dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Nocznickiego

Wawrzyszew,Warszawa

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone przy ul. Nocznickiego na Bielanach, na pierwszym piętrze (w budynku jest winda). Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boremlowska

Praga-Południe,Warszawa

4 200 zł47 m² 88,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate na przyjemność przedstawić 2 pokojowy apartament w świetnie skomunikowanej części Pragi Południe! - English version available below - Atuty Wysoki standard wykończenia Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

2 813 881 zł88 m² 32 158,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament W prestiżowej inwestycji oaza mokotów Oaza Mokotów to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji na warszawskim Mokotowie - idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 600 zł65 m² 70,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu komfortowe i zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 64,95 m2 położone na parterze z ogródkiem w inwestycji Oaza Wilanów zlokalizowane przy Alei Rzeczypospolitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

1 249 000 zł77 m² 16 286,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Avenue Estate prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe usytuowanego w nowoczesnym budynku przy ulicy Krańcowej. To idealna propozycja dla rodziny lub pary szukającej gotowego do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe jasne i przestronne mieszkanie. Dwu pokojowy apartament wyposażony w smartdom idealny dla singla lub pary. Mieszkanie w pełni wygodnie umeblowane. Duże powierzchnie szaf.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieczna

Zielona,Warszawa

769 999 zł57 m² 13 570,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Twoje nowe mieszkanie czeka na Ciebie! Pragnę zaoferować Państwu klimatyczne mieszkanie położone na Warszawskiej Zielonej Białołęce, na osiedlu Lewandów II przy ul. Siecznej. Lokal o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

4 500 zł69 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami | w pełni umeblowane | 2 miejsca postojowe | komórka lokatorska Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

3 890 zł44 m² 88,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

44 m | balkon | miejsce parkingowe | I piętro | w pełni umeblowane | od 1 kwietnia Do wynajęcia nowoczesne w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

2 350 000 zł100 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament Z ogrodem Wysoki standard | Ogród | Prestiżowa lokalizacja | Materiały klasy premium ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z jadalnią z dużymi przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Mokotów,Warszawa

1 430 000 zł71 m² 20 140,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Digital Broker oferuje na sprzedaż mieszkanie 71 m2, na warszawskim Mokotowie w apartamentowcu przy ul. Konstruktorksiej Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, jest wykończone w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 229 000 zł77 m² 16 048,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,58 m , zlokalizowane przy ulicy Odkrytej 15 (białołęka, warszawa), w inwestycji Bliżej Natury Osiedle Natura realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rezedowa

Marysin Wawerski,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5m2, na parterze w spokojnej, zielonej części Marysina Wawerskiego. Budynek jest dyskretnie schowany za tujami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

983 000 zł49 m² 19 983,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ponad 40 m ogródkiem i komórką lokatorską. Mieszkanie położone jest na strzeżonym i ogrodzonym osiedlu. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daniszewska

Białołęka,Warszawa

595 000 zł37 m² 16 168,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Mieszkanie, w którym od wejścia czujesz się jak u siebie. Wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie o powierzchni 36,8 m , położone na pierwszym piętrze z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

998 240 zł29 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

We speak pl/en/ua/ru Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie - ul. Krochmalna Na sprzedaż oferujemy stylowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sprzeczna

Stara Praga,Warszawa

4 750 zł50 m² 95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 50m2, piętro 4/6 z windą, w budynku z 2018r. przy ul. Sprzecznej, praga-Północ Stara Praga. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ochocka

Ursus,Warszawa

815 000 zł53 m² 15 426,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty Dostępne już teraz I 3-pokojowe Mieszkanie I Warszawa Ursus I ul. Ochocka | Zapraszam do zapoznania się z naszą nową propozycją trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

1 020 000 zł63 m² 16 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Są mieszkania, które od pierwszego momentu robią wrażenie - jakością wykończenia, światłem i spójną, przemyślaną przestrzenią. To wnętrze zostało zaprojektowane tak, żeby nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

5 650 zł40 m² 141,25 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowy, nowoczesny apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych i dynamicznie rozwijających się części Wola, w okolicy Rondo Daszyńskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

3 999 000 zł119 m² 33 605 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Funkcjonalny apartament W spokojnej okolicy Prestiżowa lokalizacja | Wysoka jakość wykończenia | Strzeżone osiedle | Cicha i zielona okolica | Prywatność ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | Mokotów | Świetna lokalizacja Na wynajem eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy Mokotowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Trakt Nadwiślański

Białołęka,Warszawa

508 500 zł25 m² 19 996,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Dlaczego to mieszkanie wyróżnia się na tle innych? - Sprzedaż bezpośrednio, bez prowizji pośrednika (ok. 12.000 - 18.000 zł) - zamknięte osiedle - ostatnie piętro brak sąsiadów nad głową (realny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 400 zł49 m² 89,80 zł/m²

 

Piętro:15/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Apartament 49 m2 (2 pokoje), 15 piętro, wysoki standard, metro, bezpośrednio Przytulne, dwupokojowe mieszkanie (49 m2) Przestronna strefa dzienna z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 500 zł63 m² 87,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 3-pokojowy apartament z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, położony na warszawskim Wilanowie przy Alei Rzeczypospolitej w Miasteczku Wilanów. Budynek Czteropiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

3 800 zł64 m² 59,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dla tych, którzy chcą stworzyć prawdziwy dom pełen ciepła, spokoju i codziennych, wspólnych chwil Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina będzie mogła naprawdę odpocząć, rozwijać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

1 080 000 zł52 m² 21 153,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na nowoczesnym osiedlu Młyny Królewskie na warszawskiej Woli. Lokal gotowy do wprowadzenia idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kępna

Praga-Północ,Warszawa

1 720 000 zł81 m² 21 234,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż bezpośrednio 4-pokojowy apartament na 3 piętrze z windą przy Porcie Praskim ( ul. Kępna róg Wrzesińska) z przepięknym widokiem! Mieszkanie o metrażu łącznym /użytkowym.