dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Dzieci Polskich

Wawer,Warszawa

790 000 zł95 m² 8 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Okazja mieszkanie z działką i altaną wawer bez prowizji po stronie kupującego bez prowizji po stronie kupującego bez prowizji po stronie kupującego Bezczynszowe mieszkanie z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

699 000 zł58 m² 12 072,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 57,90m2 usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym budynku z lat 70-tych zlokalizowane w Ursusie. Budynek jest dobrze ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzikich Jabłoni

Mokotów,Warszawa

5 000 zł63 m² 78,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia niezwykle przestronne, niezamieszkałe wcześniej mieszkanie trzypokojowe. Nieruchomość zlokalizowana w nowym i atrakcyjnym osiedlu "jaśminowy Mokotów", które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

985 000 zł46 m² 21 548,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 45,27m2, usytuowane na 2 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu z 2017 roku. Budynek znajduje się na Żoliborzu Artystycznym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

967 000 zł64 m² 14 992,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Gustujesz w starym budownictwie- lubisz kamienicę za wysokie sufity, grube ściany i historię? Ta kamienica jest jedynym takim budynkiem w okolicy. To mieszkanie jest doskonałą propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmińska

Śródmieście,Warszawa

649 000 zł37 m² 17 761,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokoje | Śródmieście | Solec | Piwnica | kw | 37,4 m po pomiarach architekta Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Solcu, przy ulicy Koźmińska 9. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmińska

Powiśle-Solec,Warszawa

649 000 zł37 m² 17 761,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

2 350 000 zł103 m² 22 820 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Konstancin - Jeziorna i Willa Papiernia - Twoje miejsce na ziemi Willa Papiernia to miejsce dla poszukujących wyjątkowego standardu, luksusu i intymności. To miejsce, w którym spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł80 m² 100 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z tarasem i widokiem! Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego, przestronnego mieszkania położonego na 14. piętrze, skąd rozpościera się malownicza panorama miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cześć! Nazywam się Ulubione mieszkanko na Bluszczańskiej. Moja rodzina rozrosła się i niestety jest nam już za ciasno. Więc jeśli szukasz szczęśliwych ścian, zapraszam do moich 42m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Okęcie,Warszawa

475 000 zł29 m² 16 379,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Miło mi zaprezentować małe, a jednocześnie przytulne mieszkanie na warszawskich Włochach. Jeżeli szukasz nieruchomości z dobrym połączeniem do centrum to zachęcam zapoznać się z tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 308 000 zł136 m² 9 584,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Zapraszam na prezentację wyjątkowego, 5-pokojowego apartamentu z miejscem postojowym (dodatkowo płatne 25 000 zł) na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie jest przestronne i doskonale doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy Państwu komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na strzeżonym Osiedlu Wola Espresso przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czeladnicza

Wawer,Warszawa

850 000 zł48 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do sprzedaży przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,1 m , usytuowane na I piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Zielone Zacisze,Warszawa

650 000 zł39 m² 16 505,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym Zielone Zacisze z ochroną 24/7. Atutem mieszkania jest doskonała lokalizacja. Wyjście z osiedla znajduje się bezpośrednio przy stacji linii metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

3 299 zł41 m² 81,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śliczne, komfortowe i starannie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze zadbanego budynku z 2013 roku. Zarówno niniejszy obiekt jak i osiedle, na którym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

700 000 zł41 m² 17 019,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko u nas Mam przyjemność przedstawić klimatyczne mieszkanie na Dolnym Mokotowie, w wyjątkowym miejscu przy ulicy Dolnej, kilka kroków do Parku Morskie Oko i nieopodał Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

636 000 zł34 m² 18 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko u nas.Dla tych z Państwa ,którzy poszukują mieszkania łączącego wygodę z doskonałą lokalizacją, mamy idealną ofertę! 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Odolany,Warszawa

1 750 000 zł70 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferują na sprzedaż wyjątkowy, jedyny w okolicy 4 pokojowy apartament położony na prestiżowej Woli- stańczyka 5 Apartament znajduje się na 5 piętrze o powierzchni 70m2 Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

810 000 zł61 m² 13 257 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w dogodnej lokalizacji, zaraz obok stacji pkp ursus. Sprzedaż na zasadach cesji. Oddanie do użytkowania planowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 360 zł33 m² 101,82 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Kasprzaka 29c w Warszawie *osiedle Bliska Wola, w pobliżu skrzyżowania Kasprzaka i Prymasa Tysiąclecia *15 minut do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

40 000 zł195 m² 205,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje na wynajem nowoczesny, 5. pokojowy Penthouse z prywatnym tarasem w wyjątkowej kamienicy, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

