dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

799 000 zł43 m² 18 581,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie położone na parterze apartamentowca z 2012 roku. Ekspozycja okien południowo-zachodnia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brazylijska

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ciche i rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie zlokalizowane przy ul. Brazylijskiej 20 na kameralnym, ogrodzonym i cichym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

4 300 zł60 m² 71,07 zł/m²

 

Piętro:5/20

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie 3-pokojowe po remoncie! Mieszkanie: na przestrzeni ponad 60m2 znajduje się otwarta kuchnia, wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty agd oraz dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł39 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne dla singla lub pary 2 pokoje w Śródmieściu, tuż przy metrze. 2 pokoje z garażem, okna wychodzą na północny zachód. 4 min pieszo do metra Dworzec Gdański. Rozkład Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 310 000 zł56 m² 23 392,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

60 m2 Wola - Odolany okolica ul. Sowińskiego z miejscem garażowym Zdjęcia wnętrz udostępniam na życzenie zainteresowanych. 2 pokoje 1 piętro, loggia, miejsce garażowe, komórka lokatorska. Agd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

5 700 zł106 m² 53,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz wyjątkowego, świetnie zaprojektowanego apartamentu na Starym Mokotowie? Mamy dla Ciebie coś specjalnego - ponad 105m2 w nowoczesnym budynku przy ul. Wiktorskiej 8. Ważne: umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

549 999 zł38 m² 14 428,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

38.12m2 | 2 pokoje + Loggia Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do METRO BRÓDNO 8 MINUT - SKM Możliwość obejrzenia obejrzenia mieszkania na żywo! Zamieszkaj na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

1 076 680 zł49 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,9 m2. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji w centrum Starego Mokotowa, w odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Śródmieście Północne,Warszawa

525 000 zł21 m² 25 423,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Do kupienia studio 20,65 m2, piętro 3/6 z windą, w budynku z 1956r., Śródmieście Północne. Po remoncie, idealne dla singla/singielki lub pary. Mieszkanie to: * salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

440 000 zł18 m² 24 175,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

*Wyłącznie w mojej ofercie* Kawalerka ma 18,2 m2, a na jej metrażu znajduje się pokój z aneksem kuchennym i łazienka. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 499 000 zł67 m² 22 373,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: komórka lokatorska gratis w cenie mieszkania! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest wykończone, zdjęcia dołączone do ogłoszenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waliców

Wola,Warszawa

880 000 zł48 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na pograniczu Woli i Sródmieścia. Podstawowe informacje: mieszkanie do odświeżenia lub remontu w zależności od potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 430 039 zł85 m² 16 867,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji i podatku pcc. Bezpośrednio od dewelopera Okazja Cenowa! Dostępne inne mieszkania w tej inwestycji oraz kolejne projekty, które mogą spełnić Twoje oczekiwania! Cena: 1 430.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gutta

Ursynów Centrum,Warszawa

690 000 zł48 m² 14 684,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Świetny rozkład, idealna cisza, zieleń za oknem, blisko do metra Stokłosy, imielin i autobusu czy można chcieć czegoś więcej od mieszkania na Ursynowie? Jeśli szukasz przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Posag 7 Panien

Szamoty,Warszawa

695 000 zł41 m² 16 951,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w Oazie Spokoju - Twoje Miejsce na Ziemi w Osiedlu Next Ursus Wyobraź sobie poranki spędzane w promieniach wschodzącego słońca, z kubkiem aromatycznej kawy w dłoni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

700 000 zł37 m² 18 847,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zakup wyłącznie za gotówkę. Rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 37,14m2 usytuowane na 3 piętrze. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

820 000 zł53 m² 15 471,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bródnie, tuż przy stacji metra, przy ulicy Rembielińskiej 28. (300 m) Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, świeżo wykończone 38 metrowe mieszkanie przy ulicy Skarbka z Gór/ Astrowa na warszawskiej Zielnej Białołęce Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

1 420 000 zł50 m² 28 360,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszkanie na zielonym osiedlu Marina Mokotów II o wielkości 50m2 z miejscem garażowym na poziomie -1 oraz komórką lokatorską W cenie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

900 000 zł48 m² 18 907,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal w którego skład wchodzi : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Mokotów,Warszawa

699 000 zł36 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: ursynów / Nowe 2 pokoje 36 m2 - 2016r. /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

503 000 zł26 m² 19 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Świetna inwestycja. Przytulna i zadbana kawalerka w centrum miasta gotowa do zamieszkania. Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 26,3 m2, znajdującą się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gorlicka

Ochota,Warszawa

430 000 zł28 m² 15 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe przy ul. Gorlickiej. Powierzchnia 27,5 m2: pokój z aneksem kuchennym + łazienka. Możliwość zakupu zarówno za gotówkę, jak i na kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

679 000 zł57 m² 11 891,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentuję na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,1 m , położone na wysokim parterze budynku z 2010 roku, znajdującego się na warszawskiej Białołęce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Idzikowskiego

Sadyba,Warszawa

4 700 zł62 m² 75,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjne dla rodziny / dużo zieleni / wewnętrzny plac zabaw / strefa sportowa / miejsce parkingowe w cenie parametry nieruchomości: do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie 62m2, piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewierska

Stara Ochota,Warszawa

752 900 zł50 m² 14 998 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2/3 pokojowe mieszkania na Starej Ochocie przy ul Siewierskiej 6 do własnej aranżacji! Mieszkanie pasuję jako inwestycja pod wynajem lub do zamieszkania dla osób poszukujących wygody miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

735 000 zł43 m² 16 923,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

0% prowizji Wyremontowane dwupokojowe mieszkanie przy Galerii Mokotów Prezentowane mieszkanie ma 43,4 m ; składa się z salonu, sypialni, kuchni oraz łazienki. Lokal jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zagójska

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł24 m² 17 458,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Szukasz idealnej kawalerki dla siebie i swojej drugiej połówki? Może szukasz czegoś pod wynajem? Świętnie trafiłeś! Mam dla Ciebie świetną propozycję! Na warszawskiej Pradze-Południe znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bachmacka

Wierzbno,Warszawa

3 600 zł39 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajmu bardzo ładne jednopokojowe mieszkanie całkowicie umeblowane. Kuchnia jest całkowicie wyposażona w sprzęt agd : lodówkę z zamrażarką , płyta gazowa , piekarnik elektryczny ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Dolny Mokotów,Warszawa

1 760 000 zł75 m² 23 466,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

We speak pl / ukr / ru / eng Lokalizacja Apartament znajduje się w prestiżowym kompleksie Apartamenty Dolny Mokotów, przy ul. Sobieskiego, w pobliżu skrzyżowania z ul. Dolną. To zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

5 000 zł69 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam! Osiedle Eko Park! Do wynajęcia ciche, bardzo ładne, klimatyczne trzypokojowe mieszkanie na 1 piętrze z tarasem, z którego jest ładny widok na tereny zielone (ogródki działkowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krypska

Praga-Południe,Warszawa

660 000 zł40 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Warszawa, rondo Wiatraczna, mieszkanie 40,2 m2, 2 pokoje, balkon, sprzedaż. Mieszkanie przy rondzie wiatraczna Opis Nieruchomości: oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,2 m?, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Natolin,Warszawa

615 000 zł42 m² 14 539 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

| na sprzedaż wygodne, funkcjonalne mieszkanie w bardzo dogodnym miejscu komunikacyjnym Ursynowa: w pobliżu stacja metra Natolin i przystanki autobusowe, co zapewnia wygodny i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 900 zł55 m² 89,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Do wynajęcia w pełni umeblowany 2-pokojowy apartament o powierzchni 55,5 m , zlokalizowany w samym centrum stolicy przy ul. Gieldowa. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 600 000 zł113 m² 22 976,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament 5 pokojowy w inwestycji w samym sercu Śródmieścia przy ul. Kolejowej, dzielnica Wola Piętro 6/8 Apartament składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 44,93 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Orkana

Mokotów,Warszawa

3 808 899 zł131 m² 29 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. 0% podatku pcc. Termin oddania II kwartał 2025 roku. Nowoczesna architektura, tereny zielone wokół inwestycji, spokojna okolica, blisko komunikacji miejskiej i centrum Warszawy, dogodny.