dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

578 000 zł57 m² 10 198 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3 000 zł Powierzchnia dodatkowa:ogrodek 113 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

823 000 zł59 m² 13 949 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wawrzyszew,Warszawa

622 200 zł37 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki, garderoby i korytarza. Powierzchnia mieszkania 36,6 m2. Powierzchnia ogródka 15 m2. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym (opcjonalnie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Trakt Nadwiślański

Białołęka,Warszawa

710 000 zł41 m² 17 112,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

**** super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : ***** ***** topowa lokalizacja - piękna zielona okolica - ulica Trakt Nadwiślański białołęka - Żerań - dzielnica Białołęka / Tarchomin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 137 000 zł69 m² 16 492,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o metrażu 68,94 m2 w biznesowej części Mokotowa przy ulicy Cybernetyki, w pobliżu Galerii Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

589 000 zł41 m² 14 303 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Warszawa Białołęka, ul. Aluzyjna 21 | Inwestycja: aluzyjna 21 | 41,18m2 | 2 pokoje | 4 piętro | nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz | zachodnia ekspozycja + duże okna, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

643 700 zł54 m² 11 927 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Nowe trzypokojowe mieszkanie o metrażu 53,97 mkw. Nowa inwestycja na Tarchominie. Bardzo dobra komunikacja. W 3 minuty spacerem dojdziesz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Targówek,Warszawa

549 000 zł43 m² 12 914,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie w nowo powstającej inwestycji w świetnie skomunikowanej części Targówka! Bardzo funkcjonalny układ idealny dla singla, pary czy jako lokata kapitału! Termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście Północne,Warszawa

8 500 zł79 m² 107,81 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wykończony W wysokim standardzie apartament W apartamenty murano budynek: apartamenty Murano z przepięknym patio! W budynku znajduje się część handlowo-usługowa, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

829 500 zł56 m² 14 946 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,3m2 Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku Lokal składa się z: -salonu o powierzchni 19m2 -sypialni 12,7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biskupia

Praga-Południe,Warszawa

550 000 zł27 m² 20 287,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kawalerka na kameralnym osiedlu na Pradze Południe! Mieszkanie: kawalerka o powierzchni 27,11 m2 znajduje się na kameralnym osiedlu z 2018 roku, gdzie znajdują się jedynie 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

5 200 zł60 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność Państwu zaprezentować przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 na prestiżowym, nowo wybudowanym osiedlu przy ul. Bokserskiej 71. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

4 000 zł63 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 63m2, piętro 1/8 z windą, w budynku z 2006r. przy ul. Ceramicznej, białołęka, tarchomin. Idealne dla pary, rodziny z dziećmi, studentów lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

578 000 zł57 m² 10 198 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

899 000 zł41 m² 21 926,80 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność prezentować w pełni urządzone w wysokim standardzie mieszkanie, w świetnie skomunikowanej okolicy, które sprawdzi się idealnie zarówno do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocławek,Warszawa

1 300 000 zł70 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Witam, sprzedam - przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na malowniczym Osiedlu Saska na Gocławiu, tuż przy granicy z Saską Kępą. To niezwykła nieruchomość, która łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

719 000 zł46 m² 15 681,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z nowym, 2-pokojowym mieszkaniem znajdującym się na Pradze Południe, zaledwie 5 minut drogi od Promenady: -Nowoczesne, funkcjonalne osiedle -starannie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

1 499 000 zł101 m² 14 841,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedania mieszkanie/lokal biurowy w apartamentowcu "pribo" o powierzchni 101 m2 na Ochocie. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Białołęka,Warszawa

549 000 zł51 m² 10 815,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 50,76 m2, położone w dynamicznie rozwijającej się i przyszłościowej dzielnicy Warszawy. Termin oddania inwestycji to III kwartał 2024r. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 850 000 zł111 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Polecamy wygodne, wykończone w oparciu o detale 4 pokojowe na Wilanowie Budynek z 2007r cegła Ekspozycja północno-południowa Wysokość 2,70 m Mieszkanie przeszło gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

12 000 zł65 m² 184,62 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

#Brief #facts & figures Browary Warszawskie. Dwupoziomowy apartament 65m2 na 17. piętrze z widokiem na panoramę Warszawy. 1 sypialnia na antresoli, 1 łazienka, kuchnia z salonem. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grupy AK Północ

Mokotów,Warszawa

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania. Na żywo wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche, jasne., klimatyczne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

3 600 zł54 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warto obejrzeć na żywo! Polecam Do wynajęcia bardzo ładne ciche dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu na 1 piętrze z tarasem 8m2. Wysoki standard. Ul. Bartycka Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

463 664 zł47 m² 9 898 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Poszukujesz idealnego mieszkania w atrakcyjnej cenie? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę! Termin oddania mieszkań to IV kwartał 2024r. Kupując z nami nie płacisz prowizji! Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 000 zł46 m² 86,28 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,36 m2 usytuowane na piątym piętrze w dzielnicy Wola, przy ulicy Giełdowej. Budynek z 2015 roku. W odległości 500 m metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 400 zł46 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu strzeżonym przy ulicy Jana Kazimierza .Ładny rozkład mieszkania : -salon wyposażony w narożnik rozkładany do spania,stół + 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

962 000 zł60 m² 15 953,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na zamkniętym osiedlu. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (kuchenka indukcyjna, zmywarka, pralka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

932 000 zł55 m² 16 914,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55,1 m2, usytuowane na 5 piętrze w 7-piętrowym bloku z 2010 roku. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na Woli przy ul. Jana.