689 000 zł20 m² 34 211 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1948

centrum Warszawy / Poznańska / Dworzec Centralny / metro / kawalerka w centrum / parking / kawalerka w kamienicy Tylko u nas! Kompaktowa kawalerka w ścisłym centrum po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

5 100 zł70 m² 72,86 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie, przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

770 000 zł41 m² 18 780,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Do sprzedania piękne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 na Starym Mokotowie przy ulicy Wołoskiej. Pierwsze piętro w dwupiętrowym budynku z 1953 roku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

821 000 zł33 m² 24 977 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Więcej informacji 500*444*474 Mail: ta oferta tylko u nas! Jeśli szukasz wyjątkowego lokalu to ta Alternatywa jest dla Ciebie Apartament 32 m2 z wartym milion dolarów widokiem - jedyny taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów Północny,Warszawa

774 999 zł61 m² 12 684,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ursynów Północny - Mieszkanie, które czeka na Twoją kreatywność! ? Szukasz miejsca, w którym spokojnie odsapniesz po pracy, ale i szybko dostaniesz się do centrum Warszawy? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

836 000 zł44 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentuję na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku - 3 minuty od stacji Metra M2 Kondratowicza! kupujący nie pokrywa kosztów wynagrodzenia agencji! | najważniejsze cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

3 950 zł52 m² 75,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - ul. Magazynowa, mokotów Oferuję do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Wola,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowy apartament na Warszawskiej Woli przy ulicy Bema 6 Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze o powierzchni 44m2 Idealne dla osób ceniących sobie komfort i dogodną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

660 000 zł55 m² 11 978,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Piękne zadbane mieszkanie z dużym balkonem 7 m 2! okazja cena poniżej 12 000 zł za m2 2 pokojowe z możliwością zrobienia 3 pokoi. Warszawa/ Białołęka/ Tarchomin, ul. Kamińskiego 4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opinogórska

Praga-Południe,Warszawa

555 000 zł47 m² 11 808,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie z potencjałem Warszawa, ul. Opinogórska Marzysz o własnym kącie w sercu Pragi Południe w Warszawie, który urządzisz w pełni według swoich potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

836 000 zł56 m² 14 796,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie o pow. 56,51 m2 bezpośrednio, zlokalizowane w Warszawa Ursus na ul. Skoroszewskiej na strzeżonym osiedlu mieszkaniowym z 2012 r. Mieszkanie jest starannie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czorsztyńska

Moczydło,Warszawa

3 950 zł64 m² 61,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, zlokalizowane w odnowionej kamienicy , na 1-szym piętrze, przy ulicy Czorsztyńskiej w Warszawie, tuż obok malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

5 000 zł57 m² 87,72 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 57M2, 2 pokoje, bardzo zadbane, miejsce garażowe, śródmieście budynek: oxygen Residence to prestiżowy kompleks mieszkaniowo-komercyjny zaprojektowany przez Rafaela de La-Hoz Castanys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Batalionu AK Parasol

Wola,Warszawa

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio na Woli przy ulicy Batalionu ak Parasol 3. Metro Księcia Janusza - zaledwie 2 minuty pieszo. Świetna komunikacja - szybki dojazd do centrum, blisko autobusy i tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

605 000 zł38 m² 15 921 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

-super lokalizacja - mieszkanie 2- pokojowe 38 m2 W rewelacyjnej lokalizacji na Mokotowie znakomicie położone przy ulicy modzelewskiego - idealna lokalizacja - pełna infrastruktura do autobusu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Staszica

Wola,Warszawa

549 000 zł24 m² 22 592,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Kawalerka w Warszawie, bliska Wola. Mieszkanie o pow. 24,3 m2 na ul. St. Staszica przy ul Wolskiej. W bardzo bliskiej okolicy dwie stacje metra 10/8 min do stacji metra Płocka i Młynów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Równoległa

Włochy,Warszawa

4 200 zł42 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe o powierzchni 42m , znajdujące się na pierwszym piętrze 6-piętrowego nowego budynku przy ulicy Równoległej 16. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

2 850 zł62 m² 45,76 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 62,28 mkw 2-pokojowe mieszkanie, dogodna komunikacja Jasne, komfortowo urządzone, odświeżone Gotowe do zamieszkania Lokalizacja: warszawa - Białołęka, blisko Galerii Północnej, szeroka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Idealna lokalizacja tego przytulnego 3-pokojowego mieszkania z pewnością zadowoli każdego, kto szuka wytchnienia po pracy, a jednocześnie zależy mu na szybkim dojeździe do centrum Warszawy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij