dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 499 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 499 ogłoszeń

1 399 000 zł58,72 m² 23 824,93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokojowy apartament w nowym budynku przy ul. Karolkowej, spacerem (5 minut) do stacji metra Rondo Daszyńskiego. Karolkowa | spacerem do ronda daszyńskiego| 59 m2 |3 pokoje | zadaszony taras - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

983 763 zł57,53 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania nr 17 znajdującego się na 2 piętrze w kameralnej inwestycji Apartamenty Śmigielska na warszawskim Ursusie. Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł70,62 m² 155,76 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym, prestiżowym budynku w sercu Warszawy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł80 m² 137,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament w prestiżowej rezydencji Restaura Górskiego, w samym centrum Warszawy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

729 188 zł56 m² 13 021,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kameralna inwestycja mieszkaniowa na pograniczu Ursus i Piastów Nowoczesna, kameralna inwestycja obejmująca zaledwie 34 lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

512 074 zł37 m² 13 839,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zakupu nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej obiecujących inwestycji na pograniczu warszawskiego Ursusa.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł76 m² 16 578,95 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ulica Literacka leży w zacisznym miejscu na styku Żoliborza i Bielan. I właśnie tutaj pod numerem 11 mam do zaproponowania Państwu wygodne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł73 m² 21 575,34 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Prezentowane mieszkanie to przestrzeń wykończona "dla siebie" z szacunkiem do naturalnych surowców i dbałością o detale, które budują.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł36 m² 15 694,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w inwestycji Olchowy Park przy ul. Marii Callas 10 na warszawskiej Białołęce. Podana cena obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 370 zł42 m² 56,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Warszawa Bielany Lokalizacja: ul. Loteryjki 69D, warszawa Bielany Powierzchnia: 43 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2/2 Budynek: nowy apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł36 m² 20 972,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie z 2025 r. o powierzchni 36,37m2 dopiero co wykończone i gotowe do zamieszkania. W całym mieszkaniu na podłodze położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł74 m² 26 351,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe komfortowe mieszkanie na Bemowie wysoki standard, 3 miejsca postojowe english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 73,41.

Szczegóły ogłoszenia

1 469 000 zł67 m² 21 925,37 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mdp partners prezentuje Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania położonego na ostatnim piętrze nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł54,12 m² 20 325,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, designerskie 54 m | Osiedle Wilno 2024 | Balkon z widokiem na zieleń | Garaż podziemny | Targówek [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł24 m² 17 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio inwestycyjny Apartament w Warszawie przy Al. Jerozolimskich z możliwością zameldowania. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł44,84 m² 82,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2025 roku, znajdującym się na.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł62 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament przy ul. Grzybowskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu przytulny apartament z jedną sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,44 m² 13 219,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Jeśli szukasz, ciche, ciepłego, wygodnego miejsca do zamieszkania z bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej na Białołęce to jest to oferta dla Ciebie. Osiedle zapewnia zarówno miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł36 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Warszawa powiśle/fabryczna 36m2. Wyposażone i wolne od zaraz. Bezpośrednio do wynajęcia komfortowe mieszkanie na Powiślu o pow. 36m2 usytuowane na 6/7.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł58,32 m² 15 775,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie w pełni wyposazo e w Warszawie (białołęka ul.Berensona) o powierzchni 58,32 m2 Salon z kuchnią i jadalnią. 2 sypialnie Łazienka z prysznicem 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł52,97 m² 26 033,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość w jednej z najmodniejszych warszawskich lokalizacji - Wilanowie. Na powierzchnię użytkową (53m2) składa się duży z salon.

Szczegóły ogłoszenia

983 560 zł29,36 m² 33 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowy apartament o pow. 29,36 m , zlokalizowany przy ul. Krochmalnej na Woli w Warszawie. Lokalizacja Apartament położony jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 zł39 m² 96,92 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pradze-Północ. Nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - agd w kuchni, pralka, odkurzacz, klimatyzacja. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł84 m² 117,86 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 84m2, 3 pokoje, 2 łazienki, wola Budynek: oxygen Residence przy ul. Wronia 45 w Warszawie to nowoczesny apartamentowiec, znajdujący się w biznesowej części Woli, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł54 m² 19 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena: 1 065 000 zł (do negocjacji) Nieruchomość: proponujemy Państwu piękny unikatowy dwupokojowy apartament. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 710 000 zł77 m² 22 207,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na park w inwestycji cityflow Etap II Warszawa, wola, ul. Redutowa 7. Oferuję na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł25 m² 111,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - wnęka sypialniana wraz z dużym łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł25 m² 111,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gotowa kawalerka czeka na nowego najemcę! Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 zł25 m² 107,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gotowa kawalerka czeka na nowego najemcę! Do wynajęcia (na minimum 12 mcy)w pełni wyposażona kawalerka w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: -.