dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 480 000 zł64,06 m² 23 103,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu prawdopodobnie jedną z najbardziej ekskluzywnych i atrakcyjnych inwestycji w tej części Pragi-Południe. Przedstawiamy wyjątkową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 zł38,50 m² 98,18 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pradze-Północ. Nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - agd w kuchni, pralka, odkurzacz, klimatyzacja. Świetna lokalizacja, dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł35,05 m² 33 951,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone przy ul. Sierakowskiego 3 w prestiżowej inwestycji Port Praski na warszawskiej Pradze-Północ.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł84,58 m² 12 993,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1993

Zarabiaj gdy śpisz, zabezpiecz swoją przyszłość. Pозмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Mieszkanie gotowiec inwestycyjny w rewelacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 580 000 zł47,41 m² 33 326,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł67 m² 14 313,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przestronne, jasne i ciche mieszkanie na górnym Mokotowie! Na sprzedaż ustawne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie 67 m2 na najwyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł120 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w segmencie o luksusowym standardzie w atrakcyjnej kameralnej zabudowie. W jego skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym o pow.: 30 m2 i 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł33 m² 18 151,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wykończenie pod klucz - umeblowane. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Korkowa 45 to gotowy do zamieszkania nowoczesny budynek mieszkaniowy o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł33 m² 18 151,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wykończone pod klucz - umeblowane. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Korkowa 45 to gotowy do zamieszkania nowoczesny budynek mieszkaniowy o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł74,70 m² 19 812,58 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pok. | ostatnie piętro | duży taras | Osiedle Saska | Szukasz przestronnego mieszkania w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji na Gocławiu? To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Gen.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł63,40 m² 17 350,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Klimatyczne 3 pokoje z dużym balkonem na Wilanowie Zawady , blisko natury Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4 m , położone na kameralnym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł151 m² 19 735,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowy, przestronny apartament położony w kameralnej inwestycji na warszawskich Zawadach, przy ul. Bruzdowej 102. Nieruchomość o powierzchni 151 m wyróżnia się komfortowym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny apartament trzypokojowy o pow. 80m2 z klimatyzacją. Rozkład Apartament składa się z salonu z przeszklonym balkonem, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł50 m² 82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 min spacerem od metra Rondo onz. Wejście przez reprezentacyjną recepcję. Na dachu taras z widokiem na panoramę Warszawy. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. Rozkład Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł103,60 m² 16 409,27 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

4 pokojowe mieszkanie | wysoki parter | przestronne | dwustronne |ciche | do remontu ze świetnym potencjałem | garaż : O nieruchomości 4 pokoje, oddzielna kuchnia, kameralny balkon, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł25,50 m² 19 568,63 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

| o nieruchomości Nowe, wykończone, niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 25,47 m2, zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej okolicy w modernizowanej dzielnicy Warszawy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, mokotów, ul. Piaseczyńska 55 Lokalizacja To mieszkanie znajduje się w samym sercu Mokotowa na ul. Piaseczyńskiej 55, co sprawia, że jest idealne zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł24,50 m² 15 306,12 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości: nieruchomość o powierzchni użytkowej 24,45 m2 położona w Warszawie, przy ul. Wiktoryn 6, składa się z jednego pomieszczenia z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł26,50 m² 15 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Jeśli szukasz gotowego, urządzonego lokalu ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Apartament to propozycja dla inwestorów i Klientów indywidualnych, położony przy Alejach Jerozolimskich 216.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł39 m² 15 128,21 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oddane do użytkowania Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39 m2 (salon ok 20 m2, sypialnia ok 10m2) z widokiem na zieleń w nowoczesnej inwestycji Rytm Mokotowa. |lokalizacja| ul. Antoniewska.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł55 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego, w pełni wyposażonego mieszkania, które zapewnia ciszę i komfort? To rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Bora-Komorowskiego 39 czeka właśnie na Ciebie! Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 000 zł65,75 m² 14 980,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Żupniczej, praga-Południe, etap 11. Inwestycja Metro Art To wieloetapowe, nowoczesne osiedle zlokalizowane na warszawskiej Pradze, nieopodal metra. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł77,65 m² 16 484,22 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Tarchomin, ul. Światowida róg Ordonówny | 77,65 m | 4 pokoje | balkon L | garaż : Dla kogo? Dla rodziny poszukującej komfortowego mieszkania z 3 sypialniami. Dla pary potrzebującej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł39,27 m² 19 098,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wykończone, gotowe do wprowadzenia mieszkanie dwupokojowe na nowym osiedlu w dzielnicy Włochy. Mieszkanie o powierzchni 39,27 m położone na trzecim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł130,61 m² 27 945,79 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wola, osiedle nu!, ul. Kolejowa, 130,61 mkw, 4 pokoje, 2 tarasy, 4 miejsca postojowe, 2 komórki lokatorskie : Dla kogo? To propozycja dla wymagających klientów, którzy szukają apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł24,50 m² 97,96 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia studio przy skm- warszawa Aleje Jerozolimskie. Opis nieruchomości: nieruchomość o powierzchni użytkowej 24,45 m2 położona w Warszawie, przy ul. Wiktoryn 6a, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł56,30 m² 17 584,37 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 56 m , na VII piętrze w budynku z 1960r. (z windą), w samym sercu Warszawy, śródmieście Północne, aleja Solidarności, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł105 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do Wynajęcia - Ochota, ul. Bohdanowicza 21 lokalizacja Budynek mieszkalny położony jest na warszawskiej Ochocie, przy ul. Bohdanowicza 21 - około 15 minut od centrum miasta. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł37 m² 18 864,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż kawalerka na Wilanowie przy ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda 10g w prestiżowej Ostoi Wilanów. Nieruchomość znajduje się w 3-piętrowym bloku z windą z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcie, międzynarodowa 43, praga południe lokalizacja Ulica Międzynarodowa to doskonała lokalizacja w sercu Praga-Południe w Warszawa, idealna dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł42 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m , położonego przy ul. Kaukaskiej na warszawskich Stegnach. Lokal usytuowany na 8.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł50 m² 92 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartmanet do wynajęcia, port praski, ul. Sierakowskiego 3 mieszkanie Komfortowe, nowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze. Na jego powierzchnię 50 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł27,96 m² 29 649,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wola, ul. Karolkowa, 28 mkw, 1 pokój z wnęką sypialnianą, loggia, garaż Nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Rezydencja Vice Versa przy ul. Karolkowej 7, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł37,90 m² 15 514,51 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Żoliborz - sady żoliborskie Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na trzecim piętrze w siedmiopiętrowym budynku na Sadach Żoliborskich. W skład mieszkania wchodzą: - salon 15,6 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł64,52 m² 14 708,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedaży funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na 7. piętrze z otwartym widokiem na panoramę okolicy. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 700 zł70,62 m² 12 824,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Promocja! Biuro sprzedaży dewelopera oferuje wygodne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 70,62 m2 na Żeraniu. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym 19,08 m2, - 3 sypialń.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł45,03 m² 17 743,73 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Prezentowane mieszkanie to prawdopodobnie ciekawe rozwiązanie dla kogoś, kto szuka dwupokojowego lokalu w spokojnej, a przy tym nowocześnie zaprojektowanej okolicy, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kaucja 0 złotych! Współpraca z firmą rendin dzięki której najemca nie płaci kaucji a jedynie 2,5% miesięcznie opłaty zabezpieczającej czyli jedynie 70 zł. Najem okazjonalny - firma.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł46,19 m² 22 299,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferuję na sprzedaż wykończone mieszkanie dwupokojowe (z osobną kuchnią), położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Bonifraterskiej 16 na warszawskim Nowym Mieście. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł142 m² 176,06 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 142 m z przeszkloną werandą 28 m i panoramą na miasto przy Parku Mirowskim. Do wynajęcia elegancki, starannie zaplanowany apartament usytuowany na 16. piętrze prestiżowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł128 m² 46,09 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie na górnym Śródmieściu. Przyjazna okolica ze względu na pobliski obiekt sportowy czy centrum handlowe Westfield Arkadia w pobliżu. Bardzo dobrze skomunikowane.