dowolna

Mieszkania w kamienicy Warszawa - Lista aktualnych ogłoszeń

1 249 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 249 ogłoszeń

1 285 500 zł85,70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Lokalizacja: mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Woli przy Lasku na Kole, w pobliżu Parku Moczydło. Lokalizacja z szybkim, tramwajowym dojazdem do Śródmieścia. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł50,81 m² 30 505,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Są mieszkania, które oferują dobrą lokalizację. I są takie, które oferują styl życia. To jest zdecydowanie to drugie. Wyobraź sobie miejsce, gdzie wychodzisz z kamienicy i od razu.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł26,87 m² 16 375,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie o ogromnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowane w sercu warszawskiej Pragi Północ, przy historycznej ulicy Wileńskiej 18. To doskonała propozycja dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

1 386 000 zł63 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Wyjątkowy apartament w sercu Powiśla ul. Dobra | Kamienica 1953 r. W jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych części Warszawa na Powiślu, przy ul. Dobrej znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 720 000 zł65,20 m² 26 380,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Kamienica powstała w latach 1932 1933. Mieszkanie znajduje się na 3 z 4 pięter (bez windy). Układ pomieszczeń: - przestronny salon z otwartą kuchnią, - sypialnia główna, - drugi.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 zł20,30 m² 93,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Dąbrowszczaków 8, w cichej i zielonej okolicy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 790 000 zł186 m² 25 752,69 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1912

Wyjątkowy apartament w zabytkowej kamienicy w sercu Warszawy Prestiżowa lokalizacja, wyjątkowa historia i nieograniczony potencjał aranżacyjny to wszystko znajdziesz w tym.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł80 m² 98,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

| polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z klimatem, w czteropiętrowej kamienicy/ brak windy/, w centrum Warszawy. Ładna, czysta klatka schodowa; przedwojenna, zadbana kamienica. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Hampton Home 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z lat 50 na ul. Nowolipie 20 przylegającej do Śródmieścia, zielonej części Woli. Mieszkanie jest dostępne od 1 maja. *****.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł80 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Eko Park english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May z przyjemnością oferuje do wynajęcia słoneczny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł66,20 m² 18 882,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie z duszą, w przedwojennej kamienicy na Woli, wzniesionej w 1936 r. Doskonałe pod inwestycję z uwagi na świetną lokalizację. Żelazna 101.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł46,10 m² 17 353,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m tgqphd|[] , zlokalizowane na 1. piętrzetgqphd|[] zadbanej kamienicy na warszawskiej Pradze-Północ. Lokal jest w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Hampton Home z przyjemnością prezentuje na sprzedaż urocze mieszkanie 2-pokojowe położone w sercu Pragi Północ. Mieszkanie zostało niedawno poddane kompleksowemu remontowi, co zapewnia nowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł48,50 m² 23 092 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.5 m2 o wysokości 3 m co pozwala na poczucie zupełnie innej przestrzeni w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł55,67 m² 16 076,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56m2. W kamienicy z lat 50, w sercu warszawskiego Muranowa, przy ulicy Nowolipki 17a. Nieruchomość usytuowana jest na niskim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

662 900 zł39,50 m² 16 782,28 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Na Starej Ochocie są miejsca, które mają swój niepowtarzalny klimat spokojne, zielone uliczki, przedwojenna atmosfera i kamienice z duszą. To właśnie jedno z nich. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł89 m² 31 460,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1905 roku na ulicy Lwowskiej. Jest to najstarszy dom na Lwowskiej. Po upadku Powstania Warszawskiego dom został.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł40 m² 20 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu piękne dwupokojowe mieszkanie idealne dla pary bądź singla. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się pod adresem Sokołowska 7. Lokalizacja gwarantuje dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł112 m² 102,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 112 M2 Z tarasem 226 M2 - ostatnie piętro! czynsz najmu 11500 zł plus czynsz administracyjny 2900 zł plus energia elektryczna Do wynajęcia komfortowy trzypokojowy apartament w Melody.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 457 zł40,13 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł36 m² 22 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie typu studio z możliwością przerobienia na dwa pokoje o powierzchni 36 m , zlokalizowane na 2. piętrze zabytkowej, pięciopiętrowej kamienicy z 1900 roku, położonej przy.

