dowolna

Mieszkania w kamienicy Warszawa - Lista aktualnych ogłoszeń

1 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 134 300 zł57 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Widne I słoneczne! blisko metra! parking! Jasne, widne, rozkładowe mieszkanie, tuż przy stacji Metra Wilanowska. Przestronny, ustawny salon (23m2), oddzielna, widna kuchnia (10m2), wygodna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hoża

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 200 000 zł74 m² 43 537,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowy apartament, położony przy ulicy Hożej w jednej z najpiękniejszych kamienic Warszawy z 1890 roku. Całość zaprojektowana wyjątkowo oryginalnie i wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

530 000 zł19 m² 27 895 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

.Piękny Muranów! Jedna z najbardziej zielonych dzielnic Śródmieścia! Prezentujemy piękną kawalerkę w kamienicy z roku 1950 po generalnym remoncie przy ulicy Nowolipki. Usytuowaną na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukamy pierwszego najemcy! Wymagany najem okazjonalny. Oferujemy do wynajęcia piękne, widne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2, zlokalizowane przy ul. Krasińskiego na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hertza

Anin,Warszawa

990 000 zł72 m² 13 769,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie z niepowtarzalnym klimatem i historią. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze (poddaszowym) odnowionej, przedwojennej kamienicy. Pierwotne plany przewidywały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniardwy

Służew,Warszawa

3 990 zł45 m² 88,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 45m2, piętro 4/7 z windą, w budynku z 1966r. przy ulicy Śniardwy, mokotów Służew. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Cena: 3990.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Skaryszewska

Praga-Południe,Warszawa

640 336 zł26 m² 24 809,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Rewitalizacja kamienicy przy ulicy Skaryszewskiej jest kolejnym wyzwaniem deweloperskim, jakiego podejmujemy się do realizacji w najbliższych miesiącach. Położona na praskim Kamionku kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Centrum,Warszawa

31 000 zł150 m² 206,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament 150M2, 4 pokoje, wysoki standard, wyjątkowa lokalizacja, koszykowa, śródmieście budynek: kameralna inwestycja o wysokim standardzie na Śródmieściu, zapewniająca komfort i prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

1 299 000 zł59 m² 22 016,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty tel. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58,19 m2 w na Mokotowie - Racławicka. Okolica stacji metra Racławicka. Podstawowe informacje: mieszkanie do odświeżenia lub remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobrowoja

Praga-Południe,Warszawa

849 950 zł50 m² 16 857,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikalne dwupokojowe mieszkanie powstałe w wyniku nadbudowy kamienicy z lat 50. - stan deweloperski (z możliwością wykończenia pod klucz) - powojenna, klimatyczna kamienica - przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Ochota,Warszawa

2 556 752 zł128 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w kamienicy z 1938 roku przy ul. Niemcewicza 7/9 na Starej Ochocie. Jest to doskonale skomunikowana okolica znajdująca się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 900 000 zł105 m² 18 095,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Mam dziś do zaoferowania Państwu mieszkanie w przedwojennej, odrestaurowanej kamienicy, w sercu miasta Warszawy, u zbiegu ul. Emilii Plater i Nowogrodzkiej! Świetna okazja dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 583 000 zł88 m² 17 989 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Tylko u Nas. Znakomita lokalizacja. Ulica Marszałkowska tuż obok Placu Konstytucji. Nieruchomość sprzedawana jest jako lokal mieszkalny, bo takie też zastosowanie widnieje w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raszyńska

Ochota,Warszawa

2 500 zł33 m² 76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Cena do negocjacji! mieszkanie idealne na biuro. Centrum Starej Ochoty. Doskonały punkt komunikacyjny. Przedwojenna, zadbana kamienica; zamknięte podwórze. Ładna klatka schodowa. Lokal po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

1 484 000 zł55 m² 26 981,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokum ma 55 m2 i składa się z: - dużego pokoju z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 1950 r. przy ul. Nowogrodzkiej, śródmieście Południowe. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4500 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarchomińska

Praga-Północ,Warszawa

540 000 zł30 m² 18 274,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 29,55 m2, zlokalizowane przy ul. Tarchomińskiej w dzielnicy Praga- północ. Mieszkanie: 1 pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią, oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

2 750 zł32 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, 2-pokojowe, umeblowane mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w budynku przy ul. Nowolipki w Śródmieściu, w zachodniej części Muranowa. Mieszkanie o pow. 32 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

2 299 000 zł97 m² 23 701 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Unikalny apartament, dotychczas w posiadaniu jednej rodziny od 74 lat. Enklawa ciszy i zieleni w samym centrum Warszawy. Prestiżowa lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 400 000 zł69 m² 20 289,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

**lokalizacja:** Adres: żelazna 67 Sąsiedztwo: browary Warszawskie, fabryka Norblina **parametry Mieszkania:** * Powierzchnia: 69 m + Loggia: 4.5 m -salon 30m -sypialnia 10 m -łazienka 4m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwoleżerów

Mokotów,Warszawa

5 500 zł82 m² 67,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Stylowe mieszkanie przy Łazienkach Królewskich z miejscem parkingowym, ul. Szwoleżerów 3 Piękne, ciche mieszkanie z bardzo dużym balkonem przy Parku Łazienkowskim. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Północ,Warszawa

865 000 zł40 m² 21 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przedstawiam do sprzedaży wyjątkowe studio, znajdujące się w sercu Pragi Północ. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Jego nowa odsłona doskonale oddaje ducha tej części Warszawy. Wysokie na ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sielce,Warszawa

749 000 zł52 m² 14 403,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości o powierzchni ponad 51m2 w budynku z cegły z lat 50. Mieszkanie jest bardzo atrakcyjnie położone- wygodne dojazdy komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

2 600 zł31 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie, zabytkowa kamienica, bardzo dobry punkt komunikacyjny - metro 200 m. Wynajem 2000 zl, czynsz 600 zl plus opłaty licznikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Mirów,Warszawa

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum na wynajem Elektoralna 26 2 pokoje Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 43 mkw zlokalizowane w bardzo dobrym miejscu na mapie Warszawy, dookoła przedwojenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Latawiec,Warszawa

865 000 zł32 m² 27 460,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 35m2 usytuowane na trzecim piętrze w sześciopiętrowej kamienicy z windą na kultowym osiedlu Latawiec, którego układ urbanistyczny jest wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł56 m² 21 582,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty tel. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55,6 m2. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszno

Wola,Warszawa

819 000 zł39 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Prezentowane mieszkanie mieszczące się na 4 (ostatnim) piętrze budynku, to gotowe do wprowadzenia się dwa pokoje, łazienka, przedpokój oraz jasna kuchnia. W budynku znajduje się winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od 1 maja 2024. Oferuję do wynajęcia przestronną kawalerkę w doskonałej lokalizacji przy ul. Hożej, w Śródmieściu Południowym. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość do wynajęcia powiśle, bartoszewicza główne atuty - centralna lokalizacja - lokal klimatyzowany, - klimatyczne wnętrze, - w bliskiej odległości pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Stary Mokotów,Warszawa

699 000 zł34 m² 20 337,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Chciałbyś wyprowadzić się "na swoje" ale nie chcesz obciążać się zbyt dużym kredytem? Cenisz sobie możliwość korzystania z pełnej miejskiej infrastruktury bez.