dowolna

Mieszkania w kamienicy Warszawa - Lista aktualnych ogłoszeń

1 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Śliwice,Warszawa

869 000 zł55 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż 55 m2, piętro 1/2 bez windy, w budynku z cegły z 1938 r., Praga Północ, Pelcowizna. Wykończone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 589 000 zł50 m² 31 780 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu w zabytkowej kamienicy Izaaka Rothberga wzniesionej w roku 1894. Kamienica zlokalizowana jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czeczota

Wierzbno,Warszawa

1 070 000 zł49 m² 21 998,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szukasz mieszkania w otoczeniu zieleni, z dostępem do dużego ogrodu tylko dla mieszkańców? Szukasz miejsca świetnie skomunikowanego, ale jednocześnie z dala od ulicznego zgiełku? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grottgera

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł18 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam kawalerkę gotową do użytku, 18 m2 w suterenie (-0,5 piętra). Zakup bezpośrednio od właściciela. Genialna lokalizacja: 1 minuta do nowo powstającej linii tramwajowej, 7 minut do wum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł47 m² 24 416,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 47 metrowy apartament po generalnym remoncie na 6 piętrze w kamienicy w samym sercu Warszawy przy Alejach Jerozolimskich. Lokal jest wyremontowany z przeznaczeniem na biuro, może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

11 000 zł51 m² 215,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się ofertą nieruchomości do wynajęcia przy ul. Foksal 13/15. **lokalizacja:** Nieruchomość znajduje się w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Foksal 13/15 w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

539 000 zł18 m² 29 229,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Kawalerka usytuowana na 2 piętrze w kamienicy 6-cio piętrowej zlokalizowana na warszawskim Mokotowie przy przy ul. Puławskiej. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Wejścia na korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

999 900 zł43 m² 23 253,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świeżo wyremontowanego mieszkanie na Warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie jest dwustronne - ciche i słoneczne. Jest zupełnie nowe - przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek Komfortowe mieszkanie położone przy ul. Rakowieckiej, dosłownie 150 m od stacji metra Pole Mokotowskie. Mieszkanie jest jednocześnie ciche, okna mieszkania wychodzą na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cicha

Powiśle,Warszawa

2 464 000 zł103 m² 23 996,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Prezentujemy Państwu mieszkanie w samym sercu Powiśla o powierzchni 102,68m2, położone na 2 piętrze kamienicy z 1936 roku, kilka minut spacerem od stacji metra Centrum Nauki Kopernik. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

860 000 zł49 m² 17 444,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w Centrum Warszawy, przy ul. Chmielnej 122/25 Oferta na wyłączność. Nieruchomość ma 49 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Plac Konesera

Szmulowizna,Warszawa

1 250 000 zł52 m² 23 997 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wszystkie widoczne na zdjęciach meble i sprzęty są w cenie mieszkania, a mieszkanie jest dostępne od marca. Na mieszkanie o powierzchni 52,9 m2 na 4 piętrze z windą, składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

1 195 000 zł51 m² 23 625,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Szukasz wysokiego mieszkania w zadbanej kamienicy blisko centrum miasta, w otoczeniu zieleni? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję fenomenalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

8 000 zł93 m² 86,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: - pierwsze piętro w kameralnej, przedwojennej willi na Mokotowie (mokotów Wyględów). Powierzchnia: 93 m . Rozkład: - elegancki hall. - przestronny salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł46 m² 22 826,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę dwupokojowego, dwustronnego mieszkania charakteryzującego się solidnym wykończeniem, zaprojektowanych przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Nowa Praga,Warszawa

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przed Państwem wyjątkowe mieszkanie przy Parku Praskim w niskim zabytkowym budynku z cegły otoczonym zielenią z 1950 roku Tylko 400 metrów od Dworca Wileńskiego, gdzie wsiądziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stefana Batorego

Stary Mokotów,Warszawa

2 700 zł28 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio 28M2 przy metrze pole mokotowskie, czynsz administracyjny W cenie najmu, dodatkowo płatne zużycie prądu budynek: budynek z 1968 roku usytuowany na Mokotowie przy ulicy Batorego otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

480 000 zł26 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność prezentować Państwu kawalerkę w formie otwartego studio, o powierzchni 26 m2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1968 roku przy Placu Szembeka na Gocławku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł120 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 120 m2, na prestiżowym osiedlu "kamienica Pod Strzelcem", przy ul. Żelaznej 41, róg ul. Siennej (na pograniczu dzielnic Wola i Śródmieście). Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł80 m² 55,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

dostępne od 02.04.2024 Na wynajem przestronne 80,5m2 z przeznaczeniem na biuro. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi + dwóch mniejszych, które mogą być przeznaczone na przykład na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Muranów,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Muranów/ śródmieście - atrakcyjne ciche 2 pokoje Z kuchnią! Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, przy ulicy Dzielnej na Muranowie. Rozkład : Lokal 50m2 ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Stary Żoliborz,Warszawa

3 700 zł58 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz mieszkania w samym sercu Starego Żoliborza, w przedwojennej kamienicy ? Czy doceniasz wysokie wnętrze, ponadstandardowo duże okna oraz przestronny widok ? Czy lubisz kiedy zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

16 000 zł135 m² 118,52 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczny apartament Z widokiem na panoramę miasta Dostępne od połowy Października budynek: inwestycja Meridian przy ul. Chłodnej 48/50 to budynek stworzony został dla tych, którzy estetykę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Żoliborz,Warszawa

2 950 zł28 m² 105 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta: 27.03.2024 Do wynajęcia nowa skąpana w słońcu kawalerka w klimatycznej kamienicy na Starym Żoliborzu (VII kolonia) wg projektu Barbary i Stanisława Brukalskich. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pytlasińskiego

Mokotów,Warszawa

3 600 zł44 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zapewni Ci możliwość wprowadzenia do czystego, świeżego lokalu. Lokalizacja między ulicą Puławską a Belwederską zapewni doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

1 280 000 zł82 m² 15 697,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Ładne 3 pokoje/81,54 M2 W odnowionej kamienicy Z 1937 roku. Kamionek - blisko Parku Skaryszewskiego. Klimatyczny apartament po kapitalnym remoncie w 2018 roku; wysoki 3, 05m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Praga-Północ,Warszawa

1 128 000 zł62 m² 18 048 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,5m2, usytuowane na ostatnim piętrze w kamienicy z 1937roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Północ - w najlepiej skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słupecka

Ochota,Warszawa

6 500 zł112 m² 58,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem klimatyczne i jasne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w cichej, zielonej i urokliwej części Starej Ochoty. Mieszkanie o pow. 112 m2 składa się z 4 pokoi, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

629 000 zł34 m² 18 445,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Świetna lokalizacja kamienicy, w sąsiedztwie Łazienek Królewskich (odległość 130m) Mieszkanie z widokiem na podwórze, w oddali na Park. Kamienica z 1938r. po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

8 000 zł120 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Ochota,Warszawa

2 556 752 zł128 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w kamienicy z 1938 roku przy ul. Niemcewicza 7/9 na Starej Ochocie. Jest to doskonale skomunikowana okolica znajdująca się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

2 300 000 zł162 m² 14 238,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1937

6 pokoi/162 mkw (całe piętro) W kamienicy Z 1937 roku na kamionku. Klimatyczny apartament po kapitalnym remoncie w 2018 roku; wysoki 3, 05m, z oryginalną dębową klepką (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

799 000 zł37 m² 21 884,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty: tel. Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w spokojnej i cichej lokalizacji przy prestiżowych Łazienkach Królewskich, w sercu stolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Oleandrów,Warszawa

890 000 zł30 m² 29 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu przepiękne, dwupokojowe mieszkanie tuż przy Placu Unii Lubelskiej. Powierzchnia całkowita wynosi 30m2. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 300 000 zł48 m² 27 010,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Unikatowe mieszkanie w kamienicy na Żoliborzu.Dwupokojowe mieszkanie blisko parku, Teatru Komedia i Sadów Żoliborskich. Pokój dzienny z otwartą i widną kuchnią, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Częstochowska

Zielona,Warszawa

995 000 zł53 m² 18 777,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Starej Ochocie - dzielnicy stworzonej dla osób ceniących sobie spokój a zarazem lubiąca bliskość centrum miasta. Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł26 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 26 m2, w świetnej lokalizacji, tuż przy Placu Zbawiciela, przy ul. Mokotowskiej. Wyjątkowe położenie budynku pozwala na przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

990 000 zł54 m² 18 245,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwupokojowe mieszkanie na Starych Bielanach w przedwojennej kamienicy. Dwa duże pokoje (jeden z balkonem), widna kuchnia, łazienka z prysznicem oraz przedpokój. Obecnie lokal wynajmowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

899 900 zł60 m² 15 124,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie jasne, ciepłe w doskonałym punkcie Mokotowa. Kamienica z roku 1935r znajduje się przy zbiegu ulicy Czerniakowskiej oraz Al. Polski Walczącej. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowolipie

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 150 zł18 m² 119,44 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below 2500 zł ze wszystkimi opłatami Samodzielna mikro-kawalerka po generalnym remoncie w 2021, umeblowana i wyposażona, w pięknej kamienicy z 1953 r., po remoncie elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 900 000 zł105 m² 18 095,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Mam dziś do zaoferowania Państwu mieszkanie w przedwojennej, odrestaurowanej kamienicy, w sercu miasta Warszawy, u zbiegu ul. Emilii Plater i Nowogrodzkiej! Świetna okazja dla inwestora.