dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

4 200 zł34 m² 124,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Urokliwa kawalerka w odrestaurowanej kamienicy przy Złotej 83, ukończonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Ochota,Warszawa

1 050 000 zł82 m² 12 868 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Polecam! Apartament blisko Centrum! Do sprzedania przestronny trzypokojowy apartament na 6 piętrze w budynku 16 piętrowym Apartamentowiec z 2004r. z monitoringiem i ochroną. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

870 000 zł50 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament 50 m2, składa się z dwóch klimatyzowanych pokoi (salon i sypialnia), kuchni, połączonej z salonem, łazienki, pomieszczenia gospodarczego z pralką i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Mokotów,Warszawa

899 000 zł64 m² 13 938 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie 65,5 m z pięknym widokiem, 8. piętro, mokotów ul. Noskowskiego 16, blisko metra Służew i sggw Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

630 000 zł39 m² 16 237,10 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, warszawa Wola, ul. Chłodna 15 Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,4 m , położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamieniecka

Gocławek,Warszawa

829 000 zł53 m² 15 682,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Gotowe do zamieszkania. Gotowe na Ciebie. Warszawa, ul. Zamieniecka - Praga-Południe Szukasz mieszkania, które łączy komfort, lokalizację i świetną inwestycję? Właśnie znalazłeś. 52,86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Holzera

Miasteczko Wilanów,Warszawa

808 450 zł43 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy komfortowe, gotowe do oddania 2-pokojowe mieszkanie stanie deweloperskim - Miasteczko Wilanów. Mieszkanie usytowane jest na IV. (ostatnim) piętrze nowoczesnego i kameralnego 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Markowska

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł39 m² 76,79 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Markowskiej 3. Idealne dla studentów lub znajomych szukających komfortowego lokum w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magnacka

Warszawa,mazowieckie

844 900 zł54 m² 15 733,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3-pokojowe, stylowe mieszkanie w sercu zielonego Ursusa gotowe do wprowadzenia się! Warszawa, ursus ul. Magnacka 8 Cena: 844 900 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 53,70 m 3 pokoje | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

4 500 zł36 m² 125,21 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ożarowska

Wola,Warszawa

560 000 zł29 m² 19 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie na warszawskim Kole, idealne dla singla lub pary mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 28,8 m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z roku 1956 - technologia tradycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arbuzowa

Mokotów,Warszawa

999 000 zł49 m² 20 367 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ustawne mieszkanie po remoncie! Wyposażone | Parter | Piwnica | Parking | Ogródek ***** rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Powierzchnia podzielona została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

12 000 zł120 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, jasny apartament z 2 sypialniami | przestronny salon z kuchnią i barem | zadaszony taras otaczający apartament | miejsce parkingowe w garażu podziemnym | prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baleya

Rakowiec,Warszawa

709 000 zł47 m² 14 989,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w samym sercu warszawskiej Ochoty. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze z 4 w kameralnym budynku bez windy. Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafrańców

Tarchomin,Warszawa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowe studio 30 m z dużym balkonem na 8 piętrze przy Galerii Północnej na Tarchominie. Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie typu studio o powierzchni 30 m, położone na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Głucha

Praga-Południe,Warszawa

1 660 zł14 m² 118,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka w zrewitalizowanej kamienicy na Głuchej 3, tuż obok modnego soho factory. Nieruchomość: mieszkanie na powierzchni 14 m2 mieści aneks kuchenny, niewielki salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

1 352 000 zł52 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowana na Starym Mokotowie w przedwojennej kamienicy, która przeszła w ostatnim czasie modernizację wraz z nadbudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

1 029 000 zł50 m² 20 621,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie przy stacji Metra Młociny - 49,9 m2 - Bielany Przestronne mieszkanie położone na warszawskich Bielanach w sąsiedztwie stacji metra Młociny. Wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grupy AK Północ

Mokotów,Warszawa

3 950 zł57 m² 69,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Z tarasem | widok na panoramę warszawy | ul. Grupy ak "północ" 4 Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 56,74 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zorzy

Anin,Warszawa

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe trzypokojowe mieszkanie w kameralnym, kilkurodzinnym budynku z przyjazną atmosferą sąsiedzką przy ulicy Zorzy 32a (anin) w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 299 000 zł64 m² 20 296,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W sercu jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy przy Alei Rzeczpospolitej nr 10, czeka nieruchomość, która łączy prestiż lokalizacji z realnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

