dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 547 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

2 700 zł28 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia studio o powierzchni 28m2, piętro 3/5 z windą w budynku z 2016r. przy ul. Okrzei, praga-Północ. Idealne dla singla/singielki lub pary. Wygodna lokalizacja, blisko liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

2 500 zł20 m² 125 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na Warszawskiej Woli przy ul. Prymasa Tysiąclecia. Świetnie skomunikowana lokalizacja. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z reprezentacyjnym lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

845 000 zł53 m² 15 943,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w nowym sercu Pragi, miejscu, w którym nowa tkanka łączy się z historią. Inwestycja Bohema to nie tylko przestrzeń mieszkalna, ale również handlowa a przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

3 500 zł48 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu przytulne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Miasteczka Wilanów, przy Al. Rzeczypospolitej, na 3-piętrze w 4- piętrowym apartamentowcu. Budynek z 2010 roku położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

8 000 zł85 m² 93,76 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament 85M2 Z dwiema sypialniami, garderobą, salonem Z otwartą kuchnią I tarasem, al. Rzeczypospolitej, miasteczko wilanów budynek: nowoczesny, 4-piętrowy budynek z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Rembertów

Rembertów,Warszawa

655 505 zł116 m² 5 638,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe, dwupoziomowe, mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,81 m2, całkowitej: 116,25m2 (wraz z poddaszem), zlokalizowane na I piętrze budynku, wchodzącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

858 000 zł52 m² 16 455,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż bardzo eleganckie 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52,14m2 w dzielnicy Bemowo. Mieszkanie jest Idealnie skomunikowane: - metro Bemowo 5 minut piechotą - Tramwaj 3 minuty piechotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka do wynajęcia na warszawskiej Starej Pradze w nowej kamienicy przy ul. Środkowej, piętro 5 (winda), domofon. Metraż 28 m2, mieszkanie wyposażone i umeblowane, kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

642 000 zł70 m² 9 145,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie z 2008 roku. Mieszkanie ustawne i wygodne. Orientacja okien na południe i północ. Od południa jest salon z otwartą kuchnią oraz balkon. Po środku toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

10 000 zł84 m² 119,05 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament przy ul. Belwederskiej, z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy. Usytuowany na ostatnim, ósmym piętrze budynku. Wykończony w wysokim standardzie, całkowicie umeblowany, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Gocławek,Warszawa

3 200 zł80 m² 40,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, jasne i ciche mieszkanie 3 pokojowe z osobą dużą kuchnią oraz dwiema łazienkami (w jednej jest prysznic, w drugiej wanna). Parter w 6-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyrzykowskiego

Białołęka,Warszawa

615 000 zł58 m² 10 603,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość na Białołęce. Nowe budownictwo z 2017 roku. Osiedle zamknięte świetnie zagospodarowane z placem zabaw i mnóstwem zieleni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

638 166 zł45 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >stan deweloperski >mieszkanie o powierzchni 45,26 m2 >jasne >komfortowe >mieszkanie jest dobrze doświetlone >wysokie okna >z aneksem kuchennym >kameralna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

532 185 zł63 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Charakterystyka >metraż 62,61 m2 >numer E1-9 >pokoje 3 >piętro: 0 (parter) >cena 532 185 zł >cena za 1 m2 - 8 500 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 27,24 m2 >sypialnia 10,18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwisarska

Zielona,Warszawa

6 900 zł125 m² 55,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament 4-pokojowy na osiedlu Zielona Olszynka na Gocławku. ***** Apartament: wykończony jest w wysokim standardzie, jego przemyślany układ sprawia to miejsce idealnym dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

4 900 zł80 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem doskonale zlokalizowane mieszkanie w eleganckim apartamentowcu z ochroną przy ulicy Dickensa 27, tuż przy samym Parku Szczęśliwickim! Piąte piętro z kapitalnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

1 114 900 zł135 m² 8 249,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szukasz miejsca w którym możesz się wyciszyć? Pragniesz codziennie słuchać śpiewu ptaków, czuć zapach łąk i kwiatów? Marzysz, aby delektować się widokiem na zieleń, który nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

628 115 zł44 m² 14 252,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >stan deweloperski >mieszkanie o powierzchni 44,07 m2 >numer A.1.06. >jasne >komfortowe >mieszkanie jest dobrze doświetlone >wysokie okna >z aneksem kuchennym >kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tajemna

Grodzisk,Warszawa

589 000 zł48 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.50m2 znajdujące na granicy Białołęki i Targówka przy ulicy Tajemnej. 8 minut od metra Kondratowicza i blisko trasy S8. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

3 480 zł50 m² 69,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę wynajmu mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego przy ul. Belgradzkiej na warszawskim Natolinie. Mieszkanie słoneczne, przestronne z ładnym widokiem, umeblowane. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fleminga

Białołęka,Warszawa

340 000 zł35 m² 9 700,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Cesja mieszkania o pow. 35,05 m2 z dużym balkonem w inwestycji Fleminga - Białołęka. Obecnie 1 pokój, lecz bez problemu można wydzielić 2 pokoje. Atuty: inwestycja w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* bezpośrednio, wola, ul. Jana Kazimierza 66 * dostępne od 1-06-2023 * maksymalnie dla 2 osób (para) * 2 pokoje, 42m2, balkon, garaż w cenie * osiedle zamknięte, strzeżone * umowa na 12 miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

621 000 zł48 m² 12 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowe dwa pokoje z oddzielną kuchnią na osiedlu Bemowo Line Miejsce garażowe w cenie! Komfortowe dwa pokoje z oddzielną kuchnią na osiedlu Bemowo Line Nowe przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

659 000 zł40 m² 16 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w wybudowanym bloku (z 2018r) przy ulicy Bluszczańskiej (siekierki, mokotów). Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, dwa metry nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

802 610 zł43 m² 18 880,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam do sprzedania piękne inwestycyjne, w spokojnej okolicy. W pobliżu placówki edukacyjne, lokale usługowe, tereny zielone, plac zabaw. Mieszkanie o powierzchni 42,51 m2 znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

438 345 zł32 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji. Bez podatku pcc. Na sprzedaż nowe mieszkanie w inwestycji Dom Development S.A. Mieszkanie o powierzchni 32,7m2 usytuowane na pierwszym piętrze w budynku sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

555 464 zł57 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Charakterystyka >metraż 56,68 m2 >numer E2-27 >pokoje 3 >piętro: 2 >cena 555 464 zł >cena za 1 m2 - 9 800 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 23,82 m2 >sypialnia 9,16 m2 >sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

14 900 zł125 m² 119,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Duży salon | 4 sypialnie | 2 łazienki | Umeblowane | Klimatyzacja | Ogródek | Centralna część Miasteczka Wilanów | Ciche | Jasne Bardzo dobrze wykończony apartament z 4 sypialniami tuż przy Osi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Śródmieście,Warszawa

3 850 zł41 m² 94 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy i komfortowy Apartament o pow. 40 m2 z z dużym tarasem Mieszkanie nowe świeżo po wykończeniu. Lokalizacja : ul. Kasprzaka/al. Prymasa Tysiaclecia Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Mokotów,Warszawa

1 269 000 zł74 m² 17 148,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najważniejsze informacje: zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania w mieszkaniu nigdy nikt nie mieszkał kupujący nie płaci podatku pcc 2% klimatyzacja ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syta

Zawady,Warszawa

843 200 zł61 m² 13 728,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: podstawowe informacje: trzypokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze o pow. 61,42 m z dwoma balkonami na słonecznym i pięknym Wilanowie. Otoczenie nieruchomości: prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

1 045 000 zł76 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na warszawskich zielonych Bielanach, blisko stacji Metra, gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie po gruntownym remoncie w październiku 2019 roku. Nowa zabudowa kuchenna oraz agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 300 000 zł117 m² 19 658,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Apartament 117m2 + 60m2 tarasu w apartamentowcu na Mokotowie - gotowy do odbioru Mieszkanie położone w nowo powstałej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy część dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

663 671 zł65 m² 10 210,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej części Tarchomina. Mieszkanie położone w pobliżu Galerii Północnej, 150 m od przystanku tramwajowego, dzięki któremu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

3 500 zł66 m² 53,27 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne i słoneczne mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Ryzowej 43g. Mocne strony: 1. Zadbany, duży ogródek z tarasem. Idealne miejsce do letniego odpoczynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

5 900 zł57 m² 102,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem apartamentu na Warszawskich Włochach. Tel: lokalizacja Apartament znajduje się w Warszawie w dzielnicy Włochy. Do Centrum Warszawy dojazd zajmuje około 26 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

585 000 zł40 m² 14 672,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego 2 pokojowego mieszkania z balkonem znajdującego się na Warszawskiej Pradze-Południe. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ku Rzece

Białołęka,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 563,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Ku Rzece w Warszawie (białołęka). Mieszkanie ma pow. 36,79 m i mieści się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z 2017 roku (z windą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Górce,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 37 m2, piętro 4/9 z windą w budynku z 2006r., przy ul. Powstańców Śląskich, bemowo Górce. Idealne dla pary lub młodej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

5 157 097 zł233 m² 22 105 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż apartament na Górnym Mokotowie, w sąsiedztwie Park Królikarnia i Skwar z zielenią i ławeczkami. Piękny budynek o nowoczesnej architekturze, zachęca każdego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 180 000 zł130 m² 16 769,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu przepięknego mieszkania z oknami na 4 strony świata! w nowym Apartamentowcu na Bemowie. Jest to kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie, w której mieści.