dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę na biuro lub 1 osoby pokój z kuchnią po generalnym remoncie, stan idealny, blisko ul. Grójeckiej, świetny dojazd do Centrum, sprzęt agd, glazura, gres, terakota. Cena zawiera czynsz +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marsylska

Mokotów,Warszawa

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe. Pokoje i kuchnia wyremontowane. W kuchni lodówka, kuchenka, drewniany stół, cztery krzesła, nowe szafki. Łazienka wyposażona w pralkę, wannę i umywalkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lektykarska

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie, nowe materiały wykończeniowe, nowe wyposażenie, okna wychodzące na las, spokojna okolica, blok wysokiego standardu, dodatkowo miejsce parkingowe, dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie prawie w centrum warszawy przy zlotych tarasach na ul chmielnej osiedle zamkniete strzezpne mieszkanie 2 poziomowe dwa pokoje plus pieterko z mozliwoscia przedluzenia na pokoj

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złocienia

Młynów,Warszawa

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie w gruntownie wyremontowanym bloku na spokojnym osiedlu Młynów. Nowe instalacje wodne i kanalizacyjne, nowe centralne ogrzewanie, budynek ocieplony. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drawska

Szczęśliwice,Warszawa

4 000 zł116 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie na luksusowym, chronionym i monitorowanym osiedlu (niska, 3-piętrowa zabudowa), nigdy dotąd nie zamieszkałe. Kuchnia i łazienka kompletnie wyposażone, pokoje - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, bardzo ładne, urządzone, agd, internet, ochota, 5 min tramwajem do Centrum, blisko Park Szczęśliwice i Hale Banacha

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

200 000 zł27 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Funkcjonalna kawalerka w dobrej lokalizacji, tuż przy stacji metra "wawrzyszew i Młociny" (10 min. pieszo). Osiedle spokojne, położone wśród zieleni. W pobliżu plac zabaw, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

mieszkanie odebrane w styczniu 2009, nowe, wysoki standard wyposażona kuchnia połączona z salonem, stylowa łazienka, sypialnia 11m, taras 7m, mieszkanie ma komórkę lokatorską 2m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Blokowa

Zacisze,Warszawa

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie (puste 2ptr, wejście z kl.schodowej)na biuro, cichą pracownię. Dogodna lokalizacja - 20 min od centrum, przy ul.Radzyminśkiej, obok pętla autobusowa 512 i 307, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

1 139 000 zł151 m² 7 543,05 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie jest w Ursusie rejon Skorosze przy ul. Dzieci Warszawy , zostało zbudowane w 2000 roku z cegły , jest 2 poziomowe ,znajduje sie w budynku 6 piętrowym na 5 pietrze e ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grochów

Grochów,Warszawa

499 000 zł59 m² 8 457,63 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opis: oferta bezpośrednia! Mieszkanie w pełni umeblowane, wyposażone w wysokim znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Pradze Południe (grochowska - róg Podolskiej), na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

2 350 zł60 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie, mam ładne 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Centrum. (w zasadzie róg Jana Pawła i Anielewicza, 5minut od pl. Bankowego). Mieszkanie jest na 5 pietrze i ma ok. 60m2 Jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

590 000 zł83 m² 7 108,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie na "osiedlu Rodzinnym" w Skoroszach w stanie surowym, do wykończenia według własnego pomysłu. Budynek znajduje się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Umeblowane, doskonałe dla dwóch osób i dziecka. 2 pokoje, przedpokój oraz umeblowana, widna kuchnia i widna łazienka. Mieszkanie " jasne" z dużymi oknami z trzech stron: południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawińskiego

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł35 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły. Okna pcv, panele, glazura, terakota. W łazience kabina prysznicowa. Mieszkanie w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

310 000 zł38 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Witam, sprzedam mieszkanie. Usytuowane na Ochocie w okolicy zbiegu ulic Żwirki i Wigury z Racławicką. Powierzchnia lokalu to 38m2. Mieszkanie znajduje sie na parterze, w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,5 m2 na drugim piętrze, przy ul. Wyspowej. Okna wychodzą na południe (obie sypialnie i łazienka) oraz na północ (kuchnia i salon). Widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Majolikowa

Tarchomin,Warszawa

274 000 zł38 m² 7 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2007

Ciepłe, słoneczne mieszkanie położone na kemeralnym osiedlu o niskiej zabudowie. Kuchnia w aneksie z meblami i sprzętem agd (lodówka, płyta elektryczna, piekarnik oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

274 000 zł38 m² 7 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

500 000 zł49 m² 10 204,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cegła, piętro 4 z 6, winda, balkon, dwustronne, słoneczne, rozkładowe, na podłogach panele, w łazience glazura oraz terakota, w pokoju szafa wnękowa, nowe okna, klatka schodowa zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Angorska

Warszawa,mazowieckie

1 250 zł24 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie połl;ożone na Saskiej Kępie spokojna okolica, blisko przystanek tramwajowy i autobusowy, do centrum ok.15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

24 M2 centrum , W poblizu dw.CENTR.I ZLOTYCH TARASOW, MINI ANEKS KUCH.Z LODOWKA.LAZIENKA Z PRALKA, DUZE LOZKO 160X200, KANAPA .MIESZKANIE PRZYTULNE ,CICHE. Warszawa,ul zlota tel   ,cena 1600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł91 m² 32,97 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w centrum Warszawy po generalnym remoncie.Kuchnia oraz lazienka w pelni wyposazone, w jednym z pokoi wypoczynek,reszta moze byc do podlogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

1 670 000 zł83 m² 20 120,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowe miejsce , w zielonym otoczeniu Powiśla, w samym sercu Warszawy. Projekt inwestycji uwzględnia parkowy charakter okolicy ulic Książęcej i Kruczkowskiego. Wokół budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł64 m² 12 265,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie położone w centrum Saskiej Kępy, w budynku 3 pietrowym na 2 piętrze, cegła. Po generalnym remoncie,wymienione wszystkie instalacje.Bardzo ciekawa aranżacja architektoniczna,gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łacińska

Wola,Warszawa

777 000 zł78 m² 9 961,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Bardzo dobra lokalizacja mieszkanie na Woli w przy ulicy Łacińskiej , zbudowane z cegły w 2002 , znajduje się na parterze w budynku 4 piętrowym , do mieszkania przynależy piwnica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

600 000 zł659 m² 910,47 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

65,9 m2, św. Bonifacego/sobieskiego, stegny, mokotów. Cicha, spokojna dzielnica, świetnie skomunikowana z centrum, ursynowem, wilanowem, konstancinem, blisko do metra. 3 pokoje, 8 piętro, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania Żmija

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Kameralny, ogrodzony budynek. Spokojne osiedle, dużo zieleni, place zabaw, parking. W pobliżu przedszkola , szkoły, centrum handlowe. Dogodny dojazd także komunikacją miejską. Pokoje 27, 17, 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł54 m² 7 685,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bardzo dobra lokalizacja mieszkanie na Pradze Południe w przy ulicy Międzynarodowej , zbudowane z ramy H 1975 , znajduje się na 8 pietrze w budynku 10 piętrowym , mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Apteczna

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

! cena obejmuje mieszkanie z całym wyposażeniem!bardzo dobra lokalizacja mieszkanie na Pradze południe w rejonie Grochowa przy ulicy Aptecznej , zbudowane z cegły w 1960 , znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł39 m² 8 589,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Bardzo dobra lokalizacja z pełną infrastrukturą , szybki dojazd do centrum. Mieszkanie na Saskiej Kępie przy Brazylijskiej , z 1967 r z ramy H , znajduje się na 3 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Ochota,Warszawa

360 000 zł34 m² 10 588,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie znajduje są na Ochocie w jej starej części przy ul. Częstochowskiej. Świetna lokalizacja , niska zabudowa , budynek jest z 1950 roku z cegły. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baborowska

Bemowo,Warszawa

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2 pokojowe słoneczne mieszkanie(51m2) szóste piętro (winda) na warszawskim Bemowie. Rozkład oraz lokalizacja powodują, iż mieszkanie jest idealnym punktem do zamieszkania. Dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ratuszowa

Warszawa,mazowieckie

282 800 zł29 m² 9 751,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Bardzo ładna 29m2 kawalerka na Pradze przy ul.Ratuszowej. Mieszkanie położone na parterze w budynku 2 piętrowym, zbudowanym w 1953 roku z cegły , odnowiona elewacja oraz niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

650 zł13 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój w 4 pokojowym mieszkaniu (3 pokoje samodzielne plus duży salon do wspólnego użytku). Z salonu wyjście na duży 6-metrowy balkon. Osiedle Derby 1, ul. Skarbka z Gór,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka w apartamentowcu. Umeblowana, widna kuchnia, pralka, lodówka, szafa wnękowa, domofon, kanapa i stolik w pokoju. Widna kuchnia z szafkami. Glazura i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Melomanów

Mokotów,Warszawa

980 000 zł110 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przestronne (4 pokoje), widne, rozkładowe i bardzo ciche mieszkanie w cichej i zielonej okolicy. Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie ogródków działkowych i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio czyste i bardzo zadbane mieszkanie 2-pok. 47m + balkon na Grochowie do wynajęcia od zaraz. Częściowo umeblowane: kuchnia wyposażona, duża szafa w sypialni, narożnik.