dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

740 000 zł37 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Kubańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 793 zł30 m² 17 426,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - 29,62 m2 + balkon 4,96m2 parking podziemny tylko teraz 20.000 ZŁ OSTATNIE KAWALERKI Z ODBIOREM JESZCZE W TYM ROKU UMÓW SIĘ I ZOBACZ NA ŻYWO MIESZKANIA Z WCZEŚNIEJSZYCH.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł55 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m przy ul. Krochmalnej, w samym sercu Warszawy tuż przy Browarach Warszawskich i Centrum Norblina. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 230 000 zł45,82 m² 26 844,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bielany oraz sąsiednie Bemowo gwarantują bogatą ofertę handlowo-usługową. W okolicy znajdują się supermarkety i centra handlowe oraz szkoły i przedszkola, a w kilka minut można.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 590 000 zł195,50 m² 13 248,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Wyjątkowy, unikatowy apartament o powierzchni 195,50 mkw położony przy Alei Wilanowskiej 259 D, dzielnicy Mokotów z własnym ogródkiem, blisko centrum. Stanowi to wyjątkowe połączenie ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

664 000 zł33,24 m² 19 975,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, jasne mieszkanie położone przy ul. Łochowska 8, w nowym budynku z 2026 roku. Lokal jest wykończony, klimatyzowany i gotowy do zamieszkania idealny zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł20 m² 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mokotów / ul. Wiktorska / 20 m2 / umeblowane Umeblowane mieszkanie położone na Starym Mokotowie (metro Racławicka). Mieszkanie Mieszkanie ciche i słoneczne, z widokiem na zieleń, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł94,98 m² 8 412,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z antresolą i 2 miejscami parkingowymi przestrzeń Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na piętrze nowo powstającego budynku jednorodzinnego w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł64 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w prestiżowej lokalizacji na Starym Mokotowie, u zbiegu ulic Wołoskiej i Madalińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 000 zł36 m² 14 194 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą wygodna komunikacja z centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł42 m² 16 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Westate prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania z dużym potencjałem, położonego na parterze zadbanego budynku w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - na.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł70 m² 154,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also speak ua|eng|ru Zostań pierwszym najemcą! designerskie mieszkanie W prestiżowej inwestycji przy porcie praskim Ponadczasowy design | Dwie sypialnie | Klimatyzacja | Miejsce parkingowe |metro |.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł60,10 m² 20 798,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne, jasne mieszkanie z dwoma sypialniami, balkonem i pięknym widokiem 60,1 m , 7. piętro [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton.

Szczegóły ogłoszenia

4 825 000 zł112,24 m² 42 988,24 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny 4-pokojowy apartament o pow. 112,24 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Waliców 11 w dzielnicy Wola w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37,60 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje przy samym Metrze Bródno klimatyczne retro w świetnej lokalizacji! Szukasz mieszkania, które jest doskonale skomunikowane z centrum, a jednocześnie oferuje spokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł125,35 m² 17 471,08 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Chcesz przestrzeni dla rodziny, ale wizja bycia szoferem własnych dzieci na przedmieściach spędza Ci sen z powiek? To 125-metrowe mieszkanie na Ochocie to koniec kompromisów! Wszystko, czego.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł63,25 m² 15 494,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

homfi ma przyjemność zaprezentować 3 pokoje mieszkanie w odległości 100 m od Metra Ursynów lokalizacja Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji - tuż przy Metrze Ursynów (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł32 m² 18 594 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Na zakup osiedle na Słuzewcu. Inwestycję wyróżni nowoczesny design oraz atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 296 000 zł72 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Praga południe_kamionek Lokal mieszkalny Z balkonem, na 1. piętrze 6-cio piętrowego budynku oddanego do użytkowania w 2021 roku przy ul. Mińskiej. Mieszkanie o powierzchni 71,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł46 m² 15 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kartograficznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł68 m² 12 205,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania dla rodziny w zielonej, spokojnej okolicy, z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, duży potencjał aranżacyjny i bardzo dobrą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł53,19 m² 15 980,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53.19 m2 (liczone z powierzchnią pomieszczeń przynależnych) zlokalizowane na Woli przy ulicy Płockiej 8. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł41,60 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży mieszkanie na prestiżowym osiedlu "saska"( Saska Residential Estate). To nowoczesny kompleks mieszkaniowy na Pradze Południe o niepowtarzalnym klimacie, wręcz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 028 zł31,82 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje |warszawa Ursus| blisko pkp | kameralna inwestycja |spokojna, zielona willowa okolica Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 31,82 m, w nowoczesnej, świetnie skomunikowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł45 m² 87,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie / Żoliborz Artystyczny / Miejsce postojowe / Dostępne od 20.03.2026 Mieszkanie o powierzchni 45 m2 w inwestycji Żoliborz Artystyczny w przepięknej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł55 m² 25 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 382 zł38,31 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! ważne:.

Szczegóły ogłoszenia

741 066 zł40,72 m² 18 199,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 40,72 m2 z tarasem w nowoczesnej, świetnie skomunikowanej, rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Bemowo Chrzanów. Stan deweloperski Zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł27,07 m² 16 992,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Uwaga - super okazja - przepiękna słoneczna kawalerka na Warszawskiej Woli blisko metra. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort oraz doskonałą lokalizację. W okolicy mnóstwo parków.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł38 m² 16 184,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę przestronnego 2-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 38m , położonego na Saskiej Kępie. Mieszkanie idealnie sprawdzi się również jako inwestycja. Na.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł70 m² 155,71 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestige Real Estate prezentuje do wynajmu: luksusowy apartament na wynajem z panoramicznym widokiem na Stadion Narodowy zlokalizowany przy ulicy Okrzei na warszawskiej Pradze. Lokalizacja Ulica Okrzei.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł59 m² 13 559 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Poszukujesz ładnego, słonecznego mieszkania dla swojej rodziny? Może lubisz spędzać czas wśród zieleni i wody na pobliskim Jeziorku Czerniakowskim lub interesuje Cię dobrze skomunikowane, ale.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł38,74 m² 19 359,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Oferuję na sprzedaż kawalerkę z oddzielną kuchnią na Mokotowie przy ul. Pory. Mieszkanie ma 38,74 mkw składa się z przestronnego pokoju z wyjściem na loggię, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 000 zł45,22 m² 13 888 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Osiedle na warszawskim Targówku bardzo dobrze skomunikowane w bliskiej odleglosci przystanki autobusowe i tramwajowe gdzie szybko mozna sie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących luksusowej przestrzeni w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji stolicy Mokotów przy ulicy Marcina Zdziechowskiego 3. To dynamicznie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł32,20 m² 22 950,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 32,20 m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku 10-piętrowym na Sadybie- ul. Jaszowieckiej 10. Na lokal składają się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł115 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Raków | Nasienna | Apartamentowiec w kameralnej zabudowie. Apartament o powierzchni 115 m , 4 sypialnie, 2 łazienki, 2 balkony i 1 miejsce garażowe. parter z ogrodem. Kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł160 m² 281,25 zł/m²

 

Piętro:27/44

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł23 m² 23 913,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 22,4 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą. Lokal ma status mieszkania, znajduje się na 3. piętrze z 4. w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł27 m² 19 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Elekcyjnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł53,90 m² 16 512 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2 pokoje /53,9 m/ w Triton Park - Ochota | Balkon | Garaż | Ciche patio Na sprzedaż komfortowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 53,9 m , zlokalizowany przy ul. Grójeckiej.