dowolna

Mieszkania w kamienicy Warszawa - Lista aktualnych ogłoszeń

1 249 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 249 ogłoszeń

870 000 zł36,40 m² 23 901,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nowe | senatorska 40 | 2 oddzielne pokoje | metro Widok na panoramę Warszawy, metro pod domem i mieszkanie, do którego nikt jeszcze się nie wprowadził. To oferta dla osób, które szukają gotowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł60,60 m² 59,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie usytuowane na 2 piętrze budynku położonego na Ochocie przy ul. Lelechowskiej. Mieszkanie o pow. 60,60 m2 składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł34 m² 17 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zamieszkaj od zaraz w mieszkaniu, gdzie komfort łączy się ze świetną lokalizacją! To przestrzeń idealna dla osób, które chcą wprowadzić się bez żadnych nakładów odświeżone wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł65 m² 31 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Pięknie wyremontowane mieszkanie z balkonem w kamienicy z 1936 roku. Znakomita lokalizacja nieopodal Placu Bankowego i Al Jana Pawła II. Mieszkanie na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

645 000 zł34,69 m² 18 593,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy blisko stacji metra Młynów Warszawa, wola, ul. Górczewska Dwupokojowe mieszkanie metraż: 34,69 m2 piętro: 1 z 4 pełna własność, możliwość posiłkowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł88,94 m² 25 297,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 89 m , zlokalizowane przy ul. Poznańskiej 14 w Warszawie miejscu, które do dziś zachowało ducha dawnej, przedwojennej stolicy. Parametry: *.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł97 m² 24 742,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Apartament znajduje się w historycznej kamienicy z 1928 roku, zaprojektowanej przez znanego architekta Zdzisława Mączeńskiego, wybudowanej specjalnie dla pracowników Banku Polskiego. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł42 m² 23 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, zlokalizowane na 3 z 4 pięter w kamienicy z 1956r. Mieszkanie po generalnym remoncie jest gotowe do wprowadzenia - obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł38,73 m² 74,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, ciche, ciepłe i przytulne mieszkanie przy ul. Wiktorskiej , na Warszawskim Starym Mokotowie. W skład lokalu wchodzi pokój z przestronnym aneksem kuchennym wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł55 m² 15 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Klucze w biurze I Dostępny spacer 3D I 2 miejsca postojowe w garażu jako opcja O mieszkaniu Ustawne i jasne mieszkanie 2-pokojowe z dużą, oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł38 m² 21 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2 pokoje 38 m Powiśle / Śródmieście Elektrownia Powiśle Prezentujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 507 839 zł58,90 m² 25 599 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł46,96 m² 16 822,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie. Atuty: duże okna, bardzo dobre doświetlenie wnętrz funkcjonalny układ (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł53,80 m² 18 773,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 53,8 mkw. położone w klimatycznej kamienicy na warszawskim Mokotowie, na granicy ze Śródmieściem, przy ul. Nowosieleckiej 20.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł95,90 m² 39 624,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament w wyjątkowej kamienicy z 1936 r. z windą całkowicie zrewitalizowanej przez Landeskrone. Miejsce dla osób ceniących elegancję, oryginalność oraz luksus. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł99,52 m² 59 284,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Prezentujemy Państwu luksusowe, przestronny apartament na sprzedaż w prestiżowej, zrewitalizowanej kamienicy Hoża 42. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to wysokiej klasy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cichego mieszkania w kamienicy położonej na Mokotowie w pobliżu Metra. Opis mieszkania Dwu pokojowe o powierzchni 40 m2 położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł111,85 m² 14 215,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w kamienicy Praga-Północ, ul. Ratuszowa Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 111,85 m , położone na 1. piętrze w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł87,16 m² 20 651,68 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna, zlokalizowana przy ul. Noakowskiego 14 w kamienicy z 1956 roku, na 4. piętrze z windą. Lokal o powierzchni 87,16 m został.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł43 m² 132,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście_stare miasto_plac zamkowy Apartament znajduje się na 2. piętrze kamienicy w centrum Placu Zamkowego. Koszt - czynsz najmu 4.800 ZŁ + 900 CZYNSZ ADMINISTRACYJNY = 5.700 ZŁ/M-C.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł59 m² 27 118,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Bez prowizji. Oferta na wyłączność mkre. Wynagrodzenie biura pokrywa W całości strona sprzedająca. Są mieszkania, które kupuje się metrami. I są takie, które kupuje się atmosferą. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł55 m² 25 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Eleganckie mieszkanie na sprzedaż ul. Śniadeckich 18, warszawa Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 55 m położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, klimatyczne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji przy Al. Solidarności na Woli. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, nie było wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł62 m² 24 112,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Podstawowe zalety: mieszkanie idealnie ciche, słoneczne, dwustronne, rozkładowe, wysokie, gotowe do wprowadzenia, kilka kroków od Łazienek Królewskich, przedwojenna wyremontowana kamienica z 1932 r.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł30 m² 31 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perełka inwestycyjna na starówce! Bardzo jasne i wygodnie urządzone mieszkanie. Pomimo niewielkiego metrażu zaaranżowano dużo miejsca do przechowywania. Idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 370 000 zł78,50 m² 30 191,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Mieszkanie na jednej Z ulubionych ulic warszawiaków Gotowe do wprowadzenia | Śródmieście | Kawiarnie, restauracje, sklepy tuż za rogiem Stylowe mieszkanie z loftowym twistem, z zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja - u zbiegu ul. Wilczej i Marszałkowskiej. Reprezentacyjna, zabytkowa kamienica; zadbana klatka schodowa; winda; zamknięte podwórze. Piękne mieszkanie, z klimatem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł78 m² 13 717,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Odkrytej budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 78m2 posiada: - dwa pokoje, - b.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł150 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Jasne, przestronne mieszkanie W sercu miasta Słoneczne | Świeżo po remoncie | Blisko komunikacji | Miejsce garażowe | Nieopodal stacji Metra | Dostępne od zaraz ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł29 m² 120,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie jednopokojowe ( I piętro) z otwartą kuchnią, w przedwojennej kamienicy na Saskiej Kępie. Znajduje przy ul. Szczuczyńskiej ( róg Radziłowskiej), niedaleko Pl. Przymierza.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł47,17 m² 22 683,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 47,17 m , położone w kamienicy z 1956 roku, zlokalizowane w samym sercu Warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł23,66 m² 38 038,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Unikatowy apartament o powierzchni 23,66 m2 z ogródkiem w doskonałej lokalizacji przy ul. Hożej 50. Kamienica przy ul.Hożej 50 to zrewitalizowany budynek z XIX wieku zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 481 650 zł49,39 m² 29 998,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1896

Mieszkanie 49,39 m2 | kawalerka premium | zabytkowa kamienica | widna kuchnia | Piętro 2/4 | Piwnica | Czynsz 800 zł | Własnościowe z kw Mieszkanie Przestronna kawalerka o wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł26 m² 150 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w kamienicy w sercu miasta Szukasz miejsca z duszą, historią i widokiem, który zapiera dech w piersiach? Mamy dla Ciebie prawdziwą perełkę - świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł24 m² 31 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Wyjątkowy apartament w sercu Warszawy ul. Smolna | panorama miasta | loggia | 3 m wysokości Na sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 23,5 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 600 zł48,15 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Oferuję Państwu do sprzedaży wyjątkową nieruchomość ze względu na fantastyczne położenie na Starym Mieście przy ul.Świętojańskiej tuż przy Placu Zamkowym. Salon , sypialnia , łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Zygmunta Krasińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku (bez widny) Rok budowy: 1959 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł52,60 m² 21 863,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Warszawy. Idealne do zamieszkania lub na biuro. Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6 m , położone na wysokim parterze odnowionej,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł35,30 m² 13 031,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Oferujemy unikatową nieruchomość, która jest połączeniem autentycznego, przedwojennego ducha Pragi z przyszłościowymi, ekologicznymi rozwiązaniami. Mieszkanie 35,3 m2 (duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Nowiniarskiej 8 o powierzchni 40 m2, znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy z windą. Mieszkanie jest przystosowane dla pary, lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem znajdujące się na 4 piętrze w 6 piętrowej kamienicy z windą przy ul. Grójeckiej 116 na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij