dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Tarchomin,Warszawa

635 000 zł51 m² 12 451 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja do 16.02.2026 Są miejsca, które łączą spokój, komfort i świetną lokalizację - właśnie takie jest mieszkanie na Tarchominie, w Warszawie. To przestrzeń ustawna, funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portofino

Stegny,Warszawa

842 944 zł56 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie jest odpowiedzią na potrzeby osób, które szukają dopracowanej przestrzeni, dobrego światła i lokalizacji, która realnie ułatwia codzienne funkcjonowanie zarówno do komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

618 000 zł30 m² 20 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Polecamy jasną, cichą kawalerkę na Ochocie w z widokiem na Park Szczęśliwicki Wykończona w oparciu o detale Budynek z 2002 r , cegła, osiedle Zadumana, ochrona, ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

8 040 zł86 m² 93,91 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie! Oferta czasowa: pełna opłata za zakwaterowanie zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł62 m² 17 224,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

: wygodne i gotowe do wejścia mieszkanie dla rodziny na Bemowie : lokalizacja Adres: ul. Batalionów Chłopskich. Mieszkanie znajduje się w budynku wybudowanym w 2014 roku. Zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

777 000 zł50 m² 15 665,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które spełni oczekiwania zarówno singla, pary, jak i inwestora. Mieszkanie o powierzchni 49,6 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bez prowizji pl Na wynajem komfortowy, stylowy apartament o powierzchni 50 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

930 000 zł54 m² 17 308,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkania o powierzchni 53,73 m , usytuowanego w jednym z najbardziej poszukiwanych osiedli w okolicy. Nieruchomość łączy funkcjonalność, przestronność i komfort, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Afrykańska

Praga-Południe,Warszawa

736 000 zł38 m² 19 368,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , 1. kondygnacja - wysoki parter, w pełni wyremontowane w 2014r. na które składa się: jasny pokój dzienny z dużą szafą wnękową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

1 178 000 zł69 m² 16 988,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

English version below Dzień otwarty odbędzie się w czwartek 19/02/26 od godziny 13:00. Zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie Z dużym tarasem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

1 249 000 zł62 m² 20 308,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Westate ma przyjemność zaprezentować jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku przy ul. Rudnickiego na zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście Północne,Warszawa

5 500 zł48 m² 114,58 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament 2-pokojowy w odrestaurowanej kamienicy | Aleje Jerozolimskie 49 Na wynajem elegancki, dwupokojowy apartament zlokalizowany w zabytkowej, przedwojennej kamienicy z lat 1910.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

1 049 000 zł85 m² 12 312,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Czteropokojowe mieszkanie na Bemowie - idealne dla rodziny, gotowe do wprowadzenia! Przedstawiamy atrakcyjne, ładnie wykończone mieszkanie na Bemowie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł70 m² 83,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje wyjątkowe mieszkanie w kamienicy, położone w samym sercu miasta. Lokal znajduje się na 5, ostatnim piętrze budynku z windą i oferuje widok na Plac Konstytucji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

1 300 000 zł42 m² 31 026,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy ofertę skierowaną do osób poszukujących idealnego balansu pomiędzy wielkomiejską dynamiką a najwyższym standardem życia. Lokalizacja przy ul. Grzybowskiej to adres-ikona -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście Północne,Warszawa

750 000 zł27 m² 27 777,80 zł/m²

 

Piętro:18/23

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie typu studio w centrum Warszawy na 18 piętrze! Uwaga zdnęcia są częściowo nieaktualne. Aktualne są te bez umeblowania. Lokalizacja: najlepsza Znajduje się w miejscu najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

815 000 zł46 m² 17 717 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe w nowym budownctwie na Ursynowie Budynek z 2008 r, cegła, ekspozycja południowo-zachodnia, doświetlone Widok na ciche patio Mieszkanie wyremontowane, odmalowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

3 600 zł44 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią. Z pokoju dziennego wyjście na balkon 3m. Piętro 3 ,jest winda. Budynek z 2000 Roku.30 min do Centrum. Autobusy do Centrum parę kroków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Zawady,Warszawa

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia eleganckiego, w pełni umeblowanego apartamentu położonego w jednej z najspokojniejszych i najbardziej zielonych części Wilanowa na Zawadach. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

10 000 zł145 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Avenue Estate przedstawia przestronny, cichy i słoneczny apartament w zielonej części Mokotowa atuty Duża powierzchnia - 145 m i funkcjonalny układ Jasne, dwustronne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giserska

Ursus,Warszawa

2 850 zł40 m² 71 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, zupełnie nowy, nigdy nie użytkowany, 2-pokojowy apartament położony na 4 piętrze, ładnego, 7-piętrowego apartamentowca z 2025 roku. Prezentowany lokal znajduje się na Warszawskim Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ochota,Warszawa

845 000 zł53 m² 15 832,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkania w stanie deweloperskim | Ceny od 14 400 /m2 (deweloper w II etapie sprzedaje po 18 000 / m2) | 2 / 3 / 4 pokojowe | Brak podatku pcc mieszkania - Do wyboru jest kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

575 000 zł37 m² 15 561,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Chcielibyśmy zaprosić Cię do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

838 000 zł28 m² 29 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2020 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Karolkowej. Kameralne, zamknięte osiedle z dużym patio. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

9 200 000 zł187 m² 49 197,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Eurovilla prezentuje unikatowy Penthouse na sprzedaż, w kamienicy po pełnej rewitalizacji, zlokalizowanej w ścisłym centrum stolicy. Apartament posiada prywatny taras na dachu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

612 000 zł47 m² 13 021,30 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 10 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Jana Kowalczyka. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

729 000 zł36 m² 20 363,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Kawalerka / Po odświeżeniu / Zielone Bielany / 35,8 m2 / Miejsce w garażu / Balkon ok. 4 m2 / Komórka lokatorska Ustawna oraz rozkładowa kawalerka, w stanie do wprowadzenia po odświeżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodziny Połanieckich

Chomiczówka,Warszawa

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 2/7 z windą w budynku z 2015r. przy ul. Rodziny Połanieckich, bielany Chomiczówka. Ciche, jasne, przestronne, idealne dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Gocław,Warszawa

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w Kamienicy - Urokliwa i spokojna części Warszawy na Pradze Południe / Gocławek / Olszynka Grochowska Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny, usytuowany w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

1 800 000 zł68 m² 26 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z propozycją apartamentu na warszawskim Żoliborzu. Lokal wykończony jest wysokiej jakości materiałami w z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława

Fort Bema,Warszawa

5 300 zł104 m² 50,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta godna polecenia! Do wynajęcia od zaraz- dwustronny apartament z dwoma balkonami, bezpośrednio przy parku Fort Bema. Pożądana lokalizacja. Mieszkanie po remoncie- świeżo malowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żymirskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł37 m² 72,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, jasne mieszkanie o powierzchni 37,4 m2 urządzone w klasycznym stylu z nowoczesnymi akcentami. Mieści się na słynnym osiedlu Pekin na Pradze-Południe lubianym przez filmowców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Barska

Stara Ochota,Warszawa

530 000 zł23 m² 22 795,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować Państwu doskonałą nieruchomość pod inwestycje, albo pierwsze lokum. Jasne mieszkanie o powierzchni 23,25 m2, położone przy ul. Barskiej , na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zaniemyska

Sadyba,Warszawa

630 000 zł36 m² 17 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Rezerwacja! Piękne mieszkanie 36,40 m , położone na Mokotowie, ul. Zaniemyska, okolice Sadyba Best Mall (powsińska/ Św. Bonifacego). To idealna propozycja do zakupu, ale także inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł36 m² 80,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

/wynajem mieszkania/praga-południe/2-pokoje/z balkonem/36 m2/ Szukasz mieszkania, w którym szybko rozpakowujesz walizkę i zaczynasz wygodnie mieszkać? To 2-pokojowe, mieszkanie (36 m ) ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

3 100 zł68 m² 45,93 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe w pełni umeblowane mieszkanie z oddzielną widną kuchnią w dzielnicy Mokotów przy ulicy Wałbrzyskiej 48. Z okien rozpościera się widok na Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

699 000 zł41 m² 17 048,80 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

parking za szlabanem po remoncie Sady Żoliborskie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Elbląskiej (sady Żoliborskie, warszawa). Jest to.