dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Praga-Południe,Warszawa

899 000 zł54 m² 16 694,50 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie na zadbanym, ogrodzony oraz chronionym osiedlu przy ulicy Kwiatkowskiego na Warszawskim Gocławiu. Jest to oferta, która rewelacyjnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard

Wola,Warszawa

525 000 zł26 m² 19 886,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do sprzedania mieszkanie o pow. 26,40 m 2 , w bardzo dobrej lokalizacji pod względem infrastruktury miejskiej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piwarskiego

Mokotów,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, klimatyczne, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku, usytułowana przy ul. Piwarskiego 9 na Warszawskim Mokotowie. Wnętrze 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

699 000 zł50 m² 13 927,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na Białołęce w bloku z 2010 roku, ale został zaadoptowany na stan deweloperski i wydany w 2023 roku 4-pokojowe mieszkanie o pow. 50.19m2 przy ul. Mehoffera składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartaginy

Stegny,Warszawa

740 000 zł48 m² 15 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zakupu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania, zlokalizowanego w zielonej części Mokotowa, przy ul. Kartaginy. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

4 290 000 zł163 m² 26 346,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Nowe, luksusowe domy i wille w prestiżowej dzielnicy Mokotów w Warszawie. Oferujemy ekskluzywne nieruchomości o najwyższym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

700 000 zł39 m² 18 050,50 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - ul. Żelazna Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,78 m , usytuowane na 11. piętrze zmodernizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

665 000 zł35 m² 18 994,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35.01 m w świetnej lokalizacji na Ochocie, nieopodal Parku Szczęśliwickiego oraz przystanku tramwajowego i autobusowego ze świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Praga-Południe,Warszawa

659 000 zł38 m² 17 342,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie w kamienicy z 1963 roku, zlokalizowanej w świetnym punkcie Pragi Południe, na Grochowie w niedalekiej odległości od Ronda Wiatraczna. Przestronne, ciche mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Targówek,Warszawa

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam nieruchomość do wynajęcia, znajdującą się na nowo budowanym kompleksie Osiedle Krzewna. Sąsiaduje bezpośrednio z osiedlem Wilno, co umożliwia jednocześnie korzystanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie przy metrze Kabaty komfort, lokalizacja i przestrzeń! Marzysz o wygodnym życiu w świetnej lokalizacji, gdzie miasto spotyka się z naturą? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

525 000 zł35 m² 14 957,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy Państwu cichą i funkcjonalną kawalerkę 35,1 m2, w której spędziliśmy w dwie osoby ponad 6 lat życia. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu pod Dębami, co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

3 399 000 zł148 m² 22 997,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal użytkowy, który można przearanżować na dwa mieszkania. Doskonała, prestiżowa lokalizacja, w sercu Powiśla. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Rakowiec,Warszawa

715 000 zł47 m² 15 116,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Digital Broker oferuje na sprzedaż wyremontowane i odświeżone mieszkanie o powierzchni 47,3 m , zlokalizowane na warszawskim Rakowcu przy ul. Baleya. Lokal mieści się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 342 zł43 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.43,42 m2 na 4 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

948 000 zł65 m² 14 584,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - Mokotowie. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

5 700 zł49 m² 115,85 zł/m²

 

Piętro:9/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Woli, przy Fabryce Norblina i Browarach Warszawskich. Nieruchomość jest położona przy ul. Łucka, o powierzchni 50 m , znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

849 000 zł53 m² 16 079,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 52,80 m2. Składa się z trzech oddzielnych pokoi: salonu z balkonem, dwóch przytulnych sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z wanną oraz oddzielnego wc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Nowolipki,Warszawa

639 000 zł26 m² 24 473 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m2. Nieruchomość jest świeżo po remoncie i gotowe na nowego lokatora. W lokalu znajduje się garderoba zamykana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bajana

Bielany,Warszawa

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie, zamknięte osiedle na Bielanach Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Bielanach, na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie w pełni wyposażone. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

5 525 zł55 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.55,25 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 427 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia:2-pokojowy apartament o pow.44,27 m2 na 4 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warecka

Śródmieście,Warszawa

875 000 zł46 m² 19 021,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaproponować genialną nieruchomość w Śródmieściu, kilka kroków od Krakowskiego przedmieścia i Uniwersytetu Warszawskiego! Doskonała lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Równoległa

Włochy,Warszawa

847 000 zł58 m² 14 715,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Włochy. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 700 000 zł80 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojową nieruchomość usytuowaną w samym sercu Śródmieścia w zadbanej kamienicy z 1951 roku. Atuty W samym Centrum miasta Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Służewiec

Służewiec,Warszawa

1 115 000 zł66 m² 16 981,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na wysokim piętrze z windą, z dwoma przestronnymi balkonami (20 m2 i 6 m2) w nowym budynku z 2023 roku. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Geodezyjna

Lewandów,Warszawa

755 000 zł50 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania ładne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,50 m, znajdujące się w Warszawie na Białołęce przy ulicy Geodezyjnej 82a na przepięknym osiedlu Lewandów Leśny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

6 500 zł97 m² 67,01 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Apartament o powierzchni 97 m2, usytuowany na 6 piętrze budynku z ochroną. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na duży balkon; - oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kierbedzia

Mokotów,Warszawa

4 800 zł63 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie - ul. Kierbedzia 124, mokotów Oferujemy na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 63 m z dużym tarasem, położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Nowolipki,Warszawa

2 000 zł48 m² 42,03 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47.59 mkw, znajdujące się przy Alei Jana Pawła II. Mieszkanie usytuowane jest na 2. piętrze 9-cio piętrowego bloku, przy wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zgierska

Grochów,Warszawa

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m w spokojnej okolicy. Duża powierzchnia daje komfort codziennego życia, a oddzielna kuchnia zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

775 000 zł50 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania: trzy pokojowe mieszkanie na Woli nieopodal Metro Księcia Janusza (na pieszo około 400m) mieści się na 4 piętrze z windą. Jeśli zależy Ci na mieszkaniu po remoncie, gotowym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

1 600 zł19 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niewielka, przytulna kawalerka w ścisłym Centrum Warszawy przy ul Grzybowskiej 5. Mieszkanie idealne dla jednej lub dwóch osób, składające się z jednego pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

5 000 zł66 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 66 mk2 przy metrze Kabaty na warszawskim Ursynowie przy ul. Wąwozowej. W pełni wyposażone, klimatyzowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji , bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

625 000 zł33 m² 18 825,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

- for English check below - Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w klatce z windą. Wysokość pomieszczeń to ponad 300cm. W okolicy: - liczne przystanki autobusowe i tramwajowe - hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 450 000 zł71 m² 20 547 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Co wyróżnia tę ofertę spośród innych ofert przy ul. Jana Kazimierza? - Wysokie piętro. - narożna ekspozycja. - podłogi w bardzo dobrym stanie. - brak bliskości okien innych mieszkań. - dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 157 000 zł58 m² 19 948 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bemowo I Sprzedaż I 3 pokoje I Nowe I Apartamentowiec I ul. Narwik 16 I Marvipol Zamieszkaj w designerskim apartamencie, w nowoczesnym 7- piętrowym Apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 590 741 zł118 m² 13 492,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bemowo I metro I 3 pokoje I ogród I bez pcc Kup i zamieszkaj w nowej inwestycji w kameralnym Apartamentowcu na Bemowie Zakup bez pcc! i bez prowizji od kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Śródmieście Północne,Warszawa

999 000 zł41 m² 24 354 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ekskluzywne mieszkanie w samym centrum Warszawy przy ulicy Widok o powierzchni 41,02 m2. Nieruchomość usytuowana w miejscu, gdzie wszystko, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Floriańska

Praga-Północ,Warszawa

510 000 zł29 m² 17 586,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka na Pradze-Północ w bloku na zamkniętej posesji z 1969 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 29m2 przy ul. Floriańskiej składające się z: pokoju Kuchni Łazienki Przedpokoju Balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaserów

Grochów,Warszawa

750 000 zł47 m² 16 046,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje ciche, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na zielonym Grochowie. Mieszkanie ma 46 m2 i mieści się na ostatnim 3 piętrze, w budynku z windą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij