dowolna

Mieszkania w kamienicy Warszawa - Lista aktualnych ogłoszeń

1 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

420 000 zł24 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji? Wyślij zapytanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

5 525 zł55 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.55,25 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

924 000 zł53 m² 17 483,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,85 m , zlokalizowane w sercu Starego Mokotowa przy ul. Puławskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Laskowa

Wola,Warszawa

580 000 zł42 m² 13 975,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Witam serdecznie Państwa, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Układ pomieszczeń: - salon ( 22.83 m2 ) - Kuchnia ( 8.4 m2 ) - Łazieka z WC ( 3.08 m2 ) - Przedpokój ( 6.71 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

539 000 zł20 m² 26 950 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Dzielnica Śródmieście, rejon Muranów ul. Nowolipki. Mała kawalerka o powierzchni 20 m2. Kuchnia w przedpokoju, wyposażona w zlewozmywak, kuchenkę gazową, małą lodówkę podblatową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

880 000 zł43 m² 20 465,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na Starym Żoliborzu na Ul. Krasińskiego. Kultowy Stary Żoliborz to niezwykle klimatyczne miejsce na mapie Warszawy, dużo Zieleni, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

760 000 zł56 m² 13 451,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Sprzedaż mieszkania 2-pokojowego na Ochocie - blisko Parku Szczęśliwickiego Szukasz przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, z bliskością do zielonych terenów i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio. Okna wychodzą na zachód W jednym z okien znajduje się kratka balkonowa z drzwiami balkonowymi, ale nie jest to balkon. Mieści się w bloku-kamienicy - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sielce,Warszawa

675 000 zł37 m² 18 243,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6 m , usytuowane na czwartym piętrze w kameralnym, czteropiętrowym bloku na Dolnym Mokotowie. To urokliwe mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

1 400 000 zł80 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Posiadamy w ofercie wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż! Lokalizacja: grochów, w pobliżu Placu Szembeka, obok ul. Grochowskiej oraz Zamienieckiej - doskonała komunikacja z całym miastem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Marcinkowskiego

Stara Praga,Warszawa

2 300 zł16 m² 143,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Malutkie mieszkanko Z cudownym klimatem W kamienicy trzypętrowej na starej pradze W sąsiedztwie portu praskiego I metra stadion narodowy Ul. Karola Marcinkowskiego 7 / Powierzchnia 16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Wyględów,Warszawa

1 120 000 zł64 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Dwustronne mieszkanie z windą w sercu Mokotowa o wyjątkowo dobrym rozkładzie. Do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie mieści się w środku osiedla, jest oddalone od głównych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piotrkowska

Ochota,Warszawa

2 250 zł25 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w sercu Ochoty - ul. Piotrkowska Do wynajęcia przytulną kawalerkę zlokalizowaną w prestiżowej części Ochoty, przy ulicy Piotrkowskiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł100 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, nietuzinkowe mieszkanie w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy ( z 1900 r), w bardzo dobrej lokalizacji ( niedaleko hotelu Novotel), przy ul. Nowogrodzkiej o powierzchni 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 499 000 zł65 m² 23 061,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

I speak English. Międzyborska - wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie na Pradze Południe. Zadzwoń i umów się na spotkanie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą stylowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warecka

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł40 m² 89,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, świeżo odmalowane, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Wareckiej 4/6, tuż przy Nowym Świecie. Mieszkanie o powierzchni 40,43 mkw. znajduje się na drugim piętrze w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

525 000 zł38 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Praga-Północ, ul. Szanajcy > 37,5 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym > stan mieszkania: gotowe do zamieszkania po odświeżeniu > duża piwnica ok 10 m2 Mieszkanie 37,5 m2, 2-pokojowe z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szukasz mieszkania w pięknej kamienicy? Zależy Ci na świetnej komunikacji i jednocześnie zielonej okolicy? Nie musisz już szukać. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

399 000 zł27 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

660 000 zł35 m² 18 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie o powierzchni 35 m z balkonem, usytuowane na 2 piętrze w przedwojennej kamienicy z 1937 roku. Budynek został gruntownie wyremontowany - ocieplony, z nowym dachem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł72 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulny, bardzo cichy apartament w samym centrum Starego Miasta - ul. Krakowskie Przedmieście 69. Wschodnie okna wychodzą na podwórze a zachodnie na ul. Kozią, która praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cyraneczki

Praga-Południe,Warszawa

515 000 zł33 m² 15 465,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1956 roku zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Cyraneczki. Mieszkanie o powierzchni 33,3m2 składa się z: -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia Klimatyczne mieszkanie wykończone w stylu Bauhaus, mieszczące się w jednym z budynków przy ulicy Baboszewskiej. Zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lisa-Kuli

Stary Żoliborz,Warszawa

1 600 000 zł55 m² 29 090,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mam przyjemność zaprezentować unikatowe mieszkanie na parterze zabytkowego domu z ogrodem o powierzchni 55 m2 z tarasem około 16 m2 i zejściem do ogrodu. Mieszkanie przy cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Powiśle,Warszawa

5 500 000 zł165 m² 33 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowy przedwojenny apartament W klimatycznej kamienicy na powiślu Doskonała lokalizacja | Winda | Kominek | Funkcjonalny rozkład pomieszczeń | Przestronne Zapraszamy do odkrycia prawdziwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł73 m² 17 808,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie. Na 73 m2 składają się: - duży pokój 23,3 m2 - drugi pokój 20,72 m2 - trzeci pokój 11,8 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Mokotów,Warszawa

540 000 zł27 m² 19 852,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Przytulne mieszkanie w powojennej kamienicy, które łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

619 000 zł30 m² 20 633,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ciche mieszkanie z widokiem na zielone podwórko obok od skrzyżowania Alei Jana Pawła II, i Alei Solidarności przy ulicy Nowolipie. Idealne pod wynajem krótko terminowy, mieszkanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

520 000 zł31 m² 16 774,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

5 200 zł73 m² 70,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below. Na wyłączność tylko u nas. Piękny apartament 73 m2, 2 pokoje w kamienicy przy ul. Poznańskiej 11. Zamieszkaj w najlepszej z możliwych lokalizacji w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

3 300 zł70 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane przy ulicy Antoniego Józefa Madalińskiego, w 4-piętrowej kamienicy na Starym Mokotowie. Jest to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne i funkcjonalne dwa pokoje w kamienicy przy ulicy Lwowskiej, z pięknym widokiem i w idealnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu a wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

1 450 000 zł52 m² 27 831,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

English version below. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie po remoncie w zabytkowej kamienicy z końca XIX wieku, położonej przy Al. Ujazdowskich 37. Szczegóły oferty: 2 piętro bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustola

Wola,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie na Woli ul. Pustola Wynajmujemy nasze mieszkanie bez pośredników! Jeśli szukasz wygodnego, przytulnego lokum w spokojnej i zielonej okolicy, to może.