dowolna

Mieszkania w kamienicy Warszawa - Lista aktualnych ogłoszeń

1 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tumska

Włochy,Warszawa

675 000 zł51 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania w pięknie odrestaurowanej kamienicy na Warszawskich Włochach Mieszkanie znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

1 980 000 zł90 m² 22 122,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Eurovilla prezentuje słoneczne mieszkanie o powierzchni 90m2 do własnej aranżacji, usytuowane w przedwojennej kamienicy z 1930 roku. Lokalizacja Stary Mokotów to niezwykle pożądana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Wola,Warszawa

2 800 zł20 m² 140 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For rent a studio flat in wola District. The apartment consists of: kitchen with living area, sofa bed, desk and bathroom with shower. Great location close to metro, trams, buses. Many shops and.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

1 069 000 zł56 m² 18 950,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie z potencjałem przy Alei Niepodległości 130 Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Lokum ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

3 423 zł22 m² 155,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| all information available in English | Toda la información disponible en español | Oferuję do wynajęcia nowoczesne studio o powierzchni 22 mkw na parterze w przedwojennej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

850 000 zł60 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Kamienica po generalnym remoncie W cenie piwnica i miejsce parkingowe na podwórzu Przestrzenne, dwustronne mieszkanie do własnej aranżacji. Dwie sypialnie i salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Nowa Praga,Warszawa

865 000 zł56 m² 15 356 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Piękne, unikatowe i niezwykle przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w sercu Nowej Pragi. Lokalizacja Nowa Praga, to jedna z najciekawszych architektonicznie lokalizacji na mapie prawobrzeżnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

1 700 000 zł75 m² 22 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie o pow.74,49 m2 na pierwszym piętrze w przedwojennej kamienicy z 1938r. (bez windy) Stary Mokotów, al. Niepodległości. Składa się z 3 pokoi ( jeden z dużym balkonem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Michałowskiego

Włochy,Warszawa

670 000 zł54 m² 12 316,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferta zakupu mieszkania do generalnego remontu blisko Stawu Koziorożca. Możliwość zakupu dwóch mieszkań w pionie w tej kamienicy. Nowy właściciel nabywa prawa do połowy działki, połowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł45 m² 82,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla pary! Jeśli szukasz połączenia ciszy i lokalizacji w sercu miasta, przyjrzyj się tej ofercie. Niewątpliwą zaletą mieszkania jest połączenie bliskości licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł78 m² 51,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal Mieszkalny w Kamienicy, pow. 77 m2 - Oferta na biuro - Śródmieście, centrum, pkp Warszawa Centralna, pkin, ch Złote Tarasy Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kawcza

Praga-Południe,Warszawa

810 000 zł54 m² 14 862,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Oferuję trzypokojowe mieszkanie (własność hipoteczna) przy spokojnej ulicy, na pierwszym piętrze kameralnej jednopiętrowej kamienicy z 1948 roku. Kamienica jest po gruntownym remoncie w roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Niepodległości

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł20 m² 150 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cozy studio apartment available for rent on Aleja Niepodległości Street. The apartment features a sofa bed, kitchenette, table, wardrobe, tv and bathroom. Located in a prime area with excellent.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lewicka

Mokotów,Warszawa

825 000 zł40 m² 20 886,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie jednopokojowe z dużym balkonem, ulokowane na pierwszym piętrze klimatycznej dwupiętrowej kamienicy położonej przy cichej uliczce na Starym Mokotowie. Doskonała komunikacja z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdecka

Praga-Południe,Warszawa

712 000 zł47 m² 15 213,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz 2 pokojowego mieszkania w klimatycznej przedwojennej kamienicy, po kompleksowym remoncie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

2 700 000 zł124 m² 21 739,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Mam przyjemność zaprezentować nietuzinkowe, bardzo widne mieszkanie o powierzchni 124,2 m zlokalizowane na Powiślu. Kamienica Kamienica znajdująca się na warszawskim Powiślu, przy alei 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powiśle,Warszawa

1 170 000 zł59 m² 19 830,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowana na Powiślu w przedwojennej kamienicy. Mieszkanie sytuowane w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Praga-Północ,Warszawa

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę całkowicie wyremontowaną kawalerkę położoną w dzielnicy Praga-Północ przy ul. Jagiellońskiej 44a w Warszawie. DO metra wileńska I centrum handlowego zaledwie 200M. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

1 699 000 zł67 m² 25 396,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Belwederskiej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

499 000 zł26 m² 19 461,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka w kamienicy - ul. Sielecka 52 | 3-metrowe wnętrza | Blisko Łazienek Królewskich i nowej linii tramwajowej! Na sprzedaż kawalerka w odrestaurowanym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

890 000 zł47 m² 18 936,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Zapraszamy do zakupu 2-pokojowego mieszkania położonego w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Ratusz Arsenał oraz kina Muranów przy Al. Solidarności 72. Mieszkanie znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Drzewieckiego

Włochy,Warszawa

398 000 zł28 m² 14 316,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie - kawalerka usytuowana na 1 piętrze w kamienicy która w 2018 przeszła remont elewacji oraz wymiane pionów wodno-kanalizacyjnych. Mieszkanie zlokalizowane na pograniczu trzech dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmska

Sielce,Warszawa

790 000 zł50 m² 15 690,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2. Podstawowe informacje: mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki, kuchni oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grochowska

Gocławek,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lepszego nie znajdziesz! Chcesz zamieszkać w komfortowej lokalizacji pod Topowym adresem ? Kogo szukamy? Singli lub pary. Adres: ul.Grochowska 75 W pełni wyposażone, nowe mieszkanie czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Czerniaków,Warszawa

999 000 zł63 m² 15 824,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2, do generalnego remontu z ogromnym potencjałem na Mokotowie Dolnym. Podstawowe informacje: na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł36 m² 90,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

do wynajęcia nietypowe bo dwupoziomowe 2 pokojowe mieszkanie na Górnym Mokotowie, 5 min spacerem od stacji metra Racławicka. Idelane dla singla, pary! Właściciele wyrażają zgodę na zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przemyska

Ochota,Warszawa

1 599 zł30 m² 53,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie na Starej Ochocie, przy ul. Przemyskiej. Mieszkanie składa się z: - dużego widnego salonu, - dużej widnej kuchni - łazienki - przedpokoju Świetna lokalizacja, 1-2min piechotą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Park Stefana Żeromskiego

Żoliborz,Warszawa

944 900 zł68 m² 13 998,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Sprzedam mieszkanie do generalnego remontu na Bielanach Przedmiotem sprzedazy jest czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67,50 m , zlokalizowane na trzecim piętrze (w trzypiętrowej) kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Muranów,Warszawa

499 000 zł26 m² 19 024 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Muranów! Idealna lokalizacja! Ciekawe mieszkanie! Prezentujemy mieszkanie /kawalerkę/ 26,23m2. po remoncie. Usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1950r. Kamienica po renowacji wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł25 m² 27 530,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przestrzenne 25 m 2 mieszkanie w pięknej lokalizacji Aleje Solidarności 113 D. Lokal w dobrym stanie bardzo dobrym technicznym- zostały wykonany remont generalny z wymiana kabli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

558 000 zł22 m² 24 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Mieszkanie zarabiające inwestycyjnie na krótkoterminowy najem - w pełni przystosowane do wynajmu na Booking czy Airbnb i tak jest użytkowane do tej pory, ze średnim przychodem 6 000 zł /m-c. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Michałowskiego

Włochy,Warszawa

700 000 zł56 m² 12 522,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ładnego mieszkania tuż przy Stawach Koziorożca. Mieszkanie z balkonem i ogródkiem. Kupując mieszkanie nabywasz 1/4 udziału w działce oraz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

820 000 zł44 m² 18 850,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ul. Franciszkańskiej, tuż obok Starego Miasta. Lokal w stanie do remontu (plastikowe, na podłodze parkiet do wycyklinowania, nowe grzejniki), liczy 43 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Ksawerów,Warszawa

549 000 zł33 m² 16 596,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 31 m z loggią (2,5 m ), położone w sercu Starego Mokotowa przy ul. Puławskiej. To doskonała propozycja dla osób szukających lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Płocka

Wola,Warszawa

460 000 zł28 m² 16 487,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka 27,9 m2 | Piętro 2 z 3 | Bez Windy | Do Remontu | Okna Od Podwórza | Ciche | Ulica Płocka | Księga Wieczysta | Bez Obciążeń | Blisko Metra Płocka | Do sprzedania kawalerka na Woli ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

507 000 zł26 m² 19 329 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Opiekun oferty Mateusz Miszczuk tel. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,23 m , położona w jednym z najbardziej pożądanych rejonów Warszawy - na Muranowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiśniowa

Mokotów,Warszawa

4 200 zł42 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w zabytkowej kamienicy bez windy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy Polu Mokotowskim na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cyraneczki

Praga-Południe,Warszawa

515 000 zł33 m² 15 465,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1956 roku zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Cyraneczki. Mieszkanie o powierzchni 33,3m2 składa się z: -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kielecka

Stary Mokotów,Warszawa

449 000 zł20 m² 22 118,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy z 1938 roku - Stary Mokotów, ul. Kielecka. Oferujemy na sprzedaż unikatowe mieszkanie w starannie odrestaurowanej kamienicy z 1938.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalbmierska

Bielany,Warszawa

570 000 zł51 m² 11 139,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Lokalizacja: mieszkanie położone na Starych Bielanach przy ul. Skalbmierskiej, dosłownie 5 min pieszo do stacji metra Stare Bielany, przystanki autobusowe. W bezpośredniej okolicy Las Lindego, czyli.