dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

574 000 zł35 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie o powierzchni 35, 13 m2 , dwa odrębne pokoje oraz osobna kuchnia, łazienka i hol. Większy pokój o powierzchni ponad 14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Groszowicka

Praga-Południe,Warszawa

525 000 zł33 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na Pradze-Południe Mieszkanie usytuowane jest od strony dziedzińca, co zapewnia ciszę i spokój nawet przy otwartych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

625 000 zł36 m² 17 217,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferujemy przytulne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze czteropiętrowego bloku z 1962 roku, bez windy. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum Warszawy oraz dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Mirów,Warszawa

6 320 zł51 m² 123,92 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

/ english below / Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Wyjątkowa oferta apartamentu o wysokim standardzie dla klientów wymagających, szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Teodorowicza

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 550 000 zł78 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe przestronne mieszkanie świeżo po remoncie! Mieszkanie 3-pokojowe (dwustronne) o powierzchni 77,33 m2 z balkonem o powierzchni 5,24 m2 (widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tylżycka

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Tylżyckiej 7, na Żoliborzu. Apartament o powierzchni 62,5 m znajduje się na ostatnim, 12. piętrze budynku, skąd rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

739 000 zł44 m² 16 681,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu na Skoroszach. Mieszkanie przytulne, bardzo zadbane ,jasne z funkcjonalnym rozkładem. Nowocześnie zaaranżowany aneks kuchenny po remoncie .Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

10 500 zł70 m² 150 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Warszawskich Odolanach położoną w Warszawie przy Jana Kazimierza Mieszkanie wyposażone jest w klimatyzację. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł32 m² 98,77 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zadbane Studio w samym centrum Warszawy. Lokalizacja: śródmieście tuż przy stacji M1 Ratusz Arsenał Lokal został przygotowany, aby na niewielkim metrażu zmieściło się wszystko, co jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

6 200 zł65 m² 95,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament w Varsovia Apartments, wola - ul. Kasprzaka Oferujemy na wynajem trzypokojowy apartament o powierzchni 65 m , zlokalizowany na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

550 000 zł36 m² 15 139 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z przestronną kawalerką o powierzchni 36,33 m , położonego w sercu Starej Ochoty. Idealne dla singla, pary lub inwestora, to mieszkanie zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polnej Róży

Kabaty,Warszawa

2 500 zł75 m² 33,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z garażem do wynajęcia Warszawa Kabaty 2500 zł 3 pokoje 75,3 m2 na ulicy Polnej Róży na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku wybudowanym metodą tradycyjną w 1998 roku. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stylowa

Wawer,Warszawa

6 000 zł60 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem (142,4 m ), usytuowane w odnowionej, przedwojennej kamienicy z 1932 roku. Mieszkanie znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 000 zł39 m² 102,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie W doskonałej lokalizacji 5 min do Centrum | 39 m | ochrona 24/7 I Dobra komunikacja | Wola rozkład Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Praga-Południe,Warszawa

5 900 zł62 m² 95,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy piękny, przestronny apartament wśród zieleni w odrestaurowanej, kameralnej kamienicy w samym sercu Saskiej Kępy. To miejsce idealne dla singla, pary a nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Mirów,Warszawa

5 000 zł120 m² 41,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład: kompletnie urządzone 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, w centrum Warszawy, o funkcjonalnym rozkładzie 119 m2. Składa się z dużego salonu 41m2, kuchni z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Sadyba,Warszawa

10 000 zł127 m² 78,74 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu uroczego, świeżo wyremontowanego mieszkania na prestiżowym Mokotowie. Trzypokojowe mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z windą, z ekspozycją na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

4 950 zł53 m² 93,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancko urządzony 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie, o funkcjonalnym rozkładzie 53 m . Składa się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni oraz łazienki. Standard: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł86 m² 93,02 zł/m²

 

Piętro:13/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, nowe, luksusowe mieszkanie, dla maksymalnie dwóch osób, bez zwierząt. Rozkład Apartament 86m2 składa się z 3 pokoi, kuchni w aneksie, toalety i łazienki, ma dużą liczbę szaf.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

13 000 zł56 m² 232,14 zł/m²

 

Piętro:19/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament w prestiżowej lokalizacji z widokiem na tętniącą życiem Warszawę. W budynku recepcja, fitness klub z siłownią, pokojem do masażu, saunami suchą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Wyględów,Warszawa

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w przestronnym mieszkaniu położonym na lubianym i kameralnym osiedlu przy ul. Chodkiewicza. Idealne miejsce dla osób, które cenią niedaleką odległość od centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,91 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokoje w dobrej lokalizacji. Budynek z basenem i siłownią. Garaż podziemny. Duża loggia. Okna wychodzą na wschód. Zapraszam na prezentację. Rozkład Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

1 890 000 zł76 m² 24 947,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością prezentujemy wyłączną ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania w przedwojennej kamienicy na Starym Żoliborzu, tuż obok stacji metra! Trzypokojowe mieszkanie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionu AK Karpaty

Siekierki,Warszawa

1 105 800 zł55 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Cisza i urokliwy widok na panoramę zieleni z okien Twojego mieszkania. Mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Batalionu ak Karpaty oferuje bliskość parków, doskonałą komunikację oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kostrzyńska

Augustówka,Warszawa

788 640 zł49 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rynek pierwotny. Nowa inwestycja położona na Augustówce oferuje wyjątkowe połączenie miejskiego życia z bliskością natury. Lokalizacja w odległości zaledwie 9 km od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poznańska

Centrum,Warszawa

3 150 000 zł117 m² 26 923,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Odkryj dwupoziomowy, unikatowy apartament mieszczący się w kamienicy z 1928 roku. Nieruchomość usytuowana jest w samym sercu Warszawy, gdzie rytm współczesnej metropolii łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

2 000 000 zł114 m² 17 540 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Czteropokojowe, komfortowe mieszkanie dla rodziny. Położone na prestiżowym osiedlu przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego w dzielnicy Gocław. Prężnie rozwijająca się infrastruktura okolicy pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

6 550 zł95 m² 68,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Prezentujemy wyjątkowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,50 m , usytuowane w kameralnym, ogrodzonym osiedlu z całodobową ochroną i dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł47 m² 127,12 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem luksusowy apartament położony przy ul. Grzybowskiej, tuż przy zielonym parku, idealny dla wymagających klientów ceniących najwyższą jakość i prestiżową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

6 000 zł79 m² 76,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament nowocześnie i atrakcyjnie umeblowany wraz z niezbędnym sprzętem i wyposażeniem, bardzo funkcjonalny i wygodny, do zamieszkania od stycznia. Mieszkanie dwustronne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poznańska

Centrum,Warszawa

3 150 000 zł117 m² 26 923,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Konstantynów,Warszawa

740 363 zł55 m² 13 549,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu mieszkania gotowego do odbioru. Zakup od dewelopera, bez pcc, bez prowizji. Mieszkanie ma 54,64 m2 i składa się z: pokoju z aneksem kuchennym:18,63 m2 2 sypialni: 13,05 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

863 753 zł38 m² 23 002,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na warszawskim Mokotowie, które składa się z: pokoju z aneksem kuchennym - 18,60 m2 sypialni - 10,65 m2 łazienki - 4,19 m2 przedpokoju - 4,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

6 600 zł79 m² 83,54 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe na Powiślu Odnowione mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie. Mimo, że Powiśle jest częścią centrum miasta, ma swój niepowtarzalny urok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionu AK Karpaty

Siekierki,Warszawa

1 105 800 zł55 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

750 000 zł58 m² 12 953,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 57,90m2 usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym budynku z lat 70-tych zlokalizowane w Ursusie. Budynek jest dobrze ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Angorska

Saska Kępa,Warszawa

589 000 zł36 m² 16 361,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy mieszkanie do odświeżenia w dzielnicy Saska Kępa przy ul. Angorskiej. Dwupokojowe mieszkanie znajduję się na parterze i posiada okna wychodzące na patio. Mieszkanie Na 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Przymierza

Saska Kępa,Warszawa

1 830 000 zł90 m² 20 221 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe funkcjonalne mieszkanie, położone na Saskiej Kępie przy Pl. Przymierza. Saska Kępa to jedna z najbardziej urokliwych i historycznych dzielnic Warszawy. Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

4 300 zł44 m² 96,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: przytulnie urządzony 2 pokojowy apartament na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów, o funkcjonalnym rozkładzie 44,4 m2. Składa się z pokoju dziennego, kuchni, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 800 000 zł117 m² 23 888,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie Z przeznaczeniem na cele biurowe na osiedlu woronicza qbik budynek: nieruchomość znajduje się na zamkniętym Osiedlu Woronicza Qbik jest to nowoczesny kompleks mieszkaniowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

7 700 zł86 m² 89,53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Apartament trzypokojowy o powierzchni 86 metrów kwadratowych, składające się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, toalety, łazienki,.