2 626 000 zł101 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Z ogromną przyjemnością prezentujemy unikalne, przestronne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych odrestaurowanych kamienic Warszawy. To miejsce dla osób ceniących przedwojenną architekturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 292 500 zł52 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Sprzedam bezpośrednio trójstronne, fantastycznie zlokalizowane mieszkanie ze świetnym widokiem, przestrzenią i prywatnością przy metrze Stokłosy. Kluczowe informacje: adres: warszawa, al. Komisji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

2 120 000 zł80 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Avenue Estate prezentuje wyjątkowy apartament usytuowany na ekskluzywnym osiedlu Marina Mokotów z wyjątkowym widokiem na jezioro! Atuty prestiżowa lokalizacja funkcjonalny rozkład mieszkania wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strubiczów

Włochy,Warszawa

535 000 zł39 m² 13 718 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 Mieszkanie mieści się na 3 piętrze 4-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -salonu o powierzchni ~17m2 -sypialni ~10m2 -oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

10 550 zł110 m² 96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Stylowy lokal biurowy w pięknie odrestaurowanej kamienicy w samum Centrum Warszawy, ul. Wspólna idealny na kancelarię prawną, gabinety psychoterapii czy inne nieuciążliwe usługi. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naddnieprzańska

Wawer,Warszawa

790 000 zł50 m² 15 959,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania o metrażu 49,50 m2 w wyjątkowej lokalizacji - na granicy Pragi Południe oraz Wawra przy ul. Naddnieprzańskiej. Lokal jest częścią kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

745 000 zł36 m² 20 769,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż atrakcyjne, jasne mieszkanie o powierzchni 35,87 m położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Sikorskiego 9b na Mokotowie. Lokal wyróżnia się południowo-zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Stara Ochota,Warszawa

840 000 zł42 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa Stara Ochota, aleje Jerozolimskie 141 Metraż: 42 m Piętro: 1 / 12 (budynek z windą) Rok budowy: 1969 Stan prawny: odrębna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bernardyńska

Czerniaków,Warszawa

1 940 000 zł154 m² 12 597,40 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 152 metrowe mieszkanie na warszawskiem Czerniakowie z widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie mieści si na 12 i 13 pietrze 13 piętrowego budynku z 1977 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Piaski,Warszawa

11 500 zł100 m² 115 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Nowoczesny lokal z dużą salą open space i trzema gabinetami, klimatyzowane na biuro o powierzchni 100 m2 Lokal jest gotowy do wprowadzenia, może być umeblowany bądź nie, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Synów Pułku

Jelonki,Warszawa

1 850 zł30 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy do wynajmu w atrakcyjnej cenie nieduże 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 30 m , w doskonałej lokalizacji na Bemowie, na osiedlu Jelonki, przy ul. Synów Pułku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursus,Warszawa

814 360 zł60 m² 13 507,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Taneczna

Ursynów,Warszawa

949 000 zł52 m² 18 327,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Obejrzyj to mieszkanie i osiedle. Świetnie skomunikowane miejsce na Ursynowie. Ul. Taneczna 59 A-M/ Powierzchnia 51,78 m2 / Ładnie wykończone / Duże okna balkonowe / 33 m ogródka / Wille.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

3 500 zł66 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie 66,5 m z pięknym balkonem, 1 piętro, wola ul.Górczewska, blisko metra i linni tramwajowych przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 65,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł49 m² 50,81 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie dotyczy wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni ok.50m , znajdującego się na Ursynowie, przy ul. Stefana Dembego w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Stary Żoliborz,Warszawa

628 000 zł37 m² 16 973 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Stary Żoliborz - metro dworzec Gdański Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,8 m2, przy ul. Dymińskiej na 3 piętrze. Metrem dojazd do centrum w 5 minut! lokalizacja: stary Żoliborz ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Garibaldiego

Grochów,Warszawa

2 650 zł27 m² 98,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo polecam komfortowe mieszkanie w nowym budynku na Grochowie.Ulica Garibaldiego. Blok ogrodzony z ochroną w pobliżu Ronda Wiatraczna. Bardzo dobra lokalizacja ,doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

790 000 zł40 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 40 m2, usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1968 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (wschodnie), w stanie do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

998 000 zł67 m² 14 895,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem - Fort Bema, osiedle zamknięte Przedstawiam Państwu komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 800 zł57 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament z dużym balkonem na Wilanowie Cisza, bezpieczeństwo i komfort życia w prestiżowej lokalizacji. Zamieszkaj w jednym z najbardziej.