zielonego zakątka. 42,12 m wygodnej przestrzeni i aż 100,60 m prywatnego ogródka gotowego, by zamienić go w Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

15 000 zł99 m² 152 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest Luksusowy Apartament w Porcie Praskim, przy ul. Sierakowskiego 1. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa 99 m2; widok na rzekę;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chomiczówka,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 035,50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na 8. piętrze (z 15) w budynku z 2009 roku przy ul. Wojciecha Bogusławskiego 19 na warszawskich Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krańcowa

Stare Włochy,Warszawa

1 225 000 zł81 m² 15 123,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 81 m2, piętro 2/7 z windą, w budynku z 2014 r., Stare Włochy. Idealne dla rodziny lub pary. Mieszkanie to: * salon z otwartą kuchnią; * dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

447 000 zł32 m² 14 163,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 31,56 m , na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka z wc, - korytarz. Dodatkowym atutem lokalu jest balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 379,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 46,39 m , na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym, - dwie sypialnie, - łazienka, - toaleta, - przedpokój. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wspólna

Grzybowa,Warszawa

830 000 zł55 m² 15 123,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prezentowane mieszkania ma powierzchnię 54,88 m2, na którą składają się: - salon z otwartą kuchnią 23,3 m2 i wyjściem na balkon o powierzchni ok 6,7 m2 - sypialnia ok 9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzikich Jabłoni

Dolny Mokotów,Warszawa

7 000 zł90 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu przestronne, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Dzikich Jabłoni o pow. 90 m2 z balkonem, garażem podziemnym i klimatyzacją, idealne dla rodziny 2+2. Apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

829 000 zł59 m² 14 098,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokoje na sprzedaż Warszawa | 3 pokoje na sprzedaż Ursus | 3 pokoje do wejścia Warszawa | 3 pokoje w nowym budownictwie Warszawa Przedstawiamy jasne, rozkładowe, gotowe do zamieszkania, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

605 544 zł44 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - 43,88 m Dostępne mieszkania w innych rozkładach i powierzchniach. Bezpośrednio od Dewelopera bez podatku pcc bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

839 736 zł54 m² 15 550,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 53,71m2 + 2x balkon 12m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z ogródkami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

775 000 zł62 m² 12 480 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prezentowane 3-pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 62,10 m2, na którą składają się: - salon, - oddzielna widna kuchnia, - dwie sypialnie (jedna z wyjściem na balkon, druga z garderobą) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

929 000 zł43 m² 21 605 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na #mokotów, tym razem na: = #ksawerów = super lokalizacja! = świetna komunikacja, autobusy, tramwaje i #metro #wilanowska 8 minut spacerem od domu. = całodobowa ochrona = mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocławek,Warszawa

899 000 zł56 m² 16 134,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

- prowizja 0% od kupującego - / - 0% commission from the buyer - [for english, scroll down] Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

911 000 zł70 m² 12 999,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| polecamy do sprzedaży zupełnie nowe mieszkanie na Tarchominie, tuż przy Galerii Północnej. Budynek i mieszkanie oddane do użytkowania. Stan prawny uregulowany w księdze wieczystej. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszno

Wola,Warszawa

880 000 zł48 m² 18 257,30 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie z miejscem garażowym, w budynku z eleganckim holem wejściowym z portiernią 24h. Krótki spacer do biznesowego zagłębia przy Placu Europejskim z Warsaw Spire na czele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

772 013 zł43 m² 17 850 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I bez podatku pcc! Stan deweloperski | klucze dostępne od już Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie Stan deweloperski - mieszkanie już oddane, dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

855 000 zł53 m² 16 273,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Warszawy. Bemowo to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy, która łączy w sobie zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

772 013 zł43 m² 17 850 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 602 392 zł110 m² 14 505,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Prowizja biura 0% Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny 4 pokojowy apartament o pow. 110,47m2 zlokalizowany na Bemowie. Lokal usytuowany jest na 2 pietrze 3-piętrowego budynku z 2022r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Nowodwory,Warszawa

535 000 zł44 m² 12 022 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie nowoczesne dwupokojowe , czyste w pełni wyposażone na spokojnym cichym osiedlu przy ul. Aluzyjnej. Dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Białołęka która słynie z bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

1 360 000 zł68 m² 19 982,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68.06m2, klimatyzowane, blisko metra Słodowiec na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie zostało odświeżone i jest gotowe do zamieszkania. Adres ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

525 000 zł26 m² 20 192,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bemowo ul. Szeligowska 24 | 300 m do budowanej stacji metra Chrzanów (oddanie w 2026 roku) 26m2 | 1 pokój z aneksem kuchennym | parter | ogródek 10,5 m2 cesja umowy deweloperskiej oddanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Żoliborz Przemysłowy,Warszawa

1 250 000 zł70 m² 17 985,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,5 m2 na 3 z 8 pięter w budynku z 2012 roku przy ul. Rydygiera - Warszawa Żoliborz Sady Żoliborskie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzepichy

Targówek,Warszawa

843 340 zł60 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal, znajdujący się na warszawskim Bródnie-Podgrodzie. Na nieruchomość o powierzchni ponad 59,60 metra przypadają 3 pokoje, w tym duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

1 160 000 zł58 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe Mieszkanie na Bemowie, ul. Dywizjonu 303 - Prestiżowy Styl Życia na 58 Metrach Kwadratowych! Mieszkanie na osiedlu Bianco na Bemowie, przy ulicy Dywizjonu 303. Ta ekskluzywna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dywizjonu 303

Groty,Warszawa

1 040 000 zł61 m² 17 178,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

*** umowa przedwstępna *** Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z pięknym, 74 metrowym ogrodem i przeszklonym tarasem o powierzchni 17 m2. Prezentowana nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaborowska

Górce,Warszawa

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwu pokojowe, nowoczesne mieszkanie na Bemowie, przy ul. Zaborowskiej 3. Mieszkanie znajduje się na 6 tym piętrze, 6-cio piętrowego budynku z 2010 roku na Bemowie, osiedle-Górce. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 495 368 zł119 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Prowizja biura 0% Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny 4 pokojowy apartament o pow. 118,68m2 zlokalizowany na Bemowie. Lokal usytuowany jest na 1 pietrze 3-piętrowego budynku z 2022r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

1 100 000 zł72 m² 15 235,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż, niezwykle przestronne, jasne, doskonale doświetlone mieszkanie 2 pokojowe na 3 piętrze , 4 piętrowego budynku apartamentowego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 495 368 zł119 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 266 095 zł90 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prowizja biura 0% Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny 3 pokojowy apartament o pow. 90,50 m2 zlokalizowany na Bemowie. Lokal usytuowany jest na 1 pietrze 3-piętrowego budynku z 2022r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 502 392 zł110 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 502 392 zł110 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022