dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 183 370 zł62 m² 19 022,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji. Bez podatku pcc. Zakup prosto od dewelopera. Apartament wykończony "pod klucz" wraz z meblami w zabudowie i agd. Gotowy do odbioru - zapraszam na prezentację. Ostatnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

599 500 zł64 m² 9 367,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe osiedle mieszkaniowe na Tarchominie! Blisko Galerii Północnej! 0% prowizji, 0% pcc! Od dewelopera! Szybki termin oddania, 3. kwartał 2022! Lokalizacja: - osiedle dobrze skomunikowane z Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

227 045 zł17 m² 13 356 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

567 500 zł52 m² 10 809,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży kompaktowe 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w gotowym budynku z 2022 roku na Białołęce-Nowodwory. Powrót do sprzedaży. Zainteresowany obejrzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

974 551 zł45 m² 21 475,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szanowni państwo, oferujemy nowoczesny, ekskluzywny 2 pokojowy apartament o funkcjonalnym układzie znajdujące się na iip. nowo powstałej inwestycji - lokal w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klinkierowa

Raków,Warszawa

950 000 zł74 m² 12 775,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

*** Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. *** пропозиція українською мовою нижче Mam przyjemność przedstawić Państwu piękne, jasne, trzystronne, czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Siekierki,Warszawa

991 000 zł54 m² 18 481,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szanowni państwo, oferujemy nowoczesny 4 pokojowy apartament - 84,50 mkw - o funkcjonalnym układzie znajdujące się na 2 p. nowo powstałej inwestycji - lokal w stanie deweloperskim; apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siekierki,Warszawa

715 747 zł54 m² 13 348,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Expander - bez prowizji i pcc. Oferujemy do sprzedania eleganckie 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły o podwyższonym standardzie położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Topolowa

Nowodwory,Warszawa

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe mieszkanie na tarchominie/nowodwory, usytuowane na 6 piętrze w 11 piętrowym budynku Premium Point z 2015 r. Mieszkanie z ekspozycją na północny-wschód, w idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Minerska

Wawer,Warszawa

799 000 zł79 m² 10 113,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opis: dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 79 m2 z widną kuchnią usytuowane na 1 piętrze z 3 w budynku bez windy z 2007 roku. Dobrze rozwinięta infrastruktura miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tagore

Mokotów,Warszawa

9 500 zł134 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

****firma Hampton Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na Mokotowie***** Piękny apartament na wynajem w samym sercu Mokotowa. Mieszkanie zostało wykończone na najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

766 000 zł60 m² 12 701 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 60,31M2,3 pok., Pełczyńskiego,Metro Na sprzedaż: Mieszkanie W bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

674 500 zł68 m² 9 919,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe osiedle mieszkaniowe na Ursusie. Mieszkania w promocyjnych cenach. 0% prowizji, 0% pcc! Od dewelopera! Szybki termin oddania, okolice lipca i sierpnia 2022. Lokalizacja: - bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

2 200 000 zł125 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Żoliborz Artystyczny, miejsce idealne Mieszkanie z potencjałem na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 888,60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie z garderobą w sercu Woli lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na Warszawskiej Woli. Położenie lokalu zapewnia znakomitą komunikację z Warszawą - zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 099 315 zł69 m² 15 932 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 04.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 216 395 zł61 m² 19 791,70 zł/m²

 

Piętro:18/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

We speak also/ Говорю так же по: en/ ua/ ru/ by opis Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 61,46m2 usytuowane na 18 piętrze z 21 w jednym z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

569 000 zł26 m² 21 718 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Inwestycja In City mieści się w centrum wydarzeń stolicy, tuż przy centrum miasta. Wola to dziś najdynamiczniej rozwijająca się część Warszawy, miejsce, gdzie świat biznesu łączy się ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 299 000 zł90 m² 14 465,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Chciałbym Państwu zaprezentować, gotowe do zamieszkania 4-pokojowe mieszkanie o pow. 89,8 m2 + 2 balkony z widokiem na wewnętrzne zielone patio oraz zielone szerokie przejście między blokami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kątna

Siekierki,Warszawa

529 000 zł41 m² 12 818 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja na Mokotowie, atrakcyjny punkt miasta. 0% Prowizji 0% pcc Od dewelopera! Lokalizacja: - około 9 km od centrum miasta - swobodny dostęp do komunikacji miejskiej (minuta spacerem) - blisko trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 140 000 zł59 m² 19 440,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowy apartament w kameralnym budynku zaprojektowanym w stylu art déco (ul. Zdziechowskiego) Sprzedaż cesji praw do umowy deweloperskiej, podatek pcc 1%. Planowany odbiór inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strażacka

Rembertów,Warszawa

423 500 zł40 m² 10 587,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe osiedle mieszkaniowe na Rembertowie. 0% prowizji, 0% pcc! Od dewelopera! Lokalizacja: - nowoczesne osiedle na obrzeżach Warszawy - Liczne tereny zielone, w pobliżu las rembertowski - Bliski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

2 700 000 zł76 m² 35 349,60 zł/m²

 

Piętro:13/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Luksusowy, nowoczesny apartament w wieżowcu Cospomolitan przy Twardej 4, w samym sercu miasta, na 13-tym piętrze. Najbardziej pożądany adres w Warszawie. Możliwość zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

676 000 zł59 m² 11 457,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania w spokojnej okolicy na Bemowie! Blisko stacja metra! 0% prowizji, 0% pcc! Od dewelopera! Lokalizacja: - stacja metra bemowo (1 km) - Przystanek autobusowy i tramwajowy (800 m) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

620 000 zł45 m² 13 929,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Klimontowskiej. Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w Wawrze przy ulicy Klimontowskiej usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pok. pow. 60 m2 - Lulsusowy Apartament dla Wymagającego Lokatora - Wola / ul. Jana Kazimierza Na wynajem apartament na piątym piętrze w nowym budynku. 60m2, sypialnia, pokój z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

661 400 zł63 m² 10 498,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie na pięknym osiedlu otoczonym parkami! Duże, przestronne mieszkanie 63 m2 na ostatnim piętrze! Duży balkon od strony zachodniej! Oferta dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kątna

Siekierki,Warszawa

532 700 zł40 m² 13 350,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strażacka

Rembertów,Warszawa

489 000 zł63 m² 7 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

239 000 zł18 m² 13 278 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zabezpiecz swój kapitał! inwestycja gotowa już W tym roku Sprzedaż bez prowizji! oraz podatku pcc Wysoki standard budynku Klimatyzacja w standardzie Reprezentacyjna całodobowa recepcja Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Quo Vadis

Ursus,Warszawa

579 000 zł43 m² 13 371,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję do sprzedaży słoneczne, przytulne mieszkanie na 5 piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie w dzielnicy Ursus. (Tylko 4 przystanki do Centrum ok 20 minut) Ekspozycja południowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

593 000 zł52 m² 11 404 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strażacka

Rembertów,Warszawa

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Piętro:5/5