dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

659 952 zł61 m² 10 810 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 61m2 w stanie deweloperskim na nowym osiedlu Natura na warszawskiej Białołęce (kąty Grodziskie). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niwa

Targówek,Warszawa

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkanie w inwestycji "amsterdam". Aktualnie wynajęte na 3 lata. Istnieje możliwość zakupu mieszkania z najemcą. W skład nieruchomości wchodzi salon połączony z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł110 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament przy ul. Grzybowskiej 4 w samym Centrum Warszawy. Prestiżowa lokalizacja zamieszkana w większości przez wymagającą, międzynarodową elitę biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

767 200 zł75 m² 10 199 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

* nowe osiedle * Dobra komunikacja - 5 min do przystanku tramwajowego * loggia 5,65 m2 od południa * salon z aneksem kuchennym 20m2, od południa * duże, panoramiczne okno w salonie * wc można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

570 000 zł70 m² 8 138,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Stan deweloperski > oddanie już w I kwartale 2022 Mieszkanie w stanie deweloperskim, powierzchnia 70,04 m2, 3 pokoje z aneksem kuchennym, balkon 7,4 m2. Zlokalizowane na Tarchominie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

579 000 zł26 m² 22 099,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż przestronną kawalerkę 26,20 m2 w inwestycji incity położonej przy ul. Siedmiogrodzkiej. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu, aneksu kuchennego, oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witebska

Targówek,Warszawa

709 000 zł53 m² 13 377,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 53m2, nowe budownictwo z 2018 r. Targówek Mieszkaniowy. Mieszkanie tuż obok stacji metro targówek mieszkaniowy. Idealny dojazd do centrum metrem 10min. Nieopodal Park Wiecha, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

981 976 zł50 m² 19 468 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie na rynku pierwotnym. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. 2-pokojowe mieszkanie jest położone na 7 piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barska

Ochota,Warszawa

3 350 zł40 m² 83,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 mkw zlokalizowane przy ulicy Barskiej. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze inwestycji z 2021 roku. W budynku znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolektorska

Żoliborz,Warszawa

4 127 500 zł165 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

O nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny apartament o powierzchni 165,10 mkw. Dzięki konstrukcji budynku opartej wyłącznie na słupach, swobodnie możesz zaaranżować przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radosna

Wilanów,Warszawa

10 000 zł160 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament zlokalizowany w eleganckim, nowoczesnym budynku na Starym Wilanowie. Urządzony w wysokim standardzie. Mieszkanie składa się z przestronnego, dobrze doświetlonego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

549 315 zł56 m² 9 807,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 56m2 w stanie deweloperskim na nowym osiedlu Natura na warszawskiej Białołęce (kąty Grodziskie). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł125 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament premium, okazały, 4-pokojowy, pow. 125 m2 - wysoki standard. Świetna Lokalizacja! - Metro Dworzec Gdański Oferujemy na wynajem: mieszkanie o powierzchni 124,3 m2 usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 mkw, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku z 2013 roku, położonym przy ulicy Szczęsnej na warszawskich Włochach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

731 500 zł66 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecamy komfortowy apartament o powierzchni 66,50 m2 na Mokotowie w Warszawie. Przestrzenny lokal, wykończony materiałami wysokiej jakości, mieści się w nowym bloku z 2008 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

530 000 zł34 m² 15 588,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na osiedlu zamkniętym przy ul. Jugosłowiańskiej na warszawskim Gocławiu. Lokal o powierzchni 34 m2 z ogródkiem (z bieżącą wodą, 20 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 500 zł69 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w wysokim standardzie z oknami na 3 strony, 4-te piętro w bloku z windą, rowerownią i całodobową ochroną oraz placem zabaw. Układ pomieszczeń: * Salon z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

610 375 zł57 m² 10 699 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 57m2 w stanie deweloperskim na nowym osiedlu Natura na warszawskiej Białołęce (kąty Grodziskie). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

616 515 zł56 m² 11 009,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł72 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do zaoferowania 3-pokojowe przestronne wykończone mieszkanie w nowym budownictwie niedaleko Galerii Mokotów. Jeśli zainteresowała Cię ta oferta to zapraszam poniz ej do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

7 500 zł90 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny, stylowy apartament na 3 piętrze budynku Apartamenty Grzybowska 4 usytuowany narożnie, w 11-to piętrowej części frontowej osiedla, dochodzącej bezpośrednio do ulicy Grzybowskiej, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pohulanka

Zacisze,Warszawa

2 620 zł63 m² 41,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli potrzebujesz mieszkać z dala od zgiełku a blisko twoich potrzeb, ta oferta jest właśnie dla Ciebie:) Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Targówku, w prestiżowej inwestycji ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

789 000 zł56 m² 13 991,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż, położone w Warszawie, w dzielnicy Mokotów - Sadyba, przy ulicy Powsińskiej. Powierzchnia apartamentu wynosi 56 m2. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Żerań,Warszawa

471 333 zł55 m² 8 589,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu Przedwiośnie na Warszawskiej Białołęce przy ul. Płochocińskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Czyste,Warszawa

1 080 000 zł69 m² 15 652 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 02.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Czyste,Warszawa

819 000 zł62 m² 13 210 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rembertów

Rembertów,Warszawa

496 700 zł57 m² 8 714,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa zielona inwestycja Warszawa- wygoda w pobliżu lasu w Rembertowie. Dobra infrastruktura: szkoły, sklepy, przystanki autobusowe i pkp/skm : odległość 13 km do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

293 480 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 25m2 w stanie deweloperskim w nowej inwestycji Park Leśny na warszawskim Rembertowie przy ul Chełmżyńskiej. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Worcella

Wola,Warszawa

1 075 000 zł66 m² 16 327,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 65,84 mkw położony przy ul. Worcella na bliskiej Woli. Apartament składa się z: - salonu z wyjściem na duży balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

6 000 zł83 m² 72,29 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowy apartament o powierzchni 83 mkw w inwestycji oxygen residence z 2014 roku. Lokal jest klimatyzowany, w pełni umeblowany i wyposażony. Został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

541 975 zł57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 57m2 w stanie deweloperskim na nowym osiedlu Natura na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie składa się z: - korytarza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolektorska

Żoliborz,Warszawa

3 306 000 zł165 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

O nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny apartament o powierzchni 165,30 mkw. Dzięki konstrukcji budynku opartej wyłącznie na słupach, swobodnie możesz zaaranżować przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie w rezydencji Apartamenty Murano przy ul. Pokornej Lokal o powierzchni 55m2 znajduje się na trzecim piętrze w budynku z 2011 roku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Celulozy

Wawer,Warszawa

1 250 000 zł125 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w dzielnicy Wawer przy ul. Celulozy. Lokal o powierzchni 125m2 znajduje się na pierwszym piętrze,1-piętrowego segmentu z 2019 roku. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

1 096 754 zł63 m² 17 534 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. Apartament na pograniczu śródmieścia, woli I żoliborza! Posiadamy jeszcze dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bemowo,Warszawa

868 734 zł75 m² 11 566,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. Przestronny apartament Z ogrodem tylko 15 min od stacji metra! O inwestycji Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Potok,Warszawa

1 215 000 zł84 m² 14 464,30 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkania w inwestycji "wiślane Ogrody". Salon z aneksem kuchennym, duży balkon, dwie sypialnie, dwie łazienki (w jednej wanna, w drugiej prysznic), w przedpokoju trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolektorska

Żoliborz,Warszawa

2 098 740 zł100 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

O nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny apartament o powierzchni 99,94 mkw z ogródkiem 81,50m2 Dzięki konstrukcji budynku opartej wyłącznie na słupach, swobodnie możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polskie Drogi

Ursynów,Warszawa

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz śliczne ciche mieszkanie na Ursynowie przy ul Polskie Drogi. Mieszkanie składa się z salonu o pow 19 m, sypialni o pow 13 m, dużego przedpokoju ( 10 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: warszawa Mokotów, służew ul. Cybernetyki Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 w pełni umeblowane w apartamentowcu przy ul. Cybernetyki 13 W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

688 500 zł51 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 51M2, 2 pokoje, włochy, ul.OBYWATELSKA (Warszawa, Włochy, Obywatelska) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.