dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

944 000 zł38 m² 24 519 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Ścisłe Centrum Warszawy! ul. Bracka! Prezentujemy Apartament 38,50m2. 2 pokoje z loggią Usytuowany na 2 piętrze kamienicy 4-piętrowej z roku 1960 Do zamieszkania! od zaraz! Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

775 000 zł42 m² 18 421,70 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy samym Metrze Bemowo nieruchomość Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,07 m , usytuowane na zamkniętym Osiedlu "górczewska".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lanciego

Natolin,Warszawa

2 540 zł44 m² 57,73 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem dobrze zlokalizowane i umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 na Ursynowie - okolice metra Natolin. Nieruchomość znajduje się w bloku z 2003r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stokłosy

Ursynów,Warszawa

2 800 zł34 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 34 m na Ursynowie, ul. Stokłosy 7 , 4 minuty od metra Stokłosy Mościcki Nieruchomości przedstawia Państwu atrakcyjną ofertę najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionu AK Włochy

Włochy,Warszawa

620 000 zł42 m² 14 588,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,5 m , zlokalizowane w jednej z cenionych części Warszawy na Włochach - Batalionu ak Włochy - 2 pokoje: - salon - na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

570 000 zł47 m² 12 128 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Twoje nowe miejsce na Bródnie! 3 pokoje przy ul. Suwalskiej 40 - stwórz je według własnego pomysłu! Marzysz o mieszkaniu, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Rakowiec,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 028,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie z potencjałem | Idealne do własnej aranżacji lub pod inwestycję! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 38,3 m , położone na 4. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

3 350 zł30 m² 111,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Warszawy - przy ul. Pańskiej, tuż przy wejściu do metra Rondo onz. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie życie w centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

900 000 zł51 m² 17 479,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

To 2-pokojowe mieszkanie mieści się w wyjątkowej, zabytkowej kamienicy z 1910 roku, jednej z nielicznych w Warszawie, które przetrwały obie wojny światowe. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowieńska

Nowa Praga,Warszawa

680 000 zł52 m² 13 102,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00 Na sprzedaż świetnie skomunikowane, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na małym, zamkniętym osiedlu z 1995 roku przy ul. Kowieńskiej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

1 990 000 zł72 m² 27 727,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż stylowe mieszkanie z dwoma balkonami, zlokalizowane w centrum miasta, w kamienicy z windą, w prestiżowej części stolicy. Nieruchomość Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*Wyłącznie u nas* Dostępny od zaraz- 1 grudnia Apartament w sercu Warszawy na Powiślu! parametry nieruchomości: przestronny salon z wyjściem na dużą loggie/balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 060 333 zł72 m² 14 792,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na Bemowie w cichej okolicy lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest na warszawskim Bemowie. To nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się część miasta, doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

595 000 zł37 m² 15 994,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Są mieszkania, które łączą w sobie wygodę codziennego życia i pełną funkcjonalność miejskiej przestrzeni 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli - zaledwie kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynin

Wola,Warszawa

730 458 zł39 m² 18 870 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią i miejscem postojowym - Bemowo / Wola Opis nieruchomości: oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 38,71 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwolnicka

Grochów,Warszawa

2 700 zł46 m² 59,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje, warszawa Grochów, ul. Wąwolnicka umeblowane, gotowe do zamieszkania! Szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

566 000 zł37 m² 15 338,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w bloku z 1965 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Obrzeżnej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sielce,Warszawa

660 000 zł39 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Są mieszkania, które łączą w sobie funkcjonalność, estetykę i doskonałą lokalizację. To właśnie jedno z nich 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Nowego Miasta

Staromiejskie,Warszawa

2 000 zł32 m² 63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w środę 3 grudnia, w godzinach 15.00 - 19.00! MIESZKANIE Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowej, wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stegny,Warszawa

1 559 000 zł60 m² 25 983,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie - Mokotów (stegny)! najważniejsze informacje: cena obejmuje mieszkanie urządzone pod klucz. Będzie gotowe do wprowadzenia w styczniu 2026! mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

1 039 000 zł66 m² 15 742 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Taras 40m2, ryżowa - Nowe osiedle domdevelopment. Taniej - sprzedaż bez podatku pcc 2%! Zakończona inwestycja domdevelopment - budynek oddany do użytkowania w lipcu 2025! Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