Szczegóły ogłoszenia

876 000 zł44 m² 19 909,09 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Podstawowe zalety: mieszkanie słoneczne, wysokie, rozkładowe, zadbany budynek z cegły, winda, świetna lokalizacja, tuż przy Ogrodzie Krasińskich i pl. Bankowym. Słoneczne, wysokie (2,85 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 950 zł43,54 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: - Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł129,80 m² 84,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu apartament w jednej z najpiękniejszych lokalizacji warszawskich, tuż obok Parku Łazienkowskiego. Z okien salonu roztacza się widok na Park Łazienkowski - kierunek.

Szczegóły ogłoszenia

1 137 000 zł75,01 m² 15 157,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Kluczowe cechy: mieszkanie ciche, słoneczne, dwustronne, wysokie (3 m), wiele możliwości aranżacyjnych, balkon, pokój kąpielowy z oknem, przedwojenna modernistyczna kamienica z lat 30., 600.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48,26 m² 47,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie, z 2 dużymi pokojami. Lokal 2 - stronny. Bardzo cicha ulica. nowa pralka, nowe wykładziny, nowe sofy mieszkanie idealne również dla 2 niezależnych osób, zamki w drzwiach.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł250 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży, ładne, klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 250 m 2. Na poziomie I, znajduje się: -Przedsionek o pow. 4,4 m 2 -hall, aneks kuchenny, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł124 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękny apartament na Żoliborzu w znakomitej lokalizacji przy metrze Marymont. Do wynajęcia apartament w przedwojennym budynku, w pełni wyposażony i umeblowany. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł82 m² 109,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na Hożej na wynajem od zaraz! ochrona Do wynajęcia przestronne, wysokie mieszkanie w prestiżowej okolicy w centrum Warszawy. Elegancki budynek z monitoringiem, całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40,73 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu na wynajem przytulne, funkcjonalne i ciche 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w klimatycznej kamienicy przy ul. Nowolipki w Warszawie. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł103 m² 31 068 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż mieszkanie o pow 103 m2, zlokalizowane przy ulicy Jasnej z pięknym widokiem. Nieruchomość posiada taras 30m2 wokół całego mieszkania co stanowi rzadką i wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł57,84 m² 20 660,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

idealne mieszkanie na inwestycję pod najem krótkoterminowy. W sercu Starego Miasta. Brak opłat z tytułu podatku od nieruchomości - wyłączona strefa pod konserwatorem zabytków. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł84 m² 94,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w zabytkowej, eleganckiej kamienicy przy ul.Mokotowskiej - jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Nieruchomość Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł63,74 m² 25 086,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Na sprzedaż wyjątkowe, reprezentacyjne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części Warszawy przy ul. Boya-Żeleńskiego, w klimatycznej kamienicy o bogatym rysie.

Szczegóły ogłoszenia

2 680 000 zł99,60 m² 26 907,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Do sprzedaży wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 99,6 m , położony na parterze zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy z 1928 roku przy ul. Mickiewicza na Żoliborzu jednej.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł109 m² 63,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Reprezentacyjne mieszkanie, 109 m ul. Gersona, praga Północ, warszawa Do wynajęcia przestronne, reprezentacyjne mieszkanie w kamienicy na warszawskiej Pradze Północ. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 999 zł121,60 m² 32 894,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Eurovilla prezentuje wyjątkowy apartament na sprzedaż na Mokotowie o powierzchni 121,60 m2 z widokiem na Park Łazienkowski. 4 pokoje, 2 łazienki. Mieszkanie położone jest w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł125 m² 68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 125m2, 2 sypialnie, duży taras, zamknięte osiedle, basen, mokotów budynek: apartamenty Przy Królikarni to komfortowe osiedle mieszkaniowe z 1999 roku położone u zbiegu alei.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 670 330 zł84,36 m² 19 800,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżyńska skwer Lada moment możesz się prowadzić. Inwestycja na ostatnim etapie, w trakcie odbiorów.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł104 m² 17 778,85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Reprezentacyjny apartament w przedwojennej kamienicy - Chmielna 73b Na sprzedaż wyrafinowany apartament o powierzchni 103,74 m , usytuowany w zabytkowej kamienicy z lat 20. XX wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*kamionek* 2 pokoje* Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Pradze-Południe przy ul. Mińskiej 14 od 1.06 Usytuowane na 2 piętrze z 4 w kamienicy z 1939r., która jest po generalnym.