dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

1 260 000 zł86 m² 14 668,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedam przestronny, komfortowy i słoneczny apartament na strzeżonym osiedlu. Zlokalizowany 12 minut od lotniska, 5 minut od Galerii Mokotów i 3 minuty od zagłębia biurowego Mordoru. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmska

Siekierki,Warszawa

816 000 zł51 m² 15 978,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ciche, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowym budownictwie na ulicy Chełmskiej. Lokal po remoncie, gotowy do wprowadzenia, bez żadnych nakładów finansowych. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rawska

Ursus,Warszawa

794 853 zł82 m² 9 722,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przystanek przy osiedlu! Dojazd do centrum tylko 25 min! Najnowsza inwestycja w Ursusie! Kameralna! Tylko 124 mieszkania! Pakiet Antysmog w cenie! Mieszkanie od dewelopera w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

1 279 000 zł50 m² 25 580 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam jasne, ciche gotowe do wprowadzenia 2 pokojowe na Powiślu Rok budowy 2010 Ekspozycja południowo-zachodnia Trasa 14 m Mieszkanie jest kompletnie urządzone w standardzie premium Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nobilea Home ma przyjemność zaprezentować nowe, przytulne, trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Położone na trzecim piętrze, w budynku z 2021 roku w bardzo zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

439 000 zł40 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż, mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Ursusie przy ulicy Posag 7 Panien. Mieszkanie : - Salon z aneksem kuchennym 20,40 m2 - Sypialnia 10,11m2 - Łazienka 4,68m2 - Hol 3,63m2 Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

379 000 zł33 m² 11 484,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż, mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Ursusie przy ulicy Posag 7 Panien. Mieszkanie : - Salon z aneksem kuchennym 17,27 m2 - Sypialnia 9,22m2 - Łazienka 4,41m2 - Hol 1,13m2 Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łochowska

Stara Praga,Warszawa

461 884 zł40 m² 11 640,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

#### oferta bez prowizji I pcc ### lokali ubywa! Mamy już około 95% stanu zaawansowania! ogród na dachu I wysokość mieszkań 290 cm! To wyjątkowa inwestycja z poszanowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie, położone na Gocławiu (praga Południe) tuż przy ch Promenada. Mieszkanie ma 40m2 i składa się z: klimatyzowanego salonu, w którym dostępna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łochowska

Stara Praga,Warszawa

525 660 zł40 m² 13 098,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

### oferta bez prowizji I pcc ### Końcówka sprzedaży lokali w metrażu od 25m2 do 50m2. Termin oddania do użytkowania to I/II kwartał 2022 roku. Aktualny stan zaawansowania to ok 95%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

665 000 zł47 m² 14 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam bezpośrednio! Urządzone w wysokim standardzie, z wysokiej jakości materiałów, w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Praga-Południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

665 000 zł55 m² 12 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2, usytuowane na 1 piętrze w apartamentowcu zlokalizowane - Ursus- ul.Skoroszewska. Na powierzchnię mieszkania składa sie: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

668 300 zł66 m² 10 095 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

* nowe osiedle * Dobra komunikacja - 5 min do przystanku tramwajowego * balkon + loggia * ustawny salon aż 30m2, od południa * duże, panoramiczne okno w salonie * sypialnie (12,7m2 + 12,1m2) * hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wrzesińska

Praga-Północ,Warszawa

562 000 zł31 m² 17 996 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 31,23 M2, 1 pokój, praga-północ, ul.WRZESIŃSKA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze Północ na ulicy Wrzesińskiej. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

299 000 zł26 m² 11 326 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa oferta gotowych I wykończonych Apartamentów Zapraszam serdecznie do oglądania! Nowocześnie urządzone apartamenty o powierzchni od 21m2 do 55 m2 położone w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Nowodwory,Warszawa

719 000 zł68 m² 10 651,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - 3 x sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - ogródek. Prezentowane mieszkanie jest świeżo po remoncie - nikt w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

483 500 zł28 m² 17 340 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Ostatnie gotowe do odbioru studio na Mokotowie! Chcesz zobaczyć mieszkanie? Umów się na prezentację. Chcesz odbyć spacer wirtualny? Napisz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

1 793 000 zł110 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż apartament o pow. 110 mkw, 4 pokoje, balkon - 9 mkw, apartament usytuowany jest na ostatnim pietrze w bloku w inwestycji Marina Mokotów. Osiedle położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

442 000 zł46 m² 9 567,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szanowni Państwo, oferuję jasne i przestronne mieszkanie położone przy ul. Głębockiej 96! Nieruchomość znajduje się na osiedlu, które słynie z wysokiej jakości wykonania, a ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

