dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urugwajska

Saska Kępa,Warszawa

1 450 000 zł53 m² 27 358,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Czy poszukujesz nowego, nowocześnie wykończonego, nieużywanego mieszkania w świetnej lokalizacji? Czy bliskość wszelkich sklepów oraz dobra komunikacja jest dla Ciebie ważna? Czy szukasz spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

669 000 zł47 m² 14 356,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lazurowa 2 - dwa pokoje + widna kuchnia, bez prowizji Mieszkanie jest przytulne z pięknym widokiem na centrum miasta, składa się z ustawnych dużych pokoi i widnej oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wolska

Wola,Warszawa

460 000 zł23 m² 20 122,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartament typu studio z klimatyzacją o powierzchni 22,86 m2 położony przy ul. Wolskiej. Widny apartament znajduje się na 7 piętrze, posiada okno na południe i widok na zielone patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

924 000 zł38 m² 24 063 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Bardzo ciche, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w przedwojennej, bezczynszowej kamienicy wybudowanej z cegły w latach 30 XX wieku, położonej na Górnym Mokotowie, na wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursynów,Warszawa

799 000 zł63 m² 12 642,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz, cichej i przestronnej nieruchomości znajdującej się przy samym Metrze Imielin w dzielnicy Ursynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

599 999 zł36 m² 16 528,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na Ursusie na ul. Skoroszewskiej w Warszawie. Osiedle z 2015 roku, zamknięte, strzeżone całodobowo z ochroną 24h. Mieszkanie zlokalizowane na 5 piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

648 000 zł47 m² 13 787,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na Pradze Południe Marzysz o przestronnym mieszkaniu w klimatycznej kamienicy, które stworzysz według własnych potrzeb? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

569 000 zł37 m² 15 378,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

**** rezerwacja **** Na sprzedaż: przytulne mieszkanie na zielonej Sadybie przy Parku Dygata! Idealne miejsce dla małej rodziny! To mieszkanie znajduje się na wyższym parterze i oferuje dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

615 000 zł38 m² 16 015,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szukasz mieszkania, które spełnia najwyższe standardy? Wybierz nieruchomość zlokalizowaną 5 minut od stacji metra, z widokiem na patio i zieleń i oferującą funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

5 420 zł70 m² 77,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

dostępne od już/ available from now [english below] Do wynajęcia przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim, 70 m . Mieszkanie o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pruszkowska

Ochota,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w dobrej lokalizacji Ochoty przy ul. Pruszkowskiej z dobrą komunikacją do centrum oraz na lotnisko Chopina. Położone w okolicy trzech parków Pól Mokotowskich , Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

1 700 000 zł80 m² 21 330 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Komfortowe mieszkanie Twoje idealne miejsce do życia w sercu miasta. Odkryj wyjątkową przestrzeń, która łączy elegancję, komfort i nowoczesność w jednym miejscu. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Wola,Warszawa

800 000 zł39 m² 20 345,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję mieszkanie w super punkcie w Centrum Warszawy. Mieszkanie jest do remontu, usytuowane w budynku przy ulicy Złotej 61, naprzeciw Złotych Tarasów. Doskonale skomunikowane, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 474 288 zł77 m² 19 224 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga! nowa lokalizacja biura sprzedaży! Biuro Sprzedaży Dewelopera Tel. Apartamenty W atrakcyjnej lokalizacji W sercu Woli - dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy! Doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łucka

Wola,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz apartament w centrum Warszawy - w budynku Łucka-City (ul. Lucka 15) o powierzchni 50 m2 na 8 piętrze z widokiem na Warsaw Spire. Dwa pokoje, w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 063 250 zł53 m² 19 967,10 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów Centrum,Warszawa

998 000 zł63 m² 15 841,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2, znajdujące się na 6 piętrze w 8 kondygnacyjnym bloku z lat 80-tych. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna

Wola,Warszawa

1 459 000 zł62 m² 23 498,20 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Digital Broker prezentuje atrakcyjne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie , usytuowane w apartamentowcu z 2005 roku, przy ul. Siennej 72a, na styku dynamicznie rozwijającej się Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

785 514 zł29 m² 26 763,70 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy unikatową kawalerkę w prestiżowej inwestycji Royal Tulip Warsaw Apartments idealne dla inwestora szukającego pasywnego dochodu bez konieczności zarządzania wynajmem. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Stegny,Warszawa

519 000 zł31 m² 16 741,90 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Warszawa Mokotów Kawalerka Stegny - Idealna inwestycja! Szukasz swojego pierwszego mieszkania a może idealnej inwestycji? Mam coś dla Ciebie! Przytulna kawalerka o powierzchni 31 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Szamoty,Warszawa

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 51m2, parter/7 z windą w budynku 2024r. przy ul. Giserskiej, ursus Szamoty. Idealne dla rodziny lub pary. Dla osób niepalących i bez zwierząt. Cena: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 500 zł39 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, w pełni wyposażone, 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu na osiedlu 19 Dzielnica przy ul. Kolejowej 45b. To idealne miejsce dla osób ceniących wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

879 000 zł49 m² 17 938,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane przy ul. Broniewskiego w Warszawie (dzielnica Żoliborz). To doskonała propozycja zarówno dla pary, singla, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne, wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe na Woli. Doskonała lokalizacja blisko centrum. Dostępne od lutego. Mieszkanie o metrażu 120m2 z trzema pokojami oraz osobną kuchnią: salon 41 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

7 500 zł57 m² 131,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Do wynajęcia nowoczesny, luksusowy apartament o powierzchni 57 m , zlokalizowany na strzeżonym osiedlu na Mokotowie, ul. Zdziechowskiego 4. Opis: powierzchnia: 57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

380 000 zł18 m² 21 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni 18 m z balkonem oraz miejscem w piwnicy, położoną na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1965 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

695 000 zł27 m² 26 078,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 26,65m2 usytuowane na 1 piętrze w 8 piętrowym budynku z 2024 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Sokratesa. Mieszkanie o powierzchni 26,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rychtera

Gocławek,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ustawne, w pełni umeblowane, funkcjonalne mieszkanie w cichej okolicy na Gocławiu w Warszawie. Salon z kuchnią i balkonem, sypialnia i łazienka. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 700 zł48 m² 97,31 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone w atrakcyjnej lokalizacji na Bliskiej Woli. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort oraz bliskość do tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

3 700 zł74 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Belgradzkiej na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość o powierzchni 74 mkw składa się z salonu, z wyjściem na loggię, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stylowa

Wawer,Warszawa

5 900 zł60 m² 98,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem (142,4 m ), usytuowane w odnowionej, przedwojennej kamienicy z 1932 roku. Mieszkanie znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

10 000 zł84 m² 119,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Apartament o powierzchni 84 m2, położony na pierwszym piętrze w prestiżowej inwestycji na warszawskim Powiślu. Apartament został zaprojektowany przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

1 230 000 zł57 m² 21 758 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro adampolski oferuje do sprzedaży bardzo atrakcyjne, 3 pok mieszkanie, w najnowszej inwestycji na osiedlu służew n/dolinką. Mieszkanie znajduje się W bardzo eleganckim, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

880 000 zł57 m² 15 520,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w al. Solidarności. Grunty uregulowane- możliwość zakupu mieszkania w ramach kredytu. Oferta sprawdzi się jako mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

404 000 zł18 m² 22 076,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładną i funkcjonalną kawalerkę, w doskonałej lokalizacji, w samym sercu Warszawy w dzielnicy Ochota, przy ul. Racławickiej, w nowej obniżonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

609 000 zł46 m² 13 268 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,90 m2 z osobną widną kuchnią oraz garderobą. Mieszkanie jest klimatyzowane i znajduję się na 4 piętrze w 9 piętrowym bloku z 1979.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję Państwu do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w znakomitej części miasta, przy ulicy Podskarbińskiej na Warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie przeszło gruntowne odświeżenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemcewicza

Stara Ochota,Warszawa

1 740 000 zł103 m² 16 959 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Opis nieruchomości: przestronne, rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie z kuchnią otwartą na duży salon. Idealne dla rodziny, świetnie sprawdzi się jako lokum dla osób pracujących zdalnie. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przasnyska

Wola,Warszawa

1 025 000 zł56 m² 18 141,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Westate Wola ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość przy ul. Przasnyskiej 14. Lokal idealnie sprawdzi się jako mieszkanie dla rodziny, pary czy wymagającego singla. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Idzikowskiego

Sadyba,Warszawa

940 000 zł57 m² 16 491,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 35 m2 w sercu Sadyby. 5 minut pieszo od ch Sadyba Best Mall. Mieszkanie mieści się na parterze (w budynku.