dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gibalskiego

Wola,Warszawa

619 000 zł37 m² 16 839 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 36,76 m , położone w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części warszawskiej Woli. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

7 200 zł104 m² 69,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokoje, miasteczko Wilanów, garaż, klimatyzacja | 104,18 m Oferta dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 104,18 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

7 200 zł99 m² 72,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 99,15 m , zlokalizowane w prestiżowej części Miasteczka Wilanów przy al.Rzeczypospolitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

670 000 zł32 m² 20 937,50 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż oferuję jasną i zadbaną kawalerkę o powierzchni 31,4 m , położoną na 9. piętrze 14 piętrowego budynku z 2007 roku. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

1 345 500 zł69 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy państwu 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na Warszawskich Włochach przy ul. Rakowskiej 16 (na pograniczu z Ochotą). Sprzedaż bezpośrednia. Nieruchomość: powierzchnia - 68,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Apenińska

Bemowo,Warszawa

645 000 zł36 m² 18 169 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 4. piętrze w 6-piętrowym budynku (2006r.) z windą i monitoringiem. Mieszkanie jest bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rodziewiczówny

Praga-Południe,Warszawa

1 240 000 zł71 m² 17 464,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

: krótko: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,7 m z dużym balkonem, położone przy ul. Marii Rodziewiczówny 1 na warszawskiej Pradze-Południe, w inwestycji Aura Sky. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Stanów Zjednoczonych

Gocław,Warszawa

1 069 000 zł59 m² 17 996,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na prezentację mieszkania przy samym Jeziorku Gocławskim - Po remoncie kuchni i łazienki w zeszłym roku - Bardzo dobry stan techniczny - Widok i zejście nad jeziorko - Zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:16/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie (w formie najmu okazjonalnego) w centralnej części Warszawy przy ul. Łuckiej administracyjnie przynależność do Woli. Mieszkanie o powierzchni 50 m2, na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waldorffa

Bemowo,Warszawa

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia stylowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 mkw z balkonem, położone przy ul. Waldorffa na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

780 000 zł46 m² 16 774,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej części Warszawy, które łączy komfort codziennego życia z dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury? To 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 400 000 zł73 m² 19 065,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przy tej ofercie Osoba prowadząca Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu z 2018 roku , w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Argentyńska

Saska Kępa,Warszawa

1 120 000 zł51 m² 21 960,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Stylowe mieszkanie na Saskiej Kępie - zamieszkaj w miejscu, które inspiruje To 2-pokojowe, designerskie wnętrze o powierzchni 50,87 m na Saskiej Kępie to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bakalarska

Raków,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji oferta na wyłączność Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na granicy warszawskich Włoch i Ochoty, przy ul. Bakalarskiej 15. Lokalizacja łączy wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 360 000 zł68 m² 19 988,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na Woli przy ul. Kolejowej. Układ pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 68.04 m składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

850 000 zł49 m² 17 489,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 46,20 m , położone na 3 piętrze w zadbanym apartamentowcu z 2008 roku. Budynek charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Służew,Warszawa

1 950 000 zł107 m² 18 258,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy na prezentację apartamentu przy ul. Puławskiej 255 z widokiem na panoramą Warszawy atuty - idealna lokalizacja apartamentu - widok na panoramę Warszawy - przestronne wnętrze do aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziny Połanieckich

Zielona,Warszawa

999 000 zł60 m² 16 650 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m , zlokalizowanego przy ul. Rodziny Połanieckich na warszawskich Bielanach. Atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

750 000 zł38 m² 19 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na cichym, zadbanym osiedlu w nowoczesnym budynku na warszawskim Bemowie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wrzesińska

Praga-Północ,Warszawa

625 000 zł28 m² 22 628,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż | Kawalerka 27,63 m | Praga-Północ - okolice Portu Praskiego | metro 5 min pieszo Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 27,63 m , położona na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

19 000 zł183 m² 103,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 183 m | 4 sypialnie | 3 tarasy | Ścisłe centrum Warszawy Wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 183 m , położony w prestiżowej części centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