960 000 zł66 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Mokotowie, w okolicach Mordoru. Mieszkanie oddane do użytku na koniec 2017 roku, a początek 2018. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Wola,Warszawa

7 700 zł100 m² 77 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia elegancki apartament przy Siennej w kameralnym apartamentowcu Villa Karolina. Budynek o podwyższonym standardzie, usytuowanym na bliskiej Woli, na granicy ze Śródmieściem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 100 000 zł74 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż, apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym i pomieszczenia gospodarczego znajdującym się blisko mieszkania. 3-pokojowy apartament położony nieopodal centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

299 000 zł26 m² 11 326 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

1 599 900 zł98 m² 16 279 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 98,28M2, 4 pokoje, ursynów, ul.ZŁOTY POTOK (Warszawa, Ursynów, Złoty Potok) Na sprzedaż: Mieszkanie w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

299 000 zł26 m² 11 326 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Urokliwe 2 pokoje ulokowane na 12 piętrze apartamentowca, 100 metrów od metra Wilanowska. Piękny widok na panoramę Warszawy! Szybki dojazd metrem lub komunikacją miejską do centrum. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

422 776 zł49 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Cesja z umowy deweloperskiej Mieszkanie znajduje się przy ul. Płochocińskiej 197 w inwestycji osiedle Przedwiośnie Mieszkanie kupione w systemie 10/90 % możliwość wzięcia kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł52 m² 15 365,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament na ekskluzywnym osiedlu! 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji: obok metro, przystanek autobusowy, tramwajowy, dworzec Gdański. Udogodnienia: - świetna lokalizacja - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

430 000 zł43 m² 9 960,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Jasne, ustawne, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu otoczonym zielenią. Miejsce idealne zarówno dla miłośników nowego budownictwa I przytulnych przestrzeni, jak I dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

840 000 zł54 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam mieszkanie o pow. 54m2, całkowicie wykończone w 2020r Mieszkanie bardzo słoneczne, ciche i ciepłe. Na piętrze tylko 3 lokale, bardzo cicho i spokojnie. Czyste, zadbane klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż, mieszkanie 2 pokoje w pierwszym etapie Osiedla "na Woli" przy ulicy Sowińskiego 51a. Mieszkanie znajduje się na parterze z ogrodem 35m. Kuchnia w pełni wyposażona: zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wola

Wola,Warszawa

833 548 zł36 m² 23 026,20 zł/m²

 

Piętro:14/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Mieszkanie z przestrzennym widokiem z 14. piętra na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roztocka

Praga-Południe,Warszawa

584 000 zł45 m² 12 977,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam Państwu ofertę fenomenalnie zaprojektowanego i przemyślanego 3 pokojowego mieszkania 45m2 usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku na ul. Roztockiej 9a na warszawskiej Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

2 330 000 zł125 m² 18 684,80 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Trójstronny, jasny, przestronny apartament w stanie deweloperskim, usytuowany na ostatnim piętrze 16 piętowego nowo powstałego apartamentowca, położonego tuż obok stacji metra Płocka. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Żerań,Warszawa

1 900 zł68 m² 27,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność reprezentować wynajem mieszkania na Białołęce przy ul. Żeglugi Wiślanej na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Dwustronna nieruchomość o powierzchni 68 mkw z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 200 zł54 m² 40,37 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe Mieszkanie 2-pok ul. Powstańców Śląskich, bemowo okazja Czynsz 2 200 zł miesięcznie + opłaty Lokalizacja Bemowo, warszawa Do wynajęcia przez Właściciela Dostępne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

837 000 zł53 m² 15 870,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam Państwu nowocześnie wykończone, piękne 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z roku 2021 na zamkniętym osiedlu przy ul. Mińskiej. Na lokal mieszkalny o powierzchni 52,74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

767 244 zł75 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Mieszkanie 4-pokojowe z panoramicznymi oknami w salonie. Wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławińska

Czyste,Warszawa

2 650 zł40 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 40m2 zlokalizowane na bliskiej Woli przy ul. Sławińskiej 6, tuż za ul. Kolejową, visa-vi Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyrzykowskiego

Tarchomin,Warszawa

435 000 zł35 m² 12 429 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o dokładnej powierzchni 34,4m2 z dużym balkonem (5,3 m2) na ogrodzonym osiedlu Palladium znajdujące przy ul. Mariana Wyrzykowskiego 1 na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

299 000 zł26 m² 11 326 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij