dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 557 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 557 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Poświętna

Rembertów,Warszawa

750 000 zł170 m² 4 411,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Bezpośrednio.Mieszkanie bezczynszowe, górne w budynku czterolokalowym,w dzielnicy Wygoda,zielono,cicho,na ulicy kostka,w sąsiedztwie tylko zabudowa jednorodzinna,ulica praktycznie ślepa więc prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 61 m2 (częściowo umeblowany)z 1 miejscem garażowym podziemnym 13m2 z wjazdem na pilota. Doskonała lokalizacja przy ul. Włodarzewskiej na Ochocie zapewnia szybką i swobodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 500 zł104 m² 43,27 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Osiedle zamknięte i chronione, monitoring. Dwa miejsca garażowe. Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia. Częsciowo umeblowane ( domeblowanie w/g preferencji najemcy ), wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 300 zł59 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, jasne i ciche 2-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów (róg ulic Klimczaka i Sarmackiej), z oddzielną kuchnią (z prześwitem do salonu), łazienką oraz dwiema loggiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Targówek,Warszawa

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowe 2-pokojowe mieszkanie opłaty 1600+400(czynsz). Niska 4 piętrowa zabudowa. Mieszkanie na 2 piętrze. Osiedle zamknięte, strzeżone całodobowo, miejsce garażowe w budynku. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament znajduje się na terenie Eko Parku, z okien widać park i piękny zamknięty dziedziniec. Miejsce jest bardzo ciche. W mieszakniu znajduje się: sypialnia ok 8m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowocześnie wykończone mieszkanie na zamkniętym osiedlu na Bemowie. Wnętrze urządzone i częściowo umeblowane. Kuchnia z kompletną zabudową i w pełni wyposażona; sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

650 000 zł77 m² 8 441,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Piękne mieszkanie w nowym budynku o wysokim standardzie wykończenia i wykonania, bliska Wola. Dwustronne, rozkładowe, jasne, z dużym oknem balkonowym i loggią ok. 10m. Elementy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

3 500 zł88 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe, przestronne mieszkanie, o pow. 88 msq w apartamentowcu Meridian. Składa się z 3 pokoi (z salonu wyjście na loggię), 2 łazienek (jedna z wanną, druga z kabiną), kuchni (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

350 000 zł41 m² 8 536,58 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania od zaraz, bezpośrednio od właściciela, mieszkanie hipoteczne. Wysoka jakość wykończenia do stanu developerskiego (ebejot) zmniejsza koszty końcowego wykończenia mieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kępna

Praga-Północ,Warszawa

375 000 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Bezpośrednio.Mieszkanie oddane w marcu 2008 r. budowane przez bre Locum. Architektura inwestycji nawiązuje do stylu przedwojennej kamienicy. Budynek o wysokim standardzie wykończenia. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

749 000 zł96 m² 7 802,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w stanie deweloperskim, inwestycja firmy Robyg w Nowym Miasteczku Wilanów - Rezydencja Królowej Marysieńki. Mieszkaie składa się z 3 sypialni, salonu, kuchni, 2 łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

wygodna kawalerka,kuchnia umeblowana,komfortowa łazienka,2 tarasy,bardz dobry dojazd do centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rogalińska

Wola,Warszawa

982 800 zł108 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie typu apartamentowego 108 m2, na 2 piętrze w nowo oddanym budynku z 2008 roku. Z rynku pierwotnego, bezpośrednio od devepolera, bez prwizji. Teren ogrodzony, w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drogomilska

Wola,Warszawa

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

mieszkanie nowe , urzadzona kuchnia, łazienka, duża szafa w przedpokoju dobry dojazd, do podanej ceny dochodzą opłaty licznikowe:prąd, woda i co. Możliwość dodatkowego wynajęcia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drogomilska

Wola,Warszawa

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

mieszkanie nowe z urządzoną kuchnią, łazienką i szafą w ścianie. Do podanej ceny dochodzą opłaty licznikowe za prąd, wodę i co. Możliwość dodatkowego wynajęcia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jasny, ustawny duży pokój (30 m2) z wyjściem na loggie wykończona gresem. Drugi pokój (12m2) z możliwym przeznaczeniem na sypialnię lub pokój dla dziecka. Łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie ma bdb rozklad. Wszystkie pomieszczenia są duże i ustawne. Kuchnia z zabudową. Przedpokój w kwadracie z szafka na buty i wieszakiem. Jasny, ustawny duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Koło

Koło,Warszawa

660 000 zł88 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Region: mazowieckie Miejscowość: warszawa Dzielnica: białołęka Powierzchnia: 88.38 m2 Liczba pokoi: 4 pokoje Cena: 660000 zł Cena za metr: 7468 zł Typ zabudowy: blok Rok budowy: nowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

miejsce parkingowe, winda, balkon, budynek zamknięty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie dwupokojowe 40 m2 przy ul. Myśliborskiej. Piętro 8 z 8 (mieszkanie ciche, wspaniały widok), winda, domofon. Pokoje 18 i 10 m2, łazienka 3,6 m2 w łazience prysznic. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

379 000 zł32 m² 11 843,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w nowej inwestycji "jw construction" górczewska park. Górczewska Park to nowoczesne osiedle na warszawskiej Woli położone między ul. Górczewską i Olbrachta. Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewandów

Lewandów,Warszawa

260 000 zł41 m² 6 341,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

B e Z P O Ś R E D N I O Warszawa, białołęka, lewandów, osiedle zamknęte, strzeżone.Niska zabudowa z windami.Mieszkanie 41, 49 m Lokalizacja zapewniająca szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł46 m² 8 043,48 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

B e Z P O Ś R E D N I O Rezydencja Quatro Nowoczesny, ośmiokondygnacyjny budynek mieszkalny na warszawskiej Pradze Południe. Lokalizacja zapewniająca szybko dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł33 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008