dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

439 000 zł26 m² 16 807 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

To jedna z bardziej lubianych i zielonych części Śródmieścia - bardzo zielona i spokojna, ale umiejscowiona tuż przy centrum miasta. To sprawia, że to mieszkanie jest doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

850 000 zł43 m² 19 767,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na Starym Żoliborzu na Ul. Krasińskiego. Kultowy Stary Żoliborz to niezwykle klimatyczne miejsce na mapie Warszawy, dużo Zieleni, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

3 200 zł52 m² 61,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem umeblowane 2-pokojowe mieszkanie rozkładowe na pięknym osiedlu na ul. Pełczyńskiego 14D oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Powierzchnia: 51,80 m2 Piętro: 4. (z windą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Elektryczna

Powiśle,Warszawa

3 800 000 zł82 m² 46 426,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Avenue Estate prezentuje przestronny 3-pokojowy apartament w inwestycji Flisac na Powiślu. Atuty prestiżowa lokalizacja ekskluzywna inwestycja materiały wykończeniowe najwyższej jakości meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

9 000 zł77 m² 116,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie Z ogródkiem zlokalizowane na zamkniętym osiedlu - marina mokotów budynek: osiedle Marina Mokotów zostało zaprojektowane przez apa kuryłowicz&associates, a jego budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzeleckiego

Ursynów,Warszawa

2 600 zł32 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz kawalerka na Imielnie o pow. 32m2 w pobliżu metra. Mieszkanie po remoncie , bardzo estetyczne, ustawne, całkowicie umeblowane. Z salonu bezpośrednie zejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

523 905 zł33 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania na Pradze - Nowoczesna inwestycja w sercu Warszawy Prezentujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Praga, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

1 600 000 zł80 m² 20 075,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Komfortowe mieszkanie Twoje idealne miejsce do życia w sercu miasta. Odkryj wyjątkową przestrzeń, która łączy elegancję, komfort i nowoczesność w jednym miejscu. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bema

Wola,Warszawa

724 900 zł41 m² 17 594,70 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przestronne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 41,20 m usytuowane na 7 piętrze w 12-piętrowym bloku z windą z 2002 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. gen. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia ciche, przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 mkw, znajdujące się na Bielanach w doskonałej lokalizacji - 5 minut spacerem od stacji metra "wawrzyszew".