dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 965 ogłoszeń

650 000 zł42,86 m² 15 165,66 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ustawne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy na Górnym Mokotowie. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł39 m² 75,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie wielkości 39m2 w nowym bloku w sercu Pragi. Budynek oddany do użytku w 2022 r., wybudowany w miejscu starej fabryki mydła i świec. Budynek kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł50,50 m² 21 485,15 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie usytuowane na strzeżonym osiedlu. To idealna propozycja dla rodzin, par oraz inwestorów. Lokalizacja ta harmonijnie łączy kameralną atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46 m² 11 934,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Wybierając mieszkanie na Bródnie, warto zwrócić uwagę na adres, który łączy spokojny, kameralny charakter okolicy z łatwym dostępem do centrum Miasta. Ul. Toruńska 60 to lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 900 zł77 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i ciche mieszkanie 77 m w sercu Śródmieścia - Mazowiecka 7 Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane na 5. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł105 m² 33 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Białej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2013 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł61,42 m² 65,13 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 61,42 mkw, położone na 1. piętrze budynku z 2019 roku przy ul. Cybernetyki na Mokotowie. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł80 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie do odświeżenia lub remontu o powierzchni 79,7 m2 - idealne do własnej aranżacji. Ustawne i przestronne pomieszczenia dają wiele możliwości zagospodarowania. Dzień otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł45 m² 17 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Rakietników budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z: - 2 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

799 260 zł48,44 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży mieszkań - ul. Grochowska 353, warszawa - bez prowizji Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 3 - pokojowe. w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Grochowskiej 353,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł68 m² 13 088,24 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Tadeusza Manteuffla budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1991 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

744 000 zł48 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Szukasz miejsca, w którym jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór koloru zasłon? Oto mieszkanie, które przeszło gruntowny lifting i tylko czeka, aż wstawisz do niego swoje ulubione rośliny.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł90 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Raków | Nasienna | Apartamentowiec w kameralnej zabudowie. Apartament o powierzchni 90 m , 3 sypialnie, 2 łazienki, balkon 13 m i 1 miejsce garażowe. I piętro. Kameralny, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł171,40 m² 175 zł/m²

 

Piętro:15/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

698 820 zł36,78 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży mieszkań - ul. Grochowska 353, warszawa - bez prowizji Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 2 - pokojowe. w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Grochowskiej 353,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 224 200 zł66 m² 33 700 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament w sercu miasta | idealny do życia i inwestycji Szukasz nieruchomości w topowej lokalizacji, która sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do życia, jak i pewna.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł40 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Skierniewicka 34 A. Lokal zaprojektowany i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł44 m² 19 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł85,60 m² 13 901,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Idealne miejsce dla wyjątkowej Rodziny, która szuka spokoju i harmonii nie rezygnując z wygody życia w mieście. Położone w jednej z najbardziej rodzinnych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 699 zł38,07 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 113 zł27,80 m² 26 119,17 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wygodne i eleganckie mieszkanie na Mokotowie czeka na właściciela. Prestiżowa, bezpieczna okolica. Apartament z dużą loggią, ładnym widokiem z 5 piętra. Okolica bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,89 m² 13 309,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Skoroszewskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 78,89m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł43 m² 20 813,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy Służewiec to lokalizacja, która łączy wygodę miejskiego życia z bardzo dobrą komunikacją. Bliskość Galerii Mokotów, centrum biznesowego oraz szybki dojazd do metra sprawiają, że to.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Eleganckie, w pełni wykończone dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli, przy stacji metra Ks. Janusza. Składające się z: jasnego salonu; widnej kuchni; kameralnej sypialni; łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

799 200 zł49,95 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł106 m² 156 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem luksusowego apartamentu na saskiej kępie (english version below) Powierzchnia: 106 m + ogród na dachu nad całym mieszkaniem do wyłącznego korzystania Lokalizacja: saska Kępa, warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł46,89 m² 18 980,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Przestronne mieszkanie na Starym Żoliborzu 2 pokoje, w kamienicy, metro Dworzec Gdański 5 min! Oferuję do sprzedaży wygodne mieszkanie o powierzchni 46,8 m , położone w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł62,15 m² 17 860,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż 3- pokojowe, rozkładowe dwustronne mieszkanie o pow. 62,15 m2 bardzo blisko Metro Bródno. Posiada duży 7,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł74,20 m² 12 061,99 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Bemowo - 4 pokoje blisko Parku Forty Bema lokalizacja i okolica Lokal znajduje się w dzielnicy z rozwiniętą infrastrukturą, blisko terenów zielonych Forty Bema. Cicha i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł75,40 m² 62,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Idealne dla młodej pary lub osób szukających swojego pierwszego mieszkania w tętniącym życiem centrum Warszawy. Ta oferta wynajmu to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie dynamikę.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Ochocie o powierzchni 40 m2, znajdujące się na 1. piętrze w bloku. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł44,20 m² 16 266,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na warszawskim Mokotowie Sielcach, o powierzchni 44,2 m , położone na pierwszym piętrze w kameralnym budynku z 1955 roku. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł30 m² 19 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Kawalerka przy Parku Szczęśliwickim | ul. Zadumana | Ochota Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka po remoncie, położona w jednej z najbardziej zielonych części Ochoty przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 000 zł39,86 m² 17 410 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

848 200 zł43 m² 19 725,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować klimatyczne mieszkanie na Warszawskim Mokotowie Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze na sprzedaż: dwupokojowe słoneczne mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

1 555 000 zł64,13 m² 24 247,62 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61,13 m , zlokalizowanego na trzecim piętrze nowoczesnego budynku apartamentowego z 2013 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł52 m² 28 653,85 zł/m²

 

Piętro:14/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

W samym sercu Woli, przy prestiżowej ulicy Grzybowskiej 61, dostępny jest na sprzedaż elegancki dwupokojowy apartament w Platinum Towers. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 mieści się na 14.

Szczegóły ogłoszenia

763 312 zł43,37 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Słodowiec 8. Zdjęcia mieszkania przedstawiają stan faktyczny oraz wizualizacje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł100 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

: krótko: to nie mieszkanie. To Twój dom w Starej Miłosnej! 5 pokoi || 100m2 || ogródek || dwupoziomowy układ || 2 tarasy || garaż || piwnica 44m2. : dla Kogo? Dla rodziny lub pary. Dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47,07 m² 63,73 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Przedmiotem wynajmu jest przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, z którego wyjdziemy na ogródek.