dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 511 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

525 000 zł44 m² 11 991,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronne mieszkanie o powierzchnie 43,78m2 usytuowane na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce - Tarchomin ul. Aluzyjna. Bardzo ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 000 zł28 m² 109 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bez wynagrodzenia dla agencji! Ładne mieszkanie (wykończone w bardzo dobrym standardzie) w budynku 6-piętrowym z 2015 roku. Osiedle zamknięte, monitorowane, ochrona i recepcja 24 h,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

2 450 000 zł137 m² 17 883,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nobilea home ma przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie czteropokojowe ponad 130 m2. Usytuowane na ostatnim piętrze kameralnego budynku z 2009r. Składa się z salonu o pow. ok 35m2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łochowska

Stara Praga,Warszawa

564 940 zł49 m² 11 548,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

# oferta bez prowizji I pcc # Lokale w trakcie odbiorów. Dach Z ogrodem I wysokość mieszkań 290 cm. Szanowni Państwo do dyspozycji mamy już tylko jedno mieszkanie 50m2. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

485 956 zł39 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,61 m2, z ekspozycją na północny-zachód, z powierzchnią dodatkową w postaci loggii. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

725 000 zł64 m² 11 328,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe, słoneczne i ustawne mieszkanie o pow. 64 m2, w osiedlu ogrodzonym i chronionym 24h na Warszawskiej Pradze Południe (grochów). Mieszkanie usytuowane na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzozowa

Bemowo,Warszawa

550 000 zł55 m² 10 049,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę niezwykle atrakcyjnego jednopoziomowego mieszkania usytuowanego na granicy Bemowa (szeligi) przy ulicy Brzozowej 11. Doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

1 949 000 zł109 m² 17 877,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio sprzedam dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim - odebrany i gotowy do wykończenia. Piękne, duże okna, wystawa południowa i zachodnia. Lokal poza gęstą zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płaskowickiej

Imielin,Warszawa

1 270 000 zł104 m² 12 258,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Sprzedam 4 pokoje (103,6m2), widok na Las Kabacki, 2 miejsca parkingowe, blisko metro! położone przy ul. Płaskowickiej na warszawskim Ursynowie z dużym balkonem i pięknym widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

768 000 zł43 m² 17 860,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przestronne, dwu pokojowe mieszkanie w nowoczesnym kompleksie budynków w prestiżowej lokalizacji jaką jest Żoliborz Artystyczny. Atutem nieruchomości jest połączenie pełnego uroku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

460 632 zł45 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) 0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

358 010 zł35 m² 10 179 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Park Leśny Rembertów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

1 450 000 zł102 m² 14 171,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne 4 pokoje z dwoma ogródkami , na parterze 2 piętrowego bloku, na kameralnym osiedlu z 2019 roku przy ulicy Bruzdowej na Wilanowie (zawady). Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Służewiec

Służewiec,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje Z loggią I garażem umeblowane, wyposażone. Pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon , sypialnia wyposażona w łóżko, szafę, łazienka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

678 165 zł47 m² 14 429 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy projekt W starej części pragi północ! zamieszkaj nieopodal konesera W modnej części pragi! zabytkowy, 1piętrowy budynek, tylko 3 mieszkania! Termin realizacji: III kwartał 2022r. Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Raków,Warszawa

486 000 zł39 m² 12 446 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bez podatku pcc (2%) Mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji praw z umowy deweloperskiej. Zakup w atrakcyjnym systemie płatności 20/80, co oznacza płatność w wysokości 80% dopiero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miedza

Targówek,Warszawa

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ciche na kameralnym , zamkniętym, strzeżonym osiedlu z dobrą infrastrukturą (żabka,restauracja,piekarnia , blisko szkoła podstawowa,Lidl) i komunikacją. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 537 968 zł86 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:12/27

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc. Komfortowe mieszkanie z klimatyzacją w standardzie i dużym tarasem - 21 mkw. - wysokość mieszkań 283 cm - panoramiczne okna 2,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czereśniowa

Włochy,Warszawa

336 476 zł28 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaściankowa

Wilanów,Warszawa

1 350 000 zł93 m² 14 454 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

2 piętrowy apartament na wilanowie Zapraszam do kontaktu: dzień dobry, mam do zaoferowania : Piękny 2 piętrowy Apartament na Warszawskim Wilanowie w cichej i przyjaznej okolicy; do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bemowo,Warszawa

967 200 zł74 m² 13 077,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem na Bemowie. Ostatnie w tej inwestycji. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

610 785 zł63 m² 9 695 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne mieszkanie, w stanie deweloperskim, usytuowane w nowopowstajacym budynku, zlokalizowanym na Tarchominie (obok Galerii Północnej). Budynek przystosowany do całodobowej ochrony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

418 688 zł33 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

613 836 zł43 m² 14 315,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje w stanie deweloperskim, jedne z ostatnich w tej inwestycji na Bemowie Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

550 464 zł44 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,34 m2, z ekspozycją na południowy-wschód, z powierzchnią dodatkową w postaci loggii. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

698 880 zł51 m² 13 604,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam Państwu do zaprezentowania przestronne, dwu-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 51,4 m2, zlokalizowane w samym sercu jednej z najpiękniejszych i najnowocześniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Służewiec,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Eleganckie nowe 2 pok. mieszkanie 45m2 w nowym apartamentowcu u zbiegu ulic Racjonalizacji i Woronicza_tuż przy samym Mordorze (na tyłach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

597 101 zł67 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Projekt jest nowoczesnym osiedlem położonym w warszawskim Rembertowie. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

481 338 zł55 m² 8 750,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Projekt jest nowoczesnym osiedlem położonym w warszawskim Rembertowie. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

358 010 zł35 m² 10 179 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

460 632 zł45 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

571 238 zł40 m² 14 309,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj w jednej z najbardziej prestiżowej dzielnicy Warszawy! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 250 000 zł72 m² 17 361,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowy 3-pokojowy apartament na pierwszym piętrze wraz pięknym tarasem oraz ogródkiem o łącznej powierzchni ponad 140m2. Duża przestrzeń oraz wysoki standard wykończenia. Apartament: na 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

607 439 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

396 998 zł37 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Projekt jest nowoczesnym osiedlem położonym w warszawskim Rembertowie. Główne atuty nieruchomości: bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość terenów zielonych bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

478 587 zł55 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

632 640 zł70 m² 9 004,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

1 645 000 zł78 m² 21 014,30 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż apartament 4-pokojowy w eko-park Powierzchnia faktyczna 82,42m2 ale w księdze wieczystej 78,28m2 (4,17m2 najem od Wspólnoty Mieszkaniowej) Salon, półotwarta kuchnia, 3 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

1 179 900 zł72 m² 16 392 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na #mokotów - #służewiec - mamy tu do sprzedania eleganckie 3 pokojowe mieszkanie z: = ok 9 m tarasem! i = ok 6 m balkonem! Usytuowane a 5 kondygnacji w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

1 319 739 zł102 m² 12 905,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj w jednej z najbardziej prestiżowej dzielnicy Warszawy! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

500 880 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij