dowolna

Mieszkania w kamienicy Warszawa - Lista aktualnych ogłoszeń

1 254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 254 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olesińska

Górny Mokotów,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe z osobną, widną kuchnią w samym sercu Starego Mokotowa, spacerem do metra. Stary mokotów | klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe | zielona uliczka - olesińska |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

3 950 000 zł112 m² 35 318,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament Z tarasem W nadbudowie kamienicy przy ul. Radnej - powiśle Penthouse | Taras z panoramicznym widokiem | Zrewitalizowana kamienica z 1905 r | Historyczny charakter |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

435 000 zł22 m² 20 232,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 21,5 m znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1950 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

3 760 zł49 m² 76,28 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. 1 bedroom apartment! Limited-time offer: the full accommodation fee is reduced by 20% the discount is valid until April. This is.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 020 000 zł50 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone na 3 piętrze w kamienicy. Nieruchomość składa się z kuchni, dwóch niezależnych pokoi , oraz łazienki. Stan Nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

649 000 zł37 m² 17 540,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Funkcjonalne, słoneczne, ciche i ciepłe 2-pokojowe mieszkanie, z balkonem i piwnicą, w kamienicy z 1955 r. przy ul. Brechta, w rejonie pl. Hallera. Z okien roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozia

Śródmieście,Warszawa

2 970 000 zł126 m² 23 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1949

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, stare Miasto, ul. Kozia 3/5 Metraż: 126 m (90 m + 36 m drugi poziom) Piętro: 2/2 (mieszkanie dwupoziomowe) Cena: 2 970 000 zł Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

520 000 zł28 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Praga Północ, zabytkowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

963 739 zł37 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1958 roku, tuż obok Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 800 zł123 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferta dobra zarównio na mieszkanie jak na cichą działalność. Super lokalizacja : Śródmieście Południowe, blisko Placu Unii, pól Mokotowskich, łazienek. Klimatyczne osiedle 3 domów projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł64 m² 62,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia rozkładowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z początku dwudziestego wieku i zgodnie z ówczesną sztuką budowlaną wysokimi, blisko czterometrowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Bielany,Warszawa

720 000 zł39 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*Z balkonem | 2 pokoje | 2,8 m wysokości* Wprowadzenie Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na warszawskich Bielanach, w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

1 169 999 zł50 m² 23 353,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Specyfikacja mieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1 m , zlokalizowane przy ul. Wiktorskiej na Starym Mokotowie w Warszawie. Lokal znajduje się na 1. piętrze czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Powiśle,Warszawa

520 000 zł25 m² 21 018,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania kawalerka 24,74 m2 Powiśle ul. Św. Franciszka Salezego. Jasne i funkcjonalne mieszkanie położone na 3 piętrze zabytkowej kamienicy z 1938 roku, bez windy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

479 000 zł21 m² 22 809,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w cudownej okolicy jakimi są Filtry na Warszawskiej Ochocie. Lokal znajduję się w przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

8 000 zł94 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na Mokotowie przy ul. Adama Naruszewicza blisko Puławskiej - Królikarnia. Zabytkowa kamienica rodziny Wróblewskich powstała w latach 1920-1921. Znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Filtry,Warszawa

949 999 zł49 m² 19 387,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Unikatowe, klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w zabytkowej kamienicy Józefa Lipińskiego z 1900 roku najstarszej kamienicy na tym odcinku Aleje Jerozolimskie. To oferta dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

9 220 zł68 m² 134,83 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje! Oferta czasowa: pełna opłata za zakwaterowanie zostaje obniżona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

719 000 zł47 m² 15 168,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

*Wyłącznie w mojej ofercie* Mam Państwu do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną, dwupokojową nieruchomość o powierzchni 47,4 m2 (kw 47,18 m2), znajdującą się na warszawskiej Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

875 000 zł46 m² 19 021,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

***oferta bezpośrednio od właściciela***bez prowizji*** Wszystkich zainteresowanych kupnem proszę o kontakt wyłącznie sms-em, ponieważ otrzymuję bardzo dużo połączeń od pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

9 680 zł102 m² 94,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Elegancja i nowoczesność w sercu Warszawy Jeśli poszukują Państwo wyjątkowej przestrzeni, która łączy historyczny charakter warszawskiej kamienicy z nowoczesnym standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tyniecka

Mokotów,Warszawa

1 550 000 zł67 m² 23 210,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie O powierzchni 66,78 M (faktyczna powierzchnia to ok. 70 M ),W prestiżowej lokalizacji starego mokotowa opis mieszkania prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Plac Thomasa Woodrowa Wilsona

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł16 m² 26 267 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka 16,18 m | Plac Thomasa Woodrowa Wilsona 4 | 425 000 zł Oferujemy na sprzedaż przytulną i w pełni funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 16,18 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone dosłownie 50 m od stacji metra Plac Wilsona, tramwaje, autobusy. Doskonała lokalizacja, w bezpośredniej okolicy, kawiarnie, restauracje, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Warszawa

18 000 zł120 m² 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Reprezentacyjny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy, gdzie historia spotyka się z ponadczasową elegancją. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliskiego

Fort Radiowo,Warszawa

749 000 zł59 m² 12 637 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Bardzo ciche i słoneczne mieszkanie | 3 piętro - 59,27 m | ul. Kaliskiego 29 | Bemowo Cena do negocjacji! Układ mieszkania: - dwa ustawne, jasne pokoje z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kirasjerów

Praga-Południe,Warszawa

575 000 zł34 m² 16 911,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Idealnie ciche! Mieszkanie znajduje się doskonałej lokalizacji w pobliżu Ronda Wiatraczna. Nieopodal planowanej stacji metra. Pomimo bliskości przystanków tramwajowych oraz autobusowych, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

1 500 zł14 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka 14 m2 na Starym Mokotowie przy ul. Madalińskiego tuż przy ul. Puławskiej. Bardzo dobra lokalizacja - pod domem przystanki tramwajowe i autobusowe, tylko 2 przystanki do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 340 zł33 m² 71,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ziemowita

Targówek,Warszawa

1 650 zł14 m² 117,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia piękna i przytulna kawalerka w zrewitalizowanej przedwojennej kamienicy przy ul. Księcia Ziemowita 4 na warszawskim Targówku. Nieruchomość: powierzchnia 14,28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nalewki

Muranów,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na muranowie - nalewki 5 Ekspozycja południowo-wschodnia | Po generalnym odświeżeniu | Funkcjonalny układ | 4. piętro | Ogólnodostępny parking zewnętrzny ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

890 000 zł45 m² 19 928,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy ul. Marszałkowskiej. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakroczymska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł51 m² 58,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą naszego biura. Poszukujemy najemcy, 2 pokojowego, klimatycznego mieszkania położonego w sercu Nowego Miasta, przy ul. Zakroczymskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Ziemowita

Targówek,Warszawa

1 300 zł11 m² 118,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-03-20! Przytulna mini kawalerka w kamienicy przy Ziemowita 4a w Warszawie. Nieruchomość: parter. Modernistyczna kamienica przeszła w 2018 roku całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Powiśle,Warszawa

1 577 000 zł73 m² 21 543,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Wyjątkowe mieszkanie w historycznej kamienicy na Powiślu - Aleja 3 Maja 2, warszawa Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie położone w jednej z najbardziej wyjątkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mirów,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,51m2 na I piętrze przy ul. Ogrodowej 53 (ulica jednokierunkowa). Salon z aneksem kuchennym o pow. 19,3m2 (zabudowa kuchenna, sprzęt agd: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

2 800 zł20 m² 140 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wola / ul. Ogrodowa / 20 m2 / 1 pokój / balkon W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie typu "studio" usytuowane w zrewitalizowanej kamienicy. Czynsz administracyjny w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

1 119 900 zł70 m² 15 998,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 70 m , położone na I piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku z 2000 roku, na prestiżowej Sadybie (mokotów),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

9 500 zł93 m² 102,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Lokal biurowy W odrestaurowanej kamienicy, w prestiżowej lokalizacji 5 pokoi | Prestiżowa lokalizacja | Reprezentacyjne wnętrza | Całodobowa ochrona ***** rozkład pomieszczeń: biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Filtry,Warszawa

7 900 zł85 m² 92,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Historyczny sznyt i absolutna cisza. Kamienica przy Filtrach. Przy ul. Nowowiejskiej, na styku Śródmieścia i Ochoty, to jeden z najbardziej pożądanych punktów na mapie Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

499 000 zł21 m² 23 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie przy Metro Rondo Daszyńskiego Lokalizacja i komunikacja Atrakcyjna okolica w sercu Woli, tylko 300 m do stacji Metro Rondo Daszyńskiego. Doskonała.