dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

990 000 zł82 m² 12 007,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie znajduje się na Bemowie przy ul. Grodkowskiej 2. Mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim. Mieszkanie południowo - zachodnie. Kupujący nie płaci 2% pcc. Mieszkanie posiada Księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korsaka

Praga-Północ,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 47m2 w bardzo dobrej lokalizacji, które nie wymaga nakładów finansowych (ewentualne odświeżenie ścian). Budynek z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

7 500 zł75 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 75 m2, piętro 4/11 z windą, w budynku z 2008r., przy ul. Konstancińskiej, mokotów. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 7500 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

699 000 zł54 m² 13 004,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedam 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w inwestycji o wysokim standardzie - Włoskie Tarasy - na warszawskich Włochach na granicy z Ochotą przy ulicy Popularnej. Piękna, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poematu

Wawer,Warszawa

771 275 zł85 m² 9 105,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta bez prowizji i bez podatku pcc 2% Na sprzedaż wygodne czteropokojowe mieszkanie na nowobudowanym osiedlu Poematu. Osiedle Poematu to nowa tkanka na Warszawskim Wawrze budowana przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

890 000 zł53 m² 16 792,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Warszawskich Odolanach! 53 m2 | 2 pokoje Wola | Świetnie skomunikowane Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

4 400 zł42 m² 104,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 42 m2, piętro 1/6 z windą, w budynku z 2022r., przy ul. Białej Floty, mokotów. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 900 zł27 m² 107,41 zł/m²

 

Piętro:9/20

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Nowa jeszcze niezamieszkiwana ,zaprojektowana przez architekta , nowocześnie urządzona i w pełni umeblowana cicha kawalerka na osiedlu Bliska Wola.Apartamentowiec strzeżony.Kuchnia wydzielona ( jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

619 000 zł53 m² 11 679,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania bezpośrednio wygodne, dwupokojowe mieszkanie na ul. Ryżowej w Ursusie. Mieszkanie ma ok 53 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym (ok 30 m2), przedpokoju (6 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

550 322 zł54 m² 10 249 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Kupujący zwolniony jest z zapłaty podatku pcc. Mieszkanie 3 pokojowe z rynku pierwotnego od dewelopera. Termin oddania do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Leszno

Wola,Warszawa

1 280 000 zł70 m² 18 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowy wykończony 70 metrowy apartament z tarasem składający się z 3 pokoi, 1 salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wanną i deszczownicą, garderoby z pralnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

663 671 zł65 m² 10 210,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej części Tarchomina. Mieszkanie położone w pobliżu Galerii Północnej, 150 m od przystanku tramwajowego, dzięki któremu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

589 000 zł32 m² 18 406,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękną kawalerkę o powierzchni 32 m2 na Żoliborzu Artystycznym. W skład mieszkania wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w budynku przy ulicy Zdziechowskiego 10, holm House by Skanska na warszawskim Mokotowie, blisko Galerii Mokotów i dwóch stacji metra. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pavarottiego

Białołęka,Warszawa

482 000 zł40 m² 12 202,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Białołęki Mieszkanie położone jest na nowym osiedlu przy ulicy Pavarottiego w Warszawie, 100 m od przystanku autobusowego, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

892 000 zł75 m² 11 893,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 75m2 + 38m2 balkonu położone w nowo powstającej inwestycji na pograniczu Woli i Bemowo, jedynie 10min od ch wola park. Odbiór W tym roku widna kuchnia Mieszkanie to przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

980 000 zł64 m² 15 241,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe, pięknie wykończone - idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Opis nieruchomości Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 64,30 m2 usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem dwustronne 2-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w Miasteczku Wilanów. Opis nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 54 mkw składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie na I piętrze z balkonem i miejscem postojowym w garażu w nowoczesnym kameralnym budynku w dzielnicy Włochy. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wilanów,Warszawa

4 350 zł67 m² 64,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67 m2 położone w inwestycji Apartamenty "impresja", w Miasteczku Wilanów, z dwoma balkonami. Osiedle jest strzeżone 24h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Gocławek,Warszawa

661 616 zł48 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

/ mówimy po polsku, angielsku, ukraińsku I rosyjsku / / mamy doradcę kredytowego na miejscu / mała olszyna - 2 pokojowe mieszkanie W stanie deweloperskim Kupujący nie płaci pcc. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

3 499 zł39 m² 89,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 39 m2, piętro 3/3 z windą, w budynku z 2022r., przy ul. Marywilskiej, białołęka. Nowe, czeka na pierwszego lokatora. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kazimierzowska

Stary Mokotów,Warszawa

1 900 000 zł107 m² 17 757 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży wyjątkowy apartament o powierzchni 107 m2 położony przy ul. Kazimierzowskiej w pięknie odrestaurowanej kamienicy z okresu międzywojnia. Apartament jest dwukondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

10 800 zł53 m² 203,77 zł/m²

 

Piętro:11/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy klimatyzowany apartament na Woli. Standard Prezentowana nieruchomość znajduje się w budynku Bliska Wola Tower na 11 piętrze. Niewątpliwym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

7 900 zł92 m² 85,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 92 m2, piętro 3/3 z windą, w budynku z 2010r., przy ul. Kazachskiej, wilanów. Doskonałe dla rodziny lub pary. Cena: 7900zł + czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

576 065 zł27 m² 21 109 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mam do sprzedania kawalerkę na 2 piętrze. Inwestycja znajduje się w spokojnej części Ursynowa, przy Metrze Kabaty. Mieszkanie o powierzchni 27,29 m2 znajduje się na 2 piętrze. Posiada: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Bemowo

Bemowo,Warszawa

530 000 zł27 m² 19 629,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kompaktowa kawalerka - 27 m2 - Bemowo Kompaktowa kawalerka położone w nowoczesnym budynku na warszawskim Bemowie. Mieszkanie zlokalizowane jest na 10 z 12 pięter. Budynek położony jest jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowy, nowoczesny apartament na nowoczesnym osiedlu bohema przy ul. Szwedzkiej Mieszkanie 2 pokojowe na 5 piętrze w nowoczesnym (nowym) budynku na osiedlu bohema przy ul. Szwedzkiej, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

466 896 zł33 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >kameralna realizacja stworzona z myślą o tych, którzy szukają mieszkania dla siebie lub pod inwestycję Mieszkanie składa się >hol 1,39 m2 >salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Czerniaków,Warszawa

1 150 000 zł74 m² 15 616,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do kupienia bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie 73,64m2, piętro 1/3 z windą w apartamentowcu z 2015r. Mokotów-Czerniaków. Idealne dla rodziny z dziećmi lub pary, osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł70 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w nowym apartamentowcu, z dużym tarasem (40 m2) przy Browarach Warszawskich Istnieje możliwość wynajęcia mieszkania umeblowanego lub nieumeblowanego. Istnieje również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garażowa

Wierzbno,Warszawa

2 899 zł41 m² 70,71 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowoczesny apartament 2 pok. 41m2 w nowym osiedlu (2016/2017 r.) przy ul. Garażowej róg Magazynowa na Mokotowie. Osiedle ogrodzone i strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Mańkowska

Białołęka,Warszawa

279 900 zł25 m² 11 102,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc! Cesja. Kawalerka 1-pokojowa z aneksem kuchennym, o powierzchni 25,21 m2 z ogródkiem 9,21 m2, w stanie deweloperskim. Ulokowana na kameralnym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

325 000 zł26 m² 12 385,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 26,24 m2 zlokalizowane przy ul. Chełmżyńskiej w dzielnicy Rembertów. Osiedle ogrodzone. W pobliżu sklepy spożywcze, przystanki autobusowe (60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

509 000 zł39 m² 13 179,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam do sprzedania mieszkanie na parterze z ogródkiem. Inwestycja znajduje na Bemowie. W okolicy świetna infrastruktura, parki, szkoły, lokale usługowe. Mieszkanie o powierzchni 38,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

5 500 zł71 m² 77,46 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie w Casa Verde, urokliwym zakątku Starego Mokotowa. *Świetna lokalizacja - do przystanku tramwajowego 2 minuty spacerem, do stacji metra Pole Mokotowskie zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia piękną kawalerkę o powierzchni 32 m2 na Żoliborzu Artystycznym. W skład mieszkania wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mańkowska

Białołęka,Warszawa

279 900 zł25 m² 11 102,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc! Cesja. Przekazanie mieszkania już w październiku 2023! Kawalerka 1-pokojowa z aneksem kuchennym, o powierzchni 25,21 m2 z balkonem 5,21 m2, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

532 984 zł39 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >kameralna realizacja stworzona z myślą o tych, którzy szukają mieszkania dla siebie lub pod inwestycję Mieszkanie składa się >hol 3,64 m2 >salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

489 000 zł46 m² 10 630,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Alfa Home prezentuje dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, odebrane od developera, gotowe do wykończenia o powierzchni 45,82 m2, położone na Białołęce. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Przyjaźń,Warszawa

767 000 zł47 m² 16 319,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do kupienia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,13 m2, piętro 1/5, 2014 rok, ursynów-Natolin. Mieszkanie to: * salon z aneksem kuchennym orz częścią jadalnianą, * aneks kuchenny: lodówka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij