dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 550 zł51 m² 8 378 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ważna do 29 czerwca, możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

562 398 zł56 m² 10 048,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

O inwestycji Osiedle znajduje się na warszawskiej Białołęce. To inwestycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących. W ramach najnowszej oferty wprowadzono w tej inwestycji do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

649 000 zł43 m² 15 023,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie : Ustawny Salon z aneksem 43,2m2 , Sypialnia 10,38m2 , Łazienka 4.01m2 , Korytarz 4,78m2 Łącznie 43,20m2 plus Balkon 3.88m2 Lokalizacja: - W okolicy samo nowe budownictwo - Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

1 239 300 zł94 m² 13 226,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja wyśmienitego dewelopera, od dziesięcioleci podbijającego rynek europejski. Sprawdzona marka to gwarancja jakości - potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, którymi może pochwalić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdecka

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 45 mkw., zlokalizowane przy ul. Gdeckiej 12, na warszawskiej Pradze Południe (grochów). Mieszkanie znajduję się na trzecim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

635 500 zł45 m² 14 242,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Wkrótce będziesz mógł się wprowadzić. Funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem ponad 52 mkw już wkrótce może być Twoje. - duże panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

15 000 zł160 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Duży, przestronny apartament w nowoczesnej dzielnicy-Miasteczko Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, składa się z 4 sypialni oraz dużego salonu z jadalnią i kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Praga-Południe,Warszawa

660 000 zł44 m² 14 962,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Poszukujesz mieszkania w najnowszym budownictwie? Zależy Ci na szybkim dojeździe do centrum? Tak? Czytaj dalej. W pełni umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 44,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Goleszowska

Odolany,Warszawa

725 000 zł52 m² 13 886 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Cudowna enklawa W nowoczesnym apartamentowcu przy ul goleszowskiej. Wyśmienite 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,21 m2 z dużym miejscem postojowym W garażu podziemnym. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rembertów,Warszawa

475 837 zł55 m² 8 650,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez pcc! Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Celem było stworzenie dobrego miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 06.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPER PROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO HANDLOWE DEWELOPERA! BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

6 500 zł87 m² 74,71 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasny i cichy apartament zlokalizowany na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2015 r. z garażem podziemnym w znakomitej lokalizacji na pograniczu Śródmieścia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

999 000 zł76 m² 13 144,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Agencjom nieruchomości i pośrednikom dziękujemy - nie wyrażamy zgody na kontakt! Sprzedam bezpośrednio nowoczesne 3-pokojowe i jasne mieszkanie o powierzchni 76m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

327 600 zł37 m² 8 852 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ważna do 29 czerwca, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

238 995 zł17 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 600 zł51 m² 8 379 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

414 350 zł32 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Mokotów,Warszawa

1 028 043 zł91 m² 11 240,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska, nabywca nie płaci prowizji. 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 91,46m2 usytuowane na 3 (ostatnim) piętrze) kameralnego apartamentowca na Mokotowie. Termin oddania: IV kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

799 000 zł69 m² 11 613,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Podstawowe informacje: bardzo ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,8 m2 usytuowane na Osiedlu Wilno przy ul.Ponarskiej. Duża loggia, bardzo zielone i spokojne osiedle, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kabaty

Kabaty,Warszawa

1 240 600 zł62 m² 19 849,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska, 0% prowizji, brak pcc. 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 62,50m2, standard premium. Oddanie inwestycji: i kwartał 2024 Możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

550 000 zł33 m² 16 601,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W pełni umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 33,13 m2 znajduje się przy ul. Jana Kazimierza na osiedlu z 2016 roku. Klimatyczne mieszkanie mieści się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

626 976 zł65 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 65,31m2, położone na 1 piętrze. Zakończenie budowy: III kwartał 2022. Oferta deweloperska, o % prowizji, brak pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, nowe i funkcjonalne mieszkanie na Żoliborzu Artystycznym. Cicha okolica w bliskiej odległości od centrum miasta. Rozkład Mieszkanie składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Zawady,Warszawa

2 160 000 zł125 m² 17 280 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament w Wilanowie (zawady) o powierzchni 125m2 z ogrodem o powierzchni 125m2. Sypialnie są tak duże, że bez problemu wydzielimy dodatkową sypialnię/pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Warszawa

775 000 zł39 m² 19 740,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja/budynek: wyjątkowe i prestiżowe miejsce - Apartamenty Murano powstały w sercu Warszawy. Stare i Nowe Miasto oraz okoliczne parki z pięknym drzewostanem zachęcają do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 000 zł32 m² 125 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Moso Luxury Real Estate Agency ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w Mennicy Residence. Mieszkanie składa się z salonu otwartego na kuchnię, sypialni, łazienki, balkonu oraz holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

2 100 zł36 m² 58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia przestronna kawalerka usytuowana na 5., ostatnim piętrze w budynku z windą, usytuowanym przy ul. Siemiatyckiej na Jelonkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

9 000 zł82 m² 110 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepiękny, zupełnie nowy apartament w Wilanów przy Al. Rzeczypospolitej Apartament z najwyższej półki, absolutnie premium wśród ofert. Wykończony luksusowo, przy użyciu najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

739 800 zł46 m² 16 188,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Perełka! Dwustronne 2-pokojowe mieszkanie z 20m2 tarasem i 20m2 balkonem, wykończone pod klucz, w budynku oddanym do użytkowania, gotowe do wprowadzenia! Już dziś zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

539 800 zł31 m² 17 692,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Wkrótce będziesz mógł się wprowadzić. Funkcjonalne mieszkanie z dwoma tarasami ponad 32 mkw już wkrótce może być Twoje. - duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kabaty

Kabaty,Warszawa

1 314 500 zł69 m² 18 916,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska, 0% prowizji, brak pcc. 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 69,49 m2, standard premium. Do mieszkania przynależą dwa ogródki. Oddanie inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

783 800 zł44 m² 17 657,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Wkrótce będziesz mógł się wprowadzić. Funkcjonalne mieszkanie z tarasem ponad 14 mkw już wkrótce może być Twoje. - duże panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

800 000 zł54 m² 14 733 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Stegny, mieszkanie w apartamentowym budynku z 2008 roku położonym w środku osiedla, otoczonym zielenią. 2 pokoje; salon połączony z widną kuchnią /umeblowaną i wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

669 000 zł39 m² 17 202,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Woli na osiedlu Bliska Wola (miedzy ulicami Kasprzaka, ordona i Prymasa Tysiąclecia). Bardzo dobry wybór dla par z dzieckiem lub małymi zwierzętami. Samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wronia

Mirów,Warszawa

4 600 zł41 m² 112,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Elegancki, dwupokojowy, luksusowy apartament o powierzchni 41 m w budynku Oxygen przy Wroniej. Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na dużą loggię, oddzielna sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

664 000 zł37 m² 17 863,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Projekt architektoniczny został przygotowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates sp. z o.o. i zakłada wysoką dbałość o detale i elegancję. Przestrzeń osiedla zorganizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże, nowoczesne i jasne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Cybernetyki 7. Lokal wykończony w wysokim standardzie i neutralnych kolorach. Akceptowani najemcy ze zwierzętami! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

800 886 zł84 m² 9 525,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,08m2 na siódmym, przedostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca w nowej inwestycji w Ursusie. Oferta deweloperska, biuro nie pobiera wynagrodzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

656 600 zł66 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez podatku pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Wyjątkowe mieszkanie z widną kuchnią i dużym słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

1 360 000 zł87 m² 15 623,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament 87,05 m2 z 2 miejscami postojowymi oraz niezwykle przestronnym tarasem w nowoczesnej inwestycji w przepięknej i bezpiecznej warszawskiej dzielnicy - Mokotów z windą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rembertów,Warszawa

593 697 zł70 m² 8 448,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij