dowolna

Mieszkania w kamienicy Warszawa - Lista aktualnych ogłoszeń

1 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

9 999 zł100 m² 99,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament 4-pokojowy przy ul. Marszałkowskiej Mieszkanie o metrażu 100 m2 z czterema pokojami oraz osobną kuchnią: salon dzienny Sypialnia główna Większy pokój do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radna

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł65 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1910 roku. Idealne dla miłośników kamienic. Wyjątkowo klimatyczne, z parkietem z olejowanego dębu. Wysokie sufity (3,10 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skolimowska

Mokotów,Warszawa

5 000 zł58 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie można oglądać od 16 lutego 2025. Najchętniej na biuro, mieszkanie bez mebli. Wysokość 3,40m Zamieszkaj przy cichej uliczce w Centrum Warszawy rozkład Mieszkanie 58m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 342 zł43 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy/mieszkanie o pow.43,42 m2 na 4 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł32 m² 23 227 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Viva invest Prezentuje : Polecam unikatową, rozkładową kawalerkę w budynku przy ul. Wilczej 2/4 w odległości 300 m od Parku "łazienki Królewskie". Mieszkanie składa się z hallu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 45 m2, piętro 3/3 (poddasze) bez windy, w budynku z 1940r. przy ul. Paryskiej, praga Południe, saska Kępa. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowiecka

Stary Mokotów,Warszawa

2 987 654 zł136 m² 21 976,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę z potencjałem - idealne miejsce dla osób ceniących sobie przestrzeń i komfort. Mieszkanie na ostatnim piętrze kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okolica: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji na Mokotowie, na skrzyżowaniu ulic Gagarina, belwederskiej oraz Spacerowej. Bezpośrednio naprzeciw budynku znajduje się wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 433 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy/mieszkanie o pow.44,33 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworzyńska

Śródmieście,Warszawa

4 400 zł83 m² 53,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie w kamienicy w samym centrum Warszawy. Znakomita lokalizacja tuż przy Metrze Politechnika ( dosłownie dwie minuty), w pobliżu placu Zbawiciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

399 000 zł27 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji? Wyślij zapytanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Na Rozdrożu

Śródmieście Południowe,Warszawa

7 000 zł58 m² 120,69 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament 4 pokoje z oddzielną kuchnią 58 m2 + balkon z panoramicznym widokiem na fontannę i parki Piękne wnętrze zaprojektowane z dbałością o każdy detal Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 900 zł56 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Do wynajęcia bardzo ładne, nowocześnie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

10 500 zł135 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartament W doskonałej lokalizacji | 135 m | 5 pokoi | Klimatyzacja | Miejsce parkingowe | Taras | Winda | Garaż podziemny Opis Apartamentu Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

6 200 zł62 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne, eleganckie mieszkanie 3-pokojowe w Kamienicy na Woli. Klimatyzowane mieszkanie o metrażu 62m2 z trzema pokojami oraz osobną kuchnią: salon połączony z dużą kuchnią tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

860 000 zł47 m² 18 297,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Zapraszamy do zakupu 2-pokojowego mieszkania położonego w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Ratusz Arsenał oraz kina Muranów przy Al. Solidarności 72. Mieszkanie znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Mokotów,Warszawa

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe, klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowej odnowionej kamienicy przy ul. Sandomierskiej 16. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berezyńska

Praga-Południe,Warszawa

2 149 000 zł73 m² 29 426,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

**prestiżowa Saskie Kępa - Mieszkanie na Sprzedaż z Pięknym Widokiem** Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetne mieszkanie na drugim piętrze przedwojennej kamienicy, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

690 000 zł31 m² 22 165,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Eustachego Tyszkiewicza 36 - Idealne mieszkanie dla studenta, pary lub małej rodziny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o wyjątkowym charakterze, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 619 zł36 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy/mieszkanie o pow.36,19 m2 na 5 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Ulrychów,Warszawa

600 000 zł37 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy, wyróżniające się wszechstronnym planem do własnych aranżacji, zlokalizowane nad metrem młynów Lokal mieszkalny zlokalizowany jest na piątym piętrze, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Ochota,Warszawa

625 000 zł34 m² 18 656,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 2 pokoje Usytuowane na Starej Ochocie w przedwojennej kamienicy z 1937 roku, w pobliżu Placu Narutowicza oraz Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmiała

Żoliborz,Warszawa

885 000 zł54 m² 16 388,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Okazja dla ceniących klimat Starego Żoliborza! Sprzedaż mieszkania w kamienicy z lat 50 tych. Nieruchomości znajdują się w kameralnej uliczce. Kamienica jest z cegły, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla Wielbicieli Starego Mokotowa! - Idealne dla pary! - Z Dobrą Energią! W Kamienicy, ciche, słoneczne, pośród Zieleni - Metro racławicka Do wynajęcia bardzo ciche i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Śródmieście Północne,Warszawa

1 399 000 zł77 m² 18 074,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaprezentować 4 - pokojową nieruchomość usytuowana w Śródmieściu w kamienicy z 1956r. Mieszkanie usytuowane w bliskiej okolicy od Ogrodu Saskiego oraz Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Ochota,Warszawa

2 600 zł20 m² 130 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For rent a modern studio flat located on Siewierska Street in Ochota District. Erasmus students welcome. The studio consists of: kitchen annex, sofa bed, separate bathroom with shower, - table with chair.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

5 173 zł52 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy/mieszkanie o pow.51,73 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 402 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy/mieszkanie o pow.44,02 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 619 zł36 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

785 000 zł39 m² 20 342,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w kamienicy z lat 40tych - zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia,łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy w sercu Saskiej Kępy, ul. Zwycięzców przy Francuskiej. Dwa pokoje, łazienka aneks kuchenny, w pełni wyposażone (pralka, zmywarka, meble, wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

1 198 000 zł54 m² 22 205,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,95m2, usytuowane na 6 piętrze w budynku z 1958 roku zlokalizowane w Śródmieściu przy ul. gen. Władysława Andersa. Mieszkanie składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: do wynajęcia 38 metrowe mieszkanie w kamienicy, trzy minuty od Metra szwedzka, nowocześnie umeblowane przez architekta, nieruchomość znajduje sie na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, pow. 50 m2 - Przytulne! Częściowo Umeblowane - Blisko Metro Racławicka, pola Mokotowskie Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mycielskiego

Grochów,Warszawa

569 000 zł42 m² 13 442 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie na Grochowie. 900 m od Ronda Wiatraczna. W cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tumska

Włochy,Warszawa

790 000 zł59 m² 13 421,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania w pięknie odrestaurowanej kamienicy na Warszawskich Włochach Mieszkanie znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Praga-Północ,Warszawa

590 000 zł27 m² 21 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Północ. Oferujemy wyjątkową kawalerkę o niepowtarzalnym klimacie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozietulskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone na Starym Żoliborzu, wokół dużo drzew, zieleni. Stary Żoliborz to enklawa zieleni i niepowtarzalny klimat. Ciche, zadrzewione uliczki, przedwojenna willowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

695 000 zł20 m² 34 508 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1948

centrum Warszawy / Poznańska / Dworzec Centralny / metro / kawalerka w centrum / parking / kawalerka w kamienicy Tylko u nas! Kompaktowa kawalerka w ścisłym centrum po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

598 000 zł37 m² 16 162,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Okazyjnie sprzedam mieszkanie przy samym Metrze! Mieszkanie z widokiem na stronę południową. Winda oraz piwnica. Miejsce postojowe. Mieszkanie Warszawa ul. Górczewska - mieszkanie 37 m2 - cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwna

Śródmieście,Warszawa

830 000 zł39 m² 21 119,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Oferujemy Państwu do sprzedaży klimatyczne mieszkanie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,3m2 w sercu Warszawy, tuż przy Rynku Starego Miasta na ul. Piwnej. -To idealne miejsce dla osób.