dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

608 000 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą windy, smart home, bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

789 000 zł47 m² 16 645,60 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Trzypokojowe do odświeżenia na Ochocie - Al. Jerozolimskie 149 Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze wyremontowanego dwunastopiętrowego budynku, który znajduje się przy Al. Jerozolimskich 149. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

638 800 zł45 m² 14 132,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta w rezerwacji - umowa przedwstępna. Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, z wygodnym dojazdem do centrum Warszawy? 3 pokoje z loggią | Zielona Ochota | Świetny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

550 000 zł30 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

*Wyłącznie u nas* Szukasz wykończonej kawalerki na Bemowie? Zależy Ci na super okolicy i komunikacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Ul. Dywizjonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Geodezyjna

Białołęka,Warszawa

713 645 zł55 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w środę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie stylowe i funkcjonalne, 54,9-metrowe mieszkanie z przepięknym tarasem 15,74 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

898 000 zł54 m² 16 753,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na granicy Stegien i Sadyby. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 12-piętrowym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Dolny Mokotów,Warszawa

9 000 zł93 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard, panoramiczne widoki i pełen komfort - apartament 93 m na wynajem, dolny Mokotów Prezentujemy wyjątkowy, w pełni umeblowany apartament położony na 4. piętrze eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Żoliborz,Warszawa

470 000 zł19 m² 24 517,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Opiekun oferty tel. Z przyjemnością prezentujemy Państwu elegancką kawalerkę o powierzchni 19,17 m, zlokalizowaną w prestiżowej części Starego Żoliborza, przy ulicy ks. Popiełuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

490 000 zł39 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadźwingów

Służew,Warszawa

590 000 zł42 m² 14 047,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m na warszawskim Mokotowie (służew) przy ul. Jadźwingów 5/7. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

735 000 zł42 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ursus 2025: kiedy stereotypy spotykają rzeczywistość tak - większość z nas kojarzy Ursus. Fabryka traktorów, przemysłowe kominy, robotnicze osiedla z epoki prl-u. Ale czy ktoś sprawdził.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hery

Bemowo,Warszawa

760 000 zł48 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę usytuowaną na Bemowie, w bliskiej odległości od wat-u oraz Metra Bemowo. Atuty Zamknięte osiedle z monitoringiem oraz ochroną Świetna lokata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

845 000 zł50 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,68 m, przy ul. Nowolipki 14, na granicy warszawskiej Woli i Śródmieścia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Niedźwiadek,Warszawa

620 000 zł48 m² 12 997,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, z funkcjonalnym układem i ogromnym potencjałem aranżacyjnym? To miejsce zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania. Atuty mieszkania: świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Wola,Warszawa

13 500 zł82 m² 164,63 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Słoneczny apartament na 25 piętrze, nigdy niezamieszkały, wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone (pralka, zmywarka, piekarnik, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

995 000 zł40 m² 24 875 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Luksusowe 2-pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy Lokalizacja: prezentujemy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania. Luksusowo wykończone mieszkanie w samym sercu Warszawy. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

13 500 zł85 m² 158,82 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament W sercu warszawy - prosta Atrakcyjna lokalizacja | Wysoki standard wykończenia | Przestronne wnętrza | Panoramiczne okna | Idealny dla rodziny ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

650 000 zł25 m² 25 948,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przytulne mieszkanie na prestiżowym osiedlu Siłownia | Wysoki standard wykończenia | Ogródek | Idealne dla singla lub pary | Doskonała lokalizacja | Gotowa do wprowadzenia | Nowe budownictwo | Sauna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smolna

Powiśle,Warszawa

4 000 zł67 m² 60,12 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 66,53m2 położonego w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Smolnej. Propozycja za równo dla osób prywatnych do celów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

4 000 zł68 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie na Woli - ul. Radziwie 7 Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia od zaraz? To idealna propozycja dla Ciebie! Zwierzęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Gocławek,Warszawa

1 194 000 zł63 m² 18 892,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na Gocławku. Mieszkanie narożne, wykończone w wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieńkowskiego

Mokotów,Warszawa

568 000 zł31 m² 18 287,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 31,06 m , zlokalizowanego w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy - przy ul. Pieńkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Wola,Warszawa

6 900 zł43 m² 160,47 zł/m²

 

Piętro:23/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - mieszkanie w prestiżowej inwestycji Towarowa Towers z panoramicznym widokiem na centrum Warszawy Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie wykończone w wysokim.