769 000 zł36 m² 21 361,10 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga-Północ ul. Jagiellońska 83 Całkowicie nowy, nigdy nieużywany, wykończony w wysokim standardzie, apartament na nowo wybudowanym osiedlu Bulwary Praskie dewelopera Mennica Polska > nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

863 000 zł36 m² 23 972,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - 2-pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy! Oferujemy na sprzedaż jasne, przytulne mieszkanie w samym sercu miasta! To doskonały wybór zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

6 500 zł80 m² 81,66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 80 m - ochota, pod różami, włodarzewska 2 łazienki / Garderoba/ Klimatyzacja / Balkon / Monitoring i ochrona / Idealne dla rodziny lub pracy zdalnej / Garaż w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Plac Wojska Polskiego

Plac Wojska Polskiego,Warszawa

450 000 zł34 m² 13 274,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Przytulna kawalerka o powierzchni 33.9 m gotowa do zamieszkania w spokojnej okolicy w Wesołej. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze niskiego 3 piętrowego bloku na osiedlu Plac Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

1 266 698 zł100 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu jasne i przestronne 4 pokojowe mieszkanie 99.74 m2 w stanie deweloperskim na Pradze-Południe. Lokalizacja: nieruchomość jest świetnie skomunikowana z całą Warszawą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Powiśle,Warszawa

29 093 zł128 m² 228,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Brak prowizji po stronie najemcy / There is no commission fee charged to the tenant eng below informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, powiśle - Elektrownia Powiśle Metraż: 127,5 m + 3 tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

1 091 400 zł70 m² 15 701,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja - umowa notarialna w przygotowaniu Marzysz o zamieszkaniu w miejscu, które łączy w sobie miejski puls i zielony spokój dwa światy, których Ty i Twoi bliscy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gąsek

Wilanów,Warszawa

8 500 zł130 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie w wolnostojącym domu jednopiętrowym. Nieruchomość usytuowana jest w otulinie Lasu Kabackiego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 z doskonałym rozkładem pomieszczeń, zlokalizowane na 2 piętrze w kameralnym 3-piętrowym budynku przy ul. Mokrej 33. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Rakowiec,Warszawa

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow.54 m2 na Ochocie w pobliżu ul. Żwirki i Wigury. Znajduje sie ono na 1 piętrze w 4-piętrowym jednoklatkowym bloku z nową elewacją po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

1 480 000 zł62 m² 23 740,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,34 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Eko Park przy ul. Jana Karola Chodkiewicza w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

390 000 zł19 m² 20 526,30 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompaktowego mieszkania o powierzchni 18,8 m , zlokalizowanego przy ul. Stefana Batorego na warszawskim Mokotowie - tuż przy stacji metra Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szegedyńska

Wrzeciono,Warszawa

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szukasz małego mieszkania w zielonej okolicy? Oto kawalerka na warszawskich Bielanach. Mieszkanie do wprowadzenia od 1 grudnia 2025 najem okazjonalny właściciel nie zgadza się na zwierzęta ____w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pazińskiego

Anin,Warszawa

765 000 zł64 m² 11 981,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Dwupoziomowe mieszkanie w sercu zielonego Anina cisza, natura i potencjał aranżacyjny. Jeśli marzysz o mieszkaniu w otoczeniu zieleni, z dala od zgiełku miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antka Rozpylacza

Ulrychów,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Tylko W propertique! Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane na 1 piętrze w budynku 9-piętrowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaskowa

Powązki,Warszawa

1 550 000 zł71 m² 21 861,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Wyjątkowe mieszkanie w historycznym budynku z 1927 roku, który został zbudowany dla rodziny Weiglów, ówczesnych właścicieli pobliskiej garbarni. Nieruchomość po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

4 800 zł52 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: pachnący nowością apartament, w którym zamieszkasz jako pierwszy najemca. Apartament o powierzchni 52 m2 położony jest przy ulicy Garażowej w prestiżowym budynku - Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

1 335 000 zł61 m² 21 993,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, zlokalizowane przy ul. Emilii Plater - w samym sercu Warszawy. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 500 zł53 m² 84,91 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z klimatem przy Placu Zbawiciela - idealne dla osób, które lubią miejskie życie! Oferta dostępna w ramach wyłącznej umowy wynajmu. Lokalizacja i komunikacja Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stegny,Warszawa

1 100 000 zł60 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie - Mokotów (stegny)! najważniejsze informacje: mieszkanie w stanie deweloperskim - gotowe do własnej aranżacji kupujący nie płaci podatku pcc 2%!.