2 950 zł49 m² 60,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 1. wysokim piętrze w budynku bez windy, przy ul. Makolągwy 23. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Równoległa

Włochy,Warszawa

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament 2 pokojowy 42 m2, 5p/6p, jednopoziomowy, z dużym balkonem, ekspozycja okien południowy wschód , komfortowo umeblowany, cichy. Wszystkie okna wychodzą na patio. Rozkład: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla Biedronka, poczta, paczkomaty, restauracje, kościół, piekarnia, 5 min spacerem mnóstwo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

655 000 zł37 m² 17 702,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w apartamentowcu z 2007 roku spełniającego warunki inwestycyjne jak i cele mieszkalne. Opis mieszkania Mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 000 zł30 m² 169,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie W inwestycji browary warszawskie blisko warsaw spire budynek: browary Warszawskie (2016-2020) to zespół sześciu nowych budynków mieszkalnych, czterech obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 499 000 zł54 m² 27 976,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe, nigdy niezamieszkałe | 2 pokoje | taras + balkon | Mokotów - Cybernetyki 2b Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Apenińska

Bemowo,Warszawa

635 000 zł36 m² 17 688 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Są mieszkania, które łączą w sobie wygodę codziennego życia, dobrą komunikację i spokojne otoczenie - właśnie takie jest to 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Narwik

Fort Bema,Warszawa

1 880 000 zł84 m² 22 380,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, w pełni umeblowanego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 83,68 m , położonego na parterze kameralnego budynku z 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rzymowskiego

Służew,Warszawa

767 000 zł56 m² 13 790 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 55,62 m , zlokalizowane w nadbudowie z 2006 roku na budynku z 1974 roku, przy ul. Rzymowskiego 47 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

1 190 000 zł47 m² 25 163,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe 3-pokojowe mieszkanie przy stacji metro szwedzka | bohema | Klimatyzacja | 2023 rok Cena: 1 190 000 zł Powierzchnia: 47,29 m Cena za m : 24 318 zł Lokalizacja: ul. Szwedzka / inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Symboliczna

Wola,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 758,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na warszawskich Odolanach, w spokojnej części Woli, gdzie miasto zwalnia tempo (ale tylko na tyle, by dało się złapać oddech), czeka 45 metrów dobrze przemyślanej przestrzeni. Idealnej dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

1 050 000 zł68 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Warszawa - Nowe Włochy | 67,5 m | 3 pokoje | 2 balkony | garaż podziemny Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł52 m² 21 153,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie jest słoneczne, położone w renomowanej dzielnicy Mokotów, tuż przy budynku tvp. Okolica cicha i spokojna, dużo zieleni, blisko metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lirowa

Ochota,Warszawa

5 500 zł59 m² 93,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe 3 pokoje na Ochocie, przy ul. Lirowej. Mieszkanie doskonałe dla pary lub pary z dzieckiem. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 60 m2. Składa się z: salonu z wygodnym, jasnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Człuchowska

Bemowo,Warszawa

4 460 zł64 m² 69,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z oddzielną kuchnią! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 740 zł58 m² 64,03 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość umeblowania! Do wynajmu bardzo jasny, przestronny apartament 2 pokojowy o powierzchni 55 m2 położony na zielonym Osiedlu Inflancka przy ulicy Stawki 4, nieopodal Westfield Arkadia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

6 000 zł51 m² 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- twój partner w nieruchomościach - ma przyjemność przedstawić Państwu - nieruchomość 2-pokojowy stylowy apartament o powierzchni 51 m2, z balkonem o powierzchni 8,5 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszno

Wola,Warszawa

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Perfekcyjnie skomunikowane dwupokojowe mieszkanie (metro, tramwaj, autobus, ścieżki rowerowe ). Widna kuchnia, garaż, duża loggia oraz łazienka z oknem. W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Wola

Moczydło,Warszawa

1 079 000 zł49 m² 21 806,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaoferować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,48 m z dużą loggią 7,98 m , położone na 3. piętrze 7-piętrowego budynku z 2018 roku przy ul. Fort Wola 12a na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij