dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budynek znajduje w okolicy metra , szkola , przeczkola , apteka ,bank,sklepy wielobranzowe , park sady od 50m-200m .w odleglosci okolo 1km Centrum handlowe Arkadia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

329 000 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Saskiej Kępie, w otoczeniu niskiej zabudowy i zieleni. Szybki dojazd do Centrum, bliskość Parku Skaryszewskiego i infrastruktury. Budynek kameralny, z cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców

Saska Kępa,Warszawa

530 000 zł53 m² 10 095,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Starej Saskiej Kępie, w budynku z cegły. Otoczenie kamienic, niskiej zabudowy i zieleni. Bezpośrednie sąsiedztwo Ogródka Jordanowskiego. Szybki dojazd do Centrum, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

379 000 zł58 m² 6 534,48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystą. Blisko centrum. Bardzo dobra komunikacja autobusowa oraz do metra cztery przystanki. Cicha, zielona okolica. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł53 m² 6 792,45 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe, słoneczne, trójstronne (wsch.-/płd./zach.) mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze budynku 13. piętrowego przy ul. Bernardyńskiej 14 w Warszawie Powierzchnia 52,86 m2 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaciszna

Sadyba,Warszawa

715 000 zł72 m² 9 930,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania nowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na Starej Sadybie przy ul.Zaciszna 2 F w pobliżu Centrum Sadyba Best Mall i rozległych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowiniarska

Stare Miasto,Warszawa

3 900 zł125 m² 31,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio.Centrum, okolice Starego Miasta ,naprzeciwko budynku Sądu Najwyższego na placu Krasińskich.Pierwsze piętro w eleganckiej kamienicy.125 m2 , 5 pokoji, łazienka i WC, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Darwina

Warszawa,mazowieckie

268 000 zł36 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dobrej lokalizacji - szybki dojazd do Centrum i do Metra - nie więcej jak 10 - 15 minut. Po sąsiedzku pełna infrastruktura - sklepy, uslugi, przedszkole, park Praski i zoo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Grochów,Warszawa

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie w dobrej lokalizacji (w pobliżu sklepy, park, przedszkola i szkoły, szpital), dogodne rozwiązania komunikacyjne (dojazd do Centrum ok. 10 min.), wszystkie okna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewandów

Białołęka,Warszawa

235 000 zł40 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwu-pokojowe mieszkanie z ponad 3m balkon, z miejscem parkingowym. Odbiór budynku przewidziany jest na maj 2010r. Mieszkanie położone na nowocześnie zaprojektowanym, ogrodzonym osiedlu Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Rakowiec,Warszawa

450 000 zł56 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mam do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o wymiarach: 17m, 12m, 10m, kuchnia 7m, łazienka 4m. Łazienka i kuchnia po remoncie. Panele podłogowe, wbudowane trzy szafy w przedpokoju. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egipska

Saska Kępa,Warszawa

395 000 zł53 m² 7 452,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Centrum. Na miejscu pełna infrastruktura - szkoła, przedszkole, sklepy, usługi. Mieszkanie rozkładowe, narożne - z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Eleganckie, stylowe mieszkanie W przedwojennej kamienicy. Położenie - centrum Warszawy, w pobliżu Rotundy, w odległości 250 m od ulicy Marszałkowskiej i 500m od Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

340 000 zł39 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe 39 m w samym centrum warszawy. W okolicy metro sklepy, bazar, parki, szkoly, przdszkola. Parking dla mieszkańcow, w budynku kioskoportiernia czynna całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

560 000 zł70 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Bardzo ładne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe przebudowane z trzypokojowego /można przywrócić trzy pokoje/. Faktyczna powierzchna mieszkania 70m2 /została wbudowana logia w bardzo nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie: żoliborz, ul. Przasnyska, 2 pokoje, 36 m2, częściowo umeblowane, agd, 3 piętro, balkon, domofon. Bardzo dobre połączenie do centrum, 3 min do tramwaju i autobusu (przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garibaldiego

Praga-Południe,Warszawa

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe 30mkw w Warszawie przy Rondzie Wiatraczna (garibaldiego 4). Bardzo dobra lokalizacja - blisko Centrum Warszawy. Bardzo dobra komunikacja. Nowe budownictwo. Osiedle chronione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 650 zł36 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajecia 2 pokojowe przytulne mieszkanie W ścisłym centrum - od 1 maja - bezposrednio! mieszkanie dwupokojowe, 36m., ciemna kuchnia, po remoncie, duża loggia/balkon wewnętrzny,3 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania piękne mieszkanie: trzy ustawne i widne pokoje (20,12,9) duża widna kuchnia, łazienka, podwójny przedpokój, loggia, dodatkowo (nie wliczony w metraż) zabudowany za zgodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio, bez agencji, wynajmę przytulne mieszkanie w ścisłym centrum przy pl. Bankowym po generalnym remoncie w 2009 ,studio 47 m2, 4 p, widna duża kuchnia 16 m2 ( lodówka, stół, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lewandów

Białołęka,Warszawa

339 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Pilne! ogłoszenie bezpośrednie! Z powodu wyjazdu do Niemiec pilnie sprzedam trzypokojowe mieszkanie przy ul. Lewandów na Białołęce (sprzedaż w formie cesji, którą podpiszemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

300 000 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis Mieszkanie o doskonałej lokalizacji, w sercu Ochoty - kilka minut tramwajem do centrum. Duży pokój o pow. ok.20m2, przedpokój z szafą wnękową, drugi pokój - niewielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone w centrum Mokotowa, w pobliżu ulicy Puławskiej i Rakowieckiej. Mieszkanie odnowione, łazienka i kuchnia do częściowego remontu. Na podłodze klepka. Cena wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Helu

Ursus,Warszawa

240 000 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio Witam niewielkie mieszkanie w ładnej okolicy starego Ursusa z widokiem na skwer. W pobliżu szkoły i basen oraz pełna infrastruktura. Doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świderska

Tarchomin,Warszawa

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, ciche dwupokojowe mieszkanie na poddaszu. Salon, sypialnia, kuchnia (wyposażona) i łazienka (wanna, pralko-suszarka). Mieszkanie w kameralnym bloku bardzo blisko wału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kępna

Praga-Północ,Warszawa

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

46m2, 2 pokoje, 1 piętro, apartamentowiec, cegła, 5 piętrowy z 2008 r. Nowe, eleganckie, dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w niskim apartamentowcu z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płatnerska

Rembertów,Warszawa

499 000 zł73 m² 6 882,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! link do fotowizyty: ciche mieszkanie położone bezpośrednio przy terenie zielonym. Kameralny budynek z końca lat 90' tych, czysta klatka, prężna Wspólnota dbająca budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Nowa Praga,Warszawa

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Nowej Pradze. Budynek świeżo po wymianie pionów i instalacji, media miejskie. Mieszkanie rozkładowe, 2 stronne. Duża - prawie 18m kuchnia, pokoje rozkładowe, osobno łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niekłańska

Saska Kępa,Warszawa

525 000 zł56 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Notatka 2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Bardzo dobra komunikacyjnie lokalizacja, do Centrum 10 minut tramwajem. Po sąsiedzku sklepy, usługi, przedszkole. Budynek z cegły, jest winda. Ciche -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Admiralska

Rembertów,Warszawa

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w Rembertowie o powierzchni 48m2. Stan mieszkania dobry. Mieszkanie w pełni umeblowane. Fantastyczny punkt komunikacyjny (max 40 minut do Centrum). Liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Humanistów

Młociny,Warszawa

2 400 zł80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blisko metro młociny, uksw, park, wylotówka na Łomianki, szybki dojazd do centrum (ok. 15-20 minut). Cicha, spokojna okolica domków jednorodzinnych. Mieszkanie 80 m2, duży pokój dzienny, ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

posiadam mieszkanie do wynajcia bezposrednio- 2 pokoje - 42 m 2, salon polaczony z kuchnia, przytulna sypialnia, balkon. Mieszkanie znajduje sie na 6. pietrze w nowym bloku - 2008r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się przy ulicy Grochowskiej co zapewnia wyśmienity transport komunikacją miejską (do centrum - 10-12 minut) Wszystkie okna zwrócone są jednak na Park Skaryszewski co w znacznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

600 zł12 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mam do wynajęcia pokój ok. 12m2 w mieszkaniu 2-pokojowym przy ul. Odkrytej. Swobodny dostęp do kuchni, łazienki. Mieszkanie wyposażone jest w potrzebny sprzęt agd (pralka, lodówka, kuchnia.