dowolna

Mieszkania w kamienicy Warszawa - Lista aktualnych ogłoszeń

1 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Służewska

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 199 900 zł49 m² 24 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Tylko W the estate warsaw! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane pod jednym z najbardziej wyjątkowych adresów na Śródmieściu Południowym. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Skorosze,Warszawa

475 000 zł34 m² 13 970,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mam przyjemność prezentować kawalerkę o świetnym układzie i w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, z możliwością aranżacji na 2 pokoje. Mieszkanie znajduje się na Starym Ursusie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

900 000 zł48 m² 18 583,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż wysokie i widne dwupokojowe mieszkanie na Sielcach. Park Promenada i Łazienki Królewskie w bliskim sąsiedztwie. Mieszkanie jest dwustronne, okna wychodzą na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Styki

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł46 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwa osobne pokoje oraz osobną kuchnią w kamienicy na Saskiej Kępie. Mieszkanie oddalone 5 minuty od ul. Francuskiej. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie spokój i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

950 000 zł54 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować piękne, 2pokojowe mieszkanie na warszawskiej Starej Pradze. Lokum o powierzchni 54 składa się z: - dużego pokoju z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordynacka

Śródmieście,Warszawa

2 050 000 zł73 m² 28 082,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż lokal zlokalizowany na parterze w zabytkowej "kamienicy Ordynacka". Lokal posiada 2 osobne wejścia (z dwóch osobnych klatek schodowych), więc może być podzielony na 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Muranów,Warszawa

880 000 zł44 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2pok. mieszkanie na warszawskim Muranowie. 44 metrowe lokum składa się z: - pokoju dziennego - kuchni połączonej z pokojem za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kępna

Mokotów,Warszawa

950 000 zł54 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferujemy na sprzedaż widne, wysokie (około 3,5 m), przestronne i niezwykle ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, w kamienicy na Starej Pradze. Mieści się ono na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

755 000 zł43 m² 17 652,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność prezentować mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,77m na 3 piętrze w kamienicy z 1954 roku z windą! Na metraż 42,77m składa się: -Salon 16,11 m -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waliców

Śródmieście,Warszawa

7 700 zł74 m² 104,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, wyremontowane mieszkanie W kamienicy na ul. Waliców 3 pokoje, 74m2 bardzo wysoki standard budynek: kamienica powstała w latach 1910 - 1914. Zachowała się w dobrym stanie, choć jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grenadierów

Kamionek,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Wygodne mieszkanie położone na III piętrze w kamienicy na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu z 1960 r. Mieszkanie jasne i słoneczne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac gen. Józefa Hallera

Praga-Północ,Warszawa

799 000 zł46 m² 17 182,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Praga-Północ, plac Hallera | mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2020 roku | 3 pokoje z otwartą kuchnią | odnowiona kamienica z lat 50-tych | 6 piętro z windą Mieszkanie 46,26 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł81 m² 67,90 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 81 m2 składa się z dwóch dużych pokoi, jeden mały pokój, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. - pokój 27 m2, - pokój 21 m2, - pokoik 7 m2 (pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

5 850 zł100 m² 58,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Klimatyczne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy ( z 1900 r), w bardzo dobrej lokalizacji ( niedaleko hotelu Novotel), przy ul. Nowogrodzkiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 550 000 zł76 m² 20 394 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w przedwojennej kamienicy na warszawskim Mokotowie przy ul. Puławskiej 14. Doskonała lokalizacja, dla osób szukających nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Skorosze,Warszawa

475 000 zł34 m² 13 970,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipie

Muranów,Warszawa

936 000 zł58 m² 16 278,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3/4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w niskim 3- piętrowym budynku z cegły na Muranowie. Lokalizacja: przystanek tramwajowy 200 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berezyńska

Saska Kępa,Warszawa

1 290 000 zł46 m² 27 861,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości na Saskiej Kępie. Mieszkanie znajduje się na ulicy Berezyńskiej w kamienicy z 1938 roku. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniwersytecka

Stara Ochota,Warszawa

1 592 000 zł80 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Stara Ochota, kolonia Staszica, ul. Filtry, uniwersytecka Na sprzedaż przestronne, wysokie (3,5m) 2-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Ochocie o powierzchni. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

950 000 zł50 m² 18 811,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Wyjątkowa okolica, mieszkanie z duszą i balkonem, w zabytkowej kamienicy po remoncie, w bliskości Parku Morskie Oko, łazienek, i klimatycznych uliczek Starego i Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skaryszewska

Praga-Południe,Warszawa

951 670 zł38 m² 24 899,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na granicy Pragi Północ i Pragi Południe przechodzi rewitalizację kamienica z 1936 roku. Będzie wyposażona we wszelkie nowoczesne udogodnienia techniczne, ale z zachowaniem elementów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Powiśle,Warszawa

950 000 zł53 m² 18 033,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1878

Prezentowana nieruchomość znajduje się na 1 piętrze kamienicy przy jednej z najstarszych ulic Pragi Północ, ulicy Jagiellońskiej. Ciąg kamienic na ulicy Jagiellońskiej tworzy niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

699 000 zł36 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Jeżeli szukasz klimatycznego mieszkania w prestiżowej, świetnie skomunikowanej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowiecka

Saska Kępa,Warszawa

1 990 000 zł96 m² 20 815,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

To zdecydowanie nie jest mieszkanie dla wszystkich! Przestrzeń stworzona z dużą dozą artystycznego polotu! Przestrzeń, która inspiruje, intryguje i pozwala poczuć klimat lasu w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

743 000 zł29 m² 25 620,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością prezentujemy Państwu doskonałą ofertę zakupu mieszkania położonego w sercu Warszawy. Doskonałe pod booking i nie tylko. Mieszkanie o powierzchni 29m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Genewska

Saska Kępa,Warszawa

1 000 000 zł53 m² 18 903,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Saska Kępa to jedno z najbardziej atrakcyjnych i prestiżowych miejsc na mapie Warszawy. Znana jest ze swojego unikatowego charakteru, który łączy w sobie spokój z pulsującym życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skaryszewska

Praga-Południe,Warszawa

841 120 zł34 m² 24 899,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wersalska

Saska Kępa,Warszawa

4 550 zł60 m² 75,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Rezerwacja do 17. czerwca. Oferta nie dotyczy sprzedaży. For english please scroll down. Przestronne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoszewicza

Powiśle,Warszawa

2 050 000 zł61 m² 33 606,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Przedstawiam na sprzedaż luksusowe mieszkanie na pograniczu Śródmieście z Powiślem w Warszawie, przy ul. Bartoszewicza z pięknym widokiem - co rzadko sie zdarza! Z okna możemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac gen. Józefa Hallera

Praga-Północ,Warszawa

799 000 zł46 m² 17 182,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Digital Broker prezentuje idealne mieszkanie 3 pokojowe w kamienicy do zamieszkania od zaraz przy Placu Hallera na Pradze-Północ. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł94 m² 106,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament w samym centrum Warszawy przy ulicy Mokotowskiej. Trzy pokoje, kuchnia w planie otwartym i łazienka z wanną. Klimatyczna kamienica, spokojne sąsiedztwo. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skaryszewska

Praga-Południe,Warszawa

1 507 800 zł59 m² 25 599,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gandhiego

Górny Mokotów,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Funkcjonalne, klimatyczne wygodne 2 pok. mieszkanie o powierzchni 45m2 z 2 oddzielnymi pokojami, w starannie odrestaurowanej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rabsztyńska

Wola,Warszawa

2 590 zł40 m² 64,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pracujemy W święta Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe premium na Woli o powierzchni 40 mkw, składający się z 3 pokoi w tym: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Olszynka Grochowska,Warszawa

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dobra cena! Doskonała lokalizacja. Możliwość wynajęcia dla rodziny lub na działalność Bardzo ładne, 3-pokojowe, wysokie 3m rozkładowe mieszkanie z widną, osobną kuchnią 14m Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! czyste, umeblowane 2 pokoje Z samodzielną kuchnią - W super lokalizacji! praktycznie centrum : kamienica na Żelaznej pomiędzy ul Złotą i al Jerozolimskimi; 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

1 100 000 zł48 m² 22 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje na sprzedaż znajdujące się w doskonałej lokalizacji 2 pokoje w kamienicy na Powiślu. Kamienica znajduje się w pobliżu Elektrowni.

Szczegóły ogłoszenia