dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Topiel

Śródmieście,Warszawa

900 zł20 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

umeblowana kawalerka w samym centrum, 200m od Uniwersytetu Warszawskiego, pełne wyposażenie agd i rtv, parking i piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bardzo funkcjonalne i ładne mieszkanie. Składajace się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, zamykanej garderoby oraz przedpokoju. Zlokalizowane w centrum miasta, blisko ch Arkadia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sokołowska

Warszawa,mazowieckie

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 28m2, doskonała lokalizacja,cicha okolica, a jednocześnie tylko kilka minut tramwajem do centrum. Mieszkanie odnowione, czyste, ładny rozkład. Częściowo umeblowane (kuchnia, szafa, zestaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wapowskiego

Ursus,Warszawa

308 000 zł35 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie własnościowe-spółdzielcze. Mieszkanie w centrum starego Ursusa,34,5 m2, wysoki parter w II piętrowym bloku z 1953 roku (cegła). Mieszkanie ładne, zadbane, okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częściowo umeblowane, spokojna okolica, dobry dojazd do centrum 15 minut autobusem, w pobliżu centrum handlowe Sadyba, park, jeziorko czerniakowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kickiego

Grochów,Warszawa

2 400 zł73 m² 32,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Sympatyczne mieszkanie w przyjemnej okolicy. Ciche, czyste, nowe, umeblowane. Lodówka, pralka, kuchenka. Winda, balkon, garaż podziemny. Dwie sypialnie i salon z kuchnią. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

320 000 zł41 m² 7 804,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ładne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 41m2 na pierwszym piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy 2003. 11km od Centrum. Na podłogach położone są panele, w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę mieszkanie 44 m 2 w centrum Warszawy (ul. Elektoralna - 100 m od placu bankowego). Mieszkanie dwustronne 44 m2 , 4 piętro w 4 piętrowym budynku, 2 pokoje (18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł93 m² 26,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne mieszkanie o świetnym rozkładzie na 4 piętrze przy ul. Targowej. Po generalnym remoncie, istnieje możliwość dowolnej aranżacji pokoi. Podstawowe meble, nowe wyposażenie agd (pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goławicka

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i zadbane mieszkanie 2 pokojowe widne , blisko parku z fontannami , w cichej okolicy( mieszkanie dla niepalących ) Całkowicie umeblowane szybki dojazd do metra i centrum (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Chruściela Montera

Warszawa,mazowieckie

469 350 zł63 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Powierzchnia: - całkowita 63,3 m2 - 3 pokoje - I piętro wysokość 265 cm Opis budynku: - budynek wielorodzinny - 2003r. - stan lokalu - wysoki standard, pozostałe informacje: - osiedle "przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bema

Czyste,Warszawa

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji Do wynajęcia od 1.10.2010, bezpośrednio od właściciela (nr tel.   Cena mieszkania: 1 900 pln miesięcznie (cena uwzględnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Stara Praga,Warszawa

249 000 zł37 m² 6 729,73 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Okazja! Jednopokojowe mieszkanie w odnowionym budynku na Starej Pradze. Blok ocieplony, wymienione instalacje, nowa elewacja. Nieopodal Stadion Narodowy (w budowie), za kilka lat będzie stacja metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

430 500 zł41 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bezpośrednio! Bardzo przytulne mieszkanie w nowym budownictwie z rozległym widokiem z okien, składające się z sypialni i salonu połączonego z aneksem kuchennym. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banderii

Śródmieście,Warszawa

2 250 zł55 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne z ogródkiem! Wolne od zaraz! bezposrednio! Luksusowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Warszawy położone przy Babka Tower i Galerii Arkadia. Nowy budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Patriotów

Międzylesie,Warszawa

500 zł70 m² 7,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ciche mieszkanie od zaraz do wynajęcia, szybki dojazd do centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

495 000 zł66 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie rozkładowe, pd-zach płn-wsch, duży pokój 23 m2, sypialnia 12 m2, kuchnia z jadalnią 17 m2, łazienka z wanną i prysznicem 5,5 m2, wc oddzielne 1,5 m2; w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pajdaka

Tarchomin,Warszawa

1 550 zł56 m² 27,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszanie w centrum Tarchomina, w pełni wyposażone i umeblowane, niedawny remont, dobre połączenie z centrum Warszawy - bezpośredni autobus do metra Marymont. Możliwość miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i dużym balkonem w nowo oddanym 3 kondygnacyjnym budynku na Bemowie przy ulicy Batalionów Chłopskich. Drugie piętro, winda, domofon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

499 000 zł67 m² 7 447,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Ciche, ciepłe, rozkładowe, ustawne pokoje: 20, 12, 12 m2. Kuchnia: 8 m2, łazienka: 4 m2, osobno wc, taras/loggia 6 m2. Szafy wnękowe i zabudowa kuchni. Dodatkowo miejsce w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 750 zł65 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie ciche mimo usytuowania budynku przy ulicy (okna wychodzą na podwórze). Lokalizacja blisko centrum. Dogodny dojazd (tramwaj, autobus, ok. 5 min. metro). Spokojna okolica. Do wynajęcia od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Warszawa

235 000 zł31 m² 7 532,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Budynek ocieplony, po wymianie pionów wodnych, kanalizacyjnych i co. Mieszkanie z kuchnia widną i małym balkonem, w pokoju duża wnęka. Ciche, piękny widok od strony wschodniej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę b.ładnie wykończone mieszkanie w Warszawie-Ursus. Powierzchnia 55m2: 2 pokoje, łazienka +widna kuchnia. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażenie (wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Czyste,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę mieszkanie 60 m2 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu (ochrona, monitoring) przy ul. Płockiej 17 (róg Wolskiej) na Woli (bardzo blisko Centrum dobra komunikacja) na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Posiadam do wynajęcia eleganckie, przytulne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Górczewskiej 200 C na osiedlu strzeżonym. Wykończone w wysokim standardzie, kompletnie wyposazone. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliska

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przyjemne dwupokojowe mieszkanie - 35m2 w bardzo dobrej lokalizacji (róg ul. Śliskiej i Al. Jana Pawła) z doskonałym zapleczem handlowym. Bardzo dobra komunikacja (rozbudowana sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Konopacka

Stara Praga,Warszawa

225 000 zł25 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z widną, samodzielną kuchnią i 3 m balkonem. Stara Praga - szybki dojazd do Centrum i Metra, bliskość węzła komunikacyjnego Wileńska. Na miejscu pełna infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Za Żelazną Bramą,Warszawa

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 39 m w samym centrum Warszawy. Wlasnosc hipoteczna. Parking dla mieszkańcow, w budynku kioskoportiernia czynna całą dobę. Kontakt z właścicielem 602 26 06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

1 180 000 zł87 m² 13 563,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Luksusowo wykończone mieszkanie na ostatnim, 6 piętrze w strzeżonym apartamentowcu przy ulicy Bobrowieckiej. W mieszkaniu w ciekawy sposób oddzielona zastała część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

okotów(ul.Chełmska/Górska) położone w bardzo bliskiej okolicy parku Łazienek Królewskich Mieszkanie bardzo słoneczne,okna południowo zachodnie,doskonała komunikacja, liczne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

778 362 zł78 m² 9 979 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! bezpośrednio sprzedam super tanio (cena deweloperska!) 3-pokojowe mieszkanie 78 m2 plus 2,72 m2 komórka lokatorska, na parterze, z tarasem i ogródkiem (20 m2) i z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie na Sadybie. Budynek z lat sześćdziesiątych, konstrukcja rama H. Dwa rozkładowe pokoje, niewielki balkon, kuchnia z prześwitem na pokój, łazienka z wc. Nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na Bródnie przy ulicy Turmonckiej. Powierzchnia 38m2, pokój 17m2, pokój 9m2, kuchnia 7m2, łazienka 5m2. Obecnie na podłogach jest wykładzina, pod nimi jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

550 000 zł68 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie położone jest przy ul. Jana Olbrachta 118c na zielonym osiedlu nazywanym Jelonki ogród. Osiedle położone jest na pograniczu dwóch dzielnic Woli i Bemowa. Składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

464 000 zł54 m² 8 592,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Lokal w pełni rozkładowy z przedpokoju wejście do każdego z pomieszczeń. W pełni wyposażony i umeblowany. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o pow. ok. 19 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Filtry,Warszawa

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Kamienica przedwojena z 1924 roku na Starej Ochocie w pobliżu Placu Narutowicza. Kamienica po wymianie pionów wodnych i kanalizacyjnych. Mieszkanie wysokie, ponad 3 m, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

435 000 zł57 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam bezpośrednio. W cenie mieszkania miejsce W garażu podziemnym. Przestronne, jasne i ciepłe mieszkanie z oknami od strony południowo-zachodniej. W kuchni i